Voorbereiding seizoen 2012 - Vergadering 27/01/2012
Beste sportvrienden,
Zoals ieder jaar, organiseren we onze algemene vergadering. Deze zal plaats vinden op vrijdag 27 januari 2012 om20.00uur in het lokaal van Herne-Statie, café "bij Latjes".
Dag orde :
1/ Organisatie Kampioenschap 2012 en bespreking kalender 2/ Trekking van de super cup (zelfde principe als 2011). De wedstrijden zullen gespeeld worden op zaterdag 8 september 2012 op het plein van de Pallieters. 3/ Bespreking "Muurkaatsen" te Herne op zaterdag 4 februari 2012 van 14.00 tot 17.00 uur. 4/ Afgeven van spelerslijst (maximum 12 spelers per ploeg) 5/ Afgeven verantwoordelijke en plaatsvervanger (indien wijzigingen) en/of e-mail adres. 6/ Bestelling ballen - per 6. We zullen normaal gezien met dezelfde ballen spelen dan deze gebruikt in Nationaal. 7/ Allerlei.
GELUK MAAKT JE VRIENDELIJK BEPROEVINGEN MAKEN JE STERK VERDRIET HOUDT JE MENSELIJK MISLUKKINGEN HOUDEN JE NEDERIG HOOP LAAT JE VOORUIT GAAN EN MET EEN GOEDE GEZONDHEID KAN JE ALLES AAN !!
AAN ALLE SPELERS,SUPPORTERS EN SYMPATHISANTEN, MOGEN AL UW WENSEN VERVULD WORDEN TIJDENS DEZE EINDEJAARSFEESTEN EN IN DE LOOP VAN 2012. HOPEND IEDEREEN NOG MOGEN ONTMOETEN TIJDENS ONZE VERSCHILLENDE ACTIVITEITEN GEDURENDE HET SEIZOEN 2012.
Gelieve in bijlage de uitslag van Tombola Bakschieting van de Ploeg Herne-Statie te vinden. Deze bakschieting zal doorgaan op vrijdag 25 november en zaterdag 26 november in het Café "Bij Latjes" - 72 Stationstraat te Herne.
Na enthousiasme deelname aan het muurkaatsen in begin februari 2011, en op aandringen van spelers en ploegen, werd er gevraagd om dit zeker nog te organiseren in de winter periode, en indien mogelijk 2 keer (eind en begin van het jaar) . Dit hebben we ook gedaan op zaterdag 19 november in de sporthall te Herne.
We verwachten ten minste, zoals begin dit jaar, een 22 à 25 man.
Iedereen was ontgoocheld, we waren spijtig genoeg maar met 10 man aanwezig.
Jullie kunnen wel bedgrijpen, aandringen om dit te organiseren en nadien zijn "kat" sturen, is dit zeker niet plezant voor de spelers die aanwezig waren. En we moesten ook vast stellen dat er 2 mensen aanwezig waren die niet deel uit maken van onze competitie. Het waren gewoon vrienden, ook welkom.
Ik moet ook sommige bedanken voor een klein telefoontje om hun afwezigheid te melden.
De volgende organisatie van muurkaatsen zal plaatsvinden op ZATERDAG 4 FEBRUARI 2012 vanaf 14.00 tot 17.00. Schrijf deze datum al in uw agenda. Bijkomende informatie zullen later volgen.
In bijlage vinden jullie de lijst van tombola van "Voetbal-& Kaatsclub Pallieters" aangaande hun jaarlijkse bakschieting die zal doorgaan op vrijdag 21 en zaterdag 22 oktober 2011, telkens in hun lokaal : Café Pallieterken - Plaats 2 - 1570 Tollembeek.
We vernomen het overlijden van de Heer Paul Meulenyser. Paul was destijd actief in onze kaatsvereniging en spleede o.a met de ploegen van " Noordpool" -"Oud-Herne" en "Legasse". We kende Paul als een man met een winnaarsmentaliteit die hij doorgaf aan al zijn kaatsvrienden.
In bijlage vinden jullie de lijst van tombola -Veteranen Kokejane aangaande de bakschieting die zal plaats vinden op Vrijdag 30/09 en Zaterdag 01/10 : telkens in "Café du Chemin de Fer" te Edingen.
