Sportblog: verslag van zelf gespeelde of bezochte sportwedstrijden
04-05-2010
Kwalificatie voor de eindronde binnen!
Zondag stond onze tweede interclubontmoeting op het programma. We moesten op verplaatsing naar Anderlecht, en bij winst waren we zo goed als zeker van kwalificatie voor de volgende ronde. We traden aan met Bo, Stijn, Bram, Rein, Niek en Gert. Makke ging mee als supporter!
Na de lekkere koffiekoeken konden we eraan beginnen. Bo en Stijn begonnen onder dreigende wolken toch buiten, ikzelf mocht binnen spelen. Bo en Stijn moesten bij respectievelijk 5-2 en 4-3 voorsprong stoppen aangezien het toen gigantisch hard begon te regenen. Ik won vrij eenvoudig de eerste set tegen een C30/3, maar verloor de tweede. Gelukkig kon ik me in de derde toch herpakken en de winst pakken met 6-2. Eerste puntje dus binnen. Als volgende was Bo aan de beurt om zijn match verder te zetten. 'Boseggio' kende weinig problemen meer en wist makkelijk te winnen van een C30/1. Wanneer ook Stijn zijn match winnend afsloot zag het er plots heel goed uit.
Ondertussen speelden we nog altijd binnen, om beurt op één terrein dus, een lange dag kondigde zich aan. De volgende twee matchen gingen echter allebei zeer snel. Rein kende weinig problemen en ook Niek wist probleemloos te winnen. Onze Nederlander dacht zelfs aan het publiek met enkele 'showballen'. Altijd al geweten dat Meneer Van Tiggelen een geboren entertainer is.
5-0 dus en de ontmoeting was dan al beslist. 6de man Gert kon dus ontspannen zijn enkel afhaspelen. Hij had echter de pech dat hij een serieus ondergeklasseerde speler trof. De eerste set haalde hij nog knap de tie-break, de tweede set was het vat een beetje af. 5-1 dus na de enkels. Tussendoor hadden we al kunnen genieten van een lekker kipke. Zowel op het bord als qua bediening .
In de ietwat overbodige dubbels verloren de combinaties Stijn-Gert en Niek-Rein. Niek, nu kreeg je een uitdaging tegen een sterk duo en dan verloor je. Zoiets wordt geen tweede keer geduld . Altijd al geweten dat Hollandse hoogmoed wordt afgestraft!
Gelukkig wonnen Bo en ikzelf vrij makkelijk, zodat we toch nog met een comfortabele 6-3 zege de dag afsloten. Volgende week spelen we voor de groepswinst tegen SDI. De winnaar mag in de kwart -en halve finale sowieso thuisspelen. Volgende week hopen we ook om foto's op deze blog te kunnen zetten van onze wedstrijd. Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!