Naam: Bram Coenen
Woonplaats: Leuven
Geboortedatum: 30/07/1980
Hobby's: Sport(tennis, voetbal, volley, basket, ...) zowel actief als passief, cinema, computer, iets drinken met maten

Inhoud blog
  • Kwartfinale: de foto's!
  • Verlies met opgeheven hoofd in kwartfinale
  • Foto's 3de speeldag Interclub Deel 2
  • Foto's 3de speeldag Interclub Deel 1
  • Groepswinst is de kers op de taart!
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Sportblog: verslag van zelf gespeelde of bezochte sportwedstrijden

    02-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KV Mechelen-Westerlo(01/08)

    Gisteren was de openingsspeeldag van de voetbalcompetitie voor KV Mechelen.  Maarten en ik waren als trouwe supporters uiteraard present!

    KV kende een wat wisselvallige voorbereiding, maar t is uiteindelijk pas in de competitie dat het om de knikkers draait en dat werd vanavond eens te meer bewezen.

    Mechelen startte met Biebauw in de goal, vanachter Chen, Van Hoevelen, Ivens en Ghomsi, op het middenveld Gorius, Persoons, Vrancken en Iddi en vooraan Destorme iets achter diepe spits Nong.  KV nam van in het begin het initiatief en drukte een zwak Westerlo makkelijk weg.  Een eerste goeie opening was al meteen raak toen Nong zich kon doorzetten en alleen op doelman De Winter kon afgaan, Nong twijfelde niet en nette de 1-0.  Wat later was het een beresterke Chen die vanop rechts kon voorzetten, Destorme kon net niet bij de bal, maar de goed gevolgde Iddi kon nog voortrekken en daar was het dan toch Destorme die voor een 2-0 ruststand kon zorgen.

    Wij stonden in vak J,en het was daar een zinderende sfeer, ook na rust toen KV door een domme handsbal van Corstjens een penalty kreeg: 3-0 dankzij Gorius.  KV bleef controleren en kreeg nog enkele kansen alvorens het via David Destorme(wat een debuut) de 4-0 kon scoren.
    In de slotfase wist Westerlo dankzij de ingevallen Tomou nog tegen te scoren, maar dat bracht geen zoden meer aan de dijk voor een uitermate zwak en inspiratieloos Westerlo.

    Beresterke start voor KV, dat voorlopig alleen aan de leiding staat na speeldag 1, dankzij het doelsaldo .

    Volgende week volgt een eerste echte test: op het veld van outsider voor de titel: AA Gent.

    Groeten,

    Bramme

    02-08-2009 om 17:55 geschreven door Malinezer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BK Beach manche te De Panne(19/07)
    Een beetje laat, maar vorige week druk gehad met tennis en bijhorende verslagen, daarom nu pas een verslag van de BK Beach manche te De Panne.  De hoofdtabel ging door op zondag 19/07.

    In een regenachtig Leuven vertrokken om half 7 voor een lange tocht met de trein naar De Panne.  Alleen op pad deze keer, want copain Mica vertoefde in zonniger oorden, in Portugal.  Rond 9h aangekomen in De Panne bleek het daar eveneens zwaarbewolkt.

    Wat me meteen opviel was wat voor een triestige bedoening het daar was in De Panne.  Er waren geen tribunes voorzien, enkel op het hoofdveld waren er stoelen voorzien op een soort verhoog langs het veld.  Nogmaals bleek wat voor een amateurs de organisatoren zijn.  Om een sport te willen promoten naar het volk toe, zijn enkele kleine maatregelen zoals wat comfort voor de toeschouwers noodzakelijk, de organisatoren hebben dit blijkbaar nog altijd niet begrepen, jammer...  Ook de muziek liet het in het begin afweten, dit alles in combinatie met het triestige weer maakten dat het tornooi in een wat doodse sfeer van start ging.

    Eerste verrassing van de dag was de snelle uitschakeling van Andelhof-Frankart.  Zij konden na nederlagen tegen Hamelrijckx-Franchimont en Janssens-Van de Plas snel inpakken.  Ook revelaties Vekemans-Douwen kenden een aarzelende start en verloren hun eerste match van Baetens-Vermeeren.  En zo kwam het in de verliezerspoule al vrij snel tot een duel tegen trainings -en clubgenoten Dennis en Maarten Deroey, die verloren van Coucke-De Beleyr.  In dit onderonsje toonen Vekemans en Douwen zich de besten met 21-18.

    In de winnaarspoule stoomden Coucke-De Beleyr en Joosen-Melis makkelijk door naar de halve finales.  Via de verliezerspoule kwamen uiteindelijk Koekelkoren-Van Walle(21-18 tegen Vekemans-Douwen) en Derom-Rosiers(24-21 tegen Delanghe-Steppe) ook tot in de halve finales.

    In die halve finales stond er geen maat op de ploegen uit de winnaarspoule.  Zowel Coucke-De Beleyr(21-11 tegen Koekelkoren-Van Walle) als Joosen-Melis(21-14 tegen Derom-Rosiers) wisten zich makkelijk te plaatsen voor de finale.

    Onder een intussen prettig zonnetje waren het Ward Coucke en Jeroen De Beleyr die de winst pakten in een spannende finale met 21-19 en 21-19 tegen Tim Joosen en Dieter Melis.  Overwinning nummer 2 voor Coucke-De Beleyr dit seizoen.

    Afgelopen weekend in Oostende was de winst dan weer voor Joosen-Melis die ditmaal Coucke-De Beleyr vloerden.

    Volgend weekend(7-8 en 9 augustus) zijn de finales van het BK te Knokke, uw reporter is present .

    Groeten,

    Bramme

    29-07-2009 om 23:02 geschreven door Malinezer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Winst in Hoegaarden
    Vandaag met Kristof de finale gewonnen op Tennifun.  Het was voor de 4de keer(3de keer in de finale) dit seizoen een ontmoeting met Niek Van Tiggelen en Stijn Rentmeesters.

    Eerste set kwamen we 3-1 voor, maar nadien begon het bij ons wat te haperen en kwamen Niek en Stijn 5-3 voor.  Bij 5-3 kregen ze zelfs 2 setpunten, die wij telkens konden ongedaan maken en zelfs konden terugkomen tot 5-5.  On serve ging het dan naar 6-6, tie-break dus.  In die tie-break kwamen wij al snel 5-0 voor, maar wat later stond het 5-4 en had ik 2 opslagen.  Eerste was een winning-serve, zodat we bij 6-4 een eerste setpunt kregen.  Dit