Zaterdag 10 september, heeft de supercup plaats gevonden op het plein de van de ploeg Commando.
Het was al jaren geleden dat we deze beker gespeeld hebben met alle ploegen die deel uitmaken van onze competitie. Zoals gezegd, met deze beker finale, is het seizoen 2011 bijna afgesloten.
2 ploegen spelen nog op zaterdag 24 september de "Grote Prijs" van de Gemeente Herne. (Herne-Statie & Kokejane). Plaats van het gebeuren : op het plein van Herne - aan het Gemeente Huis. Begin van de wedstrijd : om 14.00 uur.
Ook niet te vergeten, we spelen nog MUURKAATSEN op ZATERDAG 19 NOVEMBER in de sporthal van Herne. Begin om 14.00 uur en einde om 17.00 uur. IEDEREEN WELKOM.
Zoals afgesproken op de eerste vergadering van het seizoen, zal de supercup gespeeld worden met de 6 ploegen, en dit volgens de trekking. Begin van de eerste wedstrijden om 14.00 uur.
ORGANISATIE SUPERCUP JAAR 2011
BEGIN VAN DE EERSTE WEDSTRIJD OM 14.00 UUR
EINDRANGSCHIKKING OP 04 SEPTEMBER 2011
GR 1 : PALLIETERS - HERNE-STATIE GR 2 : LA LUNA - KOKEJANE
GR 1 : VERLIEZER - COMMANDO GR 2 : VERLIEZER - ROUTE 255
GR 1 : WINNAAR - COMMANDO GR 2 : WINNAAR - ROUTE 255
DE FINALE WORDT GESPEELD DOOR DE 2 WINNAARS VAN IEDER GROEP.
Na de gezellige sfeer begin februari en op algemene aanvraag, komen we dit jaar nog samen voor het MUURKAATSEN. Schrijf deze datum al in jullie agenda : ZATERDAG 19 NOVEMBER 2011 van 14.00 uur tot 17.00 uur.- Steeds in de Sporthal van Herne. Medere details zullen nog later volgen.
Vandaag werden 2 wedstrijden verplaatst naar een andere datum. Er werd maar 1 wedstrijd gespeeld. De andere wedstrijden zullen later gespeeld worden.
ZONDAG 10 JULI 2011
PALLIETERS
-
ROUTE 255
-
HERNE-STATIE
-
KOKEJANE
10
-
7
LA LUNA
-
COMMANDO
-
Hieronder vinden jullie het classement op 10 juli 2011
RANGSCHIKKING OP 10 JULI 2011
Gespeeld
Gew.
Verl.
Voor
Tegen
Punten
1
COMMANDO
10
9
1
97
42
25
2
LA LUNA
11
9
2
101
66
23
3
HERNE-STATIE
11
5
6
87
82
17
5
ROUTE 255
9
6
3
70
61
16
4
PALLIETERS
11
2
9
73
95
13
6
KOKEJANE
12
0
12
38
120
2
Nu is de periode van het verlof aangekomen, ook zijn er verschillende tornooien voorzien, (Kokejane op 16/07 en Pallieters op 30/7). Volgende wedstrijden zijn voorzien op volgende datum :
ZONDAG 07 AUGUSTUS 2011
ROUTE 255
-
LA LUNA
-
KOKEJANE
-
PALLIETERS
-
COMMANDO
-
HERNE-STATIE
-
We wensen aan iedereen een prettig vakantie en ook veel succes met het organiseren van jullie tornooi.
Hierbij nog het droevige nieuws betreffende het overlijden van onze vriend Marcel Marcoux. Marcel was zeer actief in de gemeente Tollembeek. Hij is zondag avond overleden. De begrafenis zal plaats vinden te Tollembeek op zaterdag 9 juli 2011 om 10.00 uur.
Aan de familie, onze oprechte deelneming in de rouw die hen komt te treffen met dit overlijden.
