Inhoud blog
  • Naar de Hoover Dam
  • Valley of Fire
  • Bedankt !
  • Hiep hiep hoera Marco en Frans beide jarig op 30 September!
  • Grand Canyon the North Rim
    De schalkjes op rondreis door Amerika
    Zoeken in blog

    Over mijzelf
    Ik ben Marco
    Ik ben een man en woon in Amersfoort (Nederland) en mijn beroep is kok niet met cock.
    Ik ben geboren op 30/09/1962 en ben nu dus 62 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: watersport en vakantie en kokkerellen.
    15 juni ben ik 25 jaar getrouwd met Astrid. Gaan een rondreis maken met ons gezin en schoondochter.
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Blog als favoriet !
    Las Vegas- Las Vegas

    13-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Santa Barbara
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vandaag gaan we van San Simeon richting Santa Barbara wat ook een lange weg is langs de kust, en waar we ook een rust dag in gaan plannen om een beetje bij te komen van de lange rit.

    Het is vandaag 12 september er is vandaag nog steeds te zien dat Amerika rouwt om wat er 11 september 8 jaar terug gebeurd is.  Je ziet dan ook nog vandaag veel vlaggen half stok hangen.

    Wij gaan vandaag over tot de orde van de dag en proberen vandaag naar Santa Barbara te gaan.

    Wat een mooie kustplaats en die we gaan bezichtigen.


    dubbel klik op de link voor het album:
    http://picasaweb.google.nl/kennelfrommistymorning/SantaBarbara?feat=directlink

    13-09-2009 om 00:00 geschreven door schalkjes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.San Simeon park
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    ’s Morgens vroeg zijn we  vertrokken vanuit San Francisco,  er staat ons een mooie rit langs de stille oceaan te wachten.  Het is een bergachtig gebied met erge steile afdalingen soms gewoon dood eng maar wel erg mooi. Onderweg kwamen we veel zee robben tegen die je vanaf nog geen 2 meter zou kunnen aanraken maar zodra je te dicht in de buurt kwam  wilden ze je aanvallen. Ook liep het er vol met eekhoorns deze waren zo tam dat ze bij je op schoot kwamen.  Daarna zijn we door  gereden na het natuur park San Simeon waar we hebben overnacht, de jongens en Angelique zijn nog door het bos naar de zee gegaan waar ze gewaarschuwd werden voor bergleeuwen die daar  lopen er erg gevaarlijk zijn.

    dubbel klik op de link voor de foto's:
    http://picasaweb.google.nl/kennelfrommistymorning/SanSimeon?feat=directlink

    11-09-2009 om 00:00 geschreven door schalkjes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.San Francisco
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na eerst  genoten te hebben in de Blue Lagoon, verwacht ons een lange rit naar San Francisco.

    Wel kunnen we  genieten onderweg van het mooie uitzicht. De volgende ochtend zijn we begonnen aan onze trip door San Francisco, het was echt bijzonder om te zien hoe hoog en groot de gebouwen daar zijn. We zijn er op een treintje gestapt die je rond rijd door de staatje van San Francisco. We gingen  door China Town dat is een gedeelte waar heel veel chinezen wonen, die rond  1850 daar het spoorrails hebben aangelegd en zins dien zijn de chinezen nooit meer vertrokken.

    Boven  aan  pier 39 zijn we uitgestapt  daar waar de pier over vol ligt met  zeerobben. Jeffrey en Astrid zijn vanaf daar met een boot een tocht gaan maken naar Golden Gate Bridge langs het eiland van Alcatraz.  Verder zijn ze richting de Bay Bridge langs Treasure Island gegaan. Marco en Angelique zijn naar het Ripley” s believe it or not  gegaan waar je de meest werelds vreemdste dingen kon zien bv. Iemand met twee pupillen in beide ogen een vis met haar. Marco sr. wilden lekker van al het uitzicht genieten en genoot daar heerlijk van zijn  ijs.  Ook zijn we door het kromste straatje van San Francisco gereden. Van dit straatje worden dan ook nog meer foto”s gemaakt dan van de Golden Gate Bridge. Het word al laat en de avond begint te naderen en we sluiten dan ook af met lekker etentje in een grill house want morgen wacht ons weer een lange tocht richting Los Angeles.


    dubbel klik op de link:
    http://picasaweb.google.nl/kennelfrommistymorning/SanFrancisco?feat=directlink

    10-09-2009 om 00:00 geschreven door schalkjes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op weg naar Sequoia Nationale Park
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    We zijn vandaag van  Las Vegas naar Mojave City gegaan waar we hebben overnacht. Op deze route kon Marco Sr. even wennen aan  de Camper van maar liefs 10 meter, het ging super hij vond het prachtig. Naar een nacht daar te hebben overnacht zijn we naar het sequoia Nationale Park gegaan waar je echt heftig moest sturen waar veel haarspeld bochten en behoorlijke klimmen in zitten.

    Het is een staatspark waar al het wild vrij rond loopt zoals beren, herten en het krioelden ervan de eekhoorns die erg tam waren, je moest alles dicht doen want anders kwamen de eekhoorns je camper binnen Je mocht geen etenswaren in het zicht laten dit ivm de beren. We hebben gezellig    ‘s avonds een groot kampvuur gemaakt  en zijn op zoek gegaan met een zaklamp naar de beren, we zijn niet te ver het  bos in gegaan want het was best eng. De tempratuur  was daar ongeveer 40 graden.

    De volgende ochtend zijn we door vele hindernissen van grote rotsen gegaan om de blue lagoon te bereiken en ik moet zeggen het is gelukt, het water was heerlijk.
    Ook hebben we de werelds grootste bomenbos bezocht in het park de bomen zijn  zo dik dat Jeffrey en Marco zich zonder moeite kon verstoppen in de stam van een boom. De bomen zijn wel 70 tot  100 meter hoog.  We gaan vandaag verder richting San Francisco wat nog een hele trip gaat worden

    dubbel klik op de link voor de foto's:

    http://picasaweb.google.nl/kennelfrommistymorning/SequoiaNationalePark?feat=directlink

    08-09-2009 om 00:00 geschreven door schalkjes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)


    Foto

    Archief per week
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 01/06-07/06 2009

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • jarig
  • van harte gefeliciteerd
  • jarig
  • thuis
  • kussen

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Laatste commentaren
  • Gefeliciteerd (Marco)
        op Hiep hiep hoera Marco en Frans beide jarig op 30 September!
  • AAPJE (andre)
        op Yellowstone Park deel 2
  • hallo (Marco)
        op Moab Arches Nationale Park
  • mooie fotos (Edwin)
        op Richting Jackson
  • wat een bak (chris)
        op Richting Garden City

  • Categorieën


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs