Ik ben maria
Ik ben een vrouw en woon in Sint-Niklaas (Belgie) en mijn beroep is bediende.
Ik ben geboren op 09/05/1953 en ben nu dus 72 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: knutselen, wenskaarten maken.
forum
Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum
Een cadeaudoos voor iemand die vijftig jaar wordt en problemen heeft met het opbergen van haar oorringen ,de oplossing, een juwelendoosje met heel wat vakjes!!!
A gift box for someone who becomes 50 and who has problems with her earrings, so a box with a lot of small boxes to put in all her jewellery .
Zijn ze niet schattig , mijn roosjes, 'k was vandaag aan het inkleuren , op mijn terras, in een zonnig hoekje, en kijk de kleuren zijn echte lentekleuren geworden
aren't they lovely my pink magnolia's, I sat on my terras while I coloured these pictures, the sun was so nice that I had to make real spring cards.(sorry for my english, that is not so perfect)
Mijn tweede doosje is klaar, zoals je ziet een thee-doosje met en ander kleiner doosje in het midden vast gekleefd, in de envelopjes kan je thee of koffie doen in het kleine doosje kan men chocolade paaseitjes leggen, een fijn paasgeschenk nietwaar???
Ziezo mijn eerste paasgeschenkje is klaar, het werd een doosje voor paaseitjes in te doen, gemaakt met majapapier dat allemaal perfect bij elkaar past, cardstock van bij Elke in Antwerpen, de vlinders en de kantjes aan de zijkanten zijn gemaakt met de ponsen van Marta stewart, ik heb een magnolia stempel van verleden jaar moeten nemen daar mijn bestelling van de nieuwe magnolia's nog onder weg is, ik heb de magnolia een zee achtergrond gegeven omdat het hekje waarop ze zit perfect is en waarom niet, vele mensen trekken met Pasen voor het eerst naar zee,nietwaar?Het afdrukje werd ingekleurd met copic's en geaccentueerd met derwent potloden geleerd bij Elke.
Enkele kaartjes die voor een verjaardag maar ook voor een eerste communie kunnen bebruikt worden ik vond de stempels zo lief, net eerste communikantjes, ik hoop dat jullie mijn kaartje mooi vinden, ingekleurd met copics en derwent potloden.t'is zo'n mooi weer dat ik me even in het zonnetje ga zetten, gedaan met kaartjes maken, allée voor even toch!!!
Nog bloemetjes en bij gebrek aan bijtjes, vlindertjes, de bloem in het midden is gestempeld met memento en ingekleurd met derwent potloden, , de vlinders en kleine bloemetjes zijn uitgeponst, ponsen Martha Stewart en EK succes.
Een vrolijk lentekaartje deze maal, twee maal toegevoegd, want voor de een of andere reden, wordt mijn foto heel klein als ik het maar een maal toevoeg, ik heb dringend profesionele computer hulp nodig denk ik, ik kan nog steeds de rubriek volgers niet vinden zodoende dat ik niet weet of ik volgers heb, kan iemand me misschien helpen???
Een kaartje (kan ook als boekenlegger gebruikt worden) dat de lente inluidt, vlindertjes en bloemetjes dat is mijn ding , ben vanmorgen naar de hobbybeurs geweest en heb natuurlijk weer niet kunnen laten om 't een en 't ander aan te kopen waaronder de vlinderpons die ik gebruikte voor de half uitgeponste vlinders die U op het kaartje ziet. Bij Elke verschooten die op de hobby beurs samen met Nicole van "Nicoles stamp addiction" heb ik enkele copics gekocht, het was een zeer intressante uiteenzetting van Nicole in verband met de kleurintenciteit van de Copics, had bij Elke veel geleerd over de copics en het inkleuren met copics , nu weten we weer wat meer, zo worden onze kaartje alsmaar mooier( allée dat zou toch moeten!!!