1/ Hieronder de uitslagen van zondag 12 juni 2011 :
ZONDAG 12 JUNI 2011
HERNE-STATIE
-
LA LUNA
7
-
10
PALLIETERS
-
COMMNANDO
3
-
10
KOKEJANE
-
ROUTE 255
4
-
10
We zijn nu al aan de helft van onze competitie. Al 8 wedstrijden gespeeld op de 15 voorzien. Heeft de ploeg van "Commando" al een optie genomen op de titel voor 2011?
2/ Klassement op 12/06/2011 :
RANGSCHIKKING OP 12 JUNI 2011
Gespeeld
Gew.
Verl.
Voor
Tegen
Punten
1
COMMANDO
8
7
1
76
39
19
2
LA LUNA
8
6
2
72
50
16
3
HERNE-STATIE
8
3
5
63
64
12
5
ROUTE 255
7
4
3
50
50
11
4
PALLIETERS
7
2
5
53
55
10
6
KOKEJANE
8
0
8
24
80
1
3/ Volgende week staan deze wedstrijden op het programma :
1 /Overlijdensbericht: We vernenen het overlijden van Dhr Paul Cardoen. Paul was aangesloten bij de ploeg Route 255 en ook nog actief in andere disciplines. Aan kaatsvriend onze oprechte deelneming aan de familie en vrienden in de rouw bij dit overlijden. Kaatsvereniging Markvallei
2/ De wedstrijd Pallieters - Route 255 werd uitgesteld. Juiste datum volt later
We hopen dat ieder ploeg zich toch kunnen voorbereiden hebben voor het begin van het nieuw seizoen, met verschillende vriendenwedstrijden. Zoals jullie weten, begint onze competitie dit weekend met deze volgende wedstrijden :
ZONDAG 01 MEI 2011
COMMANDO
-
KOKEJANE
-
HERNE-STAITE
-
ROUTE 255
-
LA LUNA
-
PALLIETERS
-
Hopend dat jullie een mooi seizoen zullen hebben en ook veel plezier genot.
Zoals uitgelged op de laatste vergadering, gelieve in bijlage alle gegevens te vinden betreffende de ploegen : Verantwoordelijke - Plaatsvervanger - Lokaal - Spelers lijst.
Met deze delen we U mede dat de volgende algemene vergadering zal plaats vinden op VRIJDAG 1 APRIL 2011 in het lokaal van de ploeg "PALLIETERS" - Begin van de vergadering 20.00 uur.
Dagorde :
1/ Uitdelen kalender seizoen 2011. 2/ Nazicht spelerslijst + eventueel commentaar. 3/ Betaling kosten 2011. 4/ Allerlei. 5/ Zoals vorig jaar, zullen er geen handschoen contole uitgevoerd worden. We hopen dat iedereen sportief zal blijven met hun handschoen tijdens het seizoen.
NB. Tot op heden ben ik nog niet in het bezit van de bestelde ballen.
Op zaterdag 5 februari 2011 hebben de spelers van de Markvallei deel genomen aan het muurkaatsen in de sporthall van Herne.
Zoals verwacht waren er 11 ploegen aanwezig. (21 mannen en 1 dame Hilde uit Galmaarden). Bijna ieder ploeg was vertegenwoordigd.
Voor al eer te starten, heeft Geert Vandervelden een complete en grondige uitleg gegeven betreffende de spel regels. We danken hem daarvoor.
Gedurende 3 uren werd er gespeeld in vorm van een tornooi. Ieder ploeg heeft 3 wedstrijden kunnen spelen. We hebben wel het punten systeem per set ingekort. (7 ipv van 11 punten)
Na deze ontspanning hebben we nog samen een verfrissing genomen en ook geluisterd naar de reacties van de spelers. Sommige hadden een beetje pijn aan hun hand, sommige aan hun spieren maar iedereen was tevreden en toonde een grote glimlach. Algemeen werd er ook gevraagd : dit gaan we zeker nog doen, het was zo plezant. Een keer na het seizoen (november of december) en zeker een keer voor het seizoen (februari of maart).
We hopen dat de aanwezigen er publiciteit zullen van maken en wie weet dat er binnen enkele maanden er meer spelers zullen komen opdagen.
Dank voor uw vriendschap, sportiviteit en de goede sfeer tijdens deze namiddag.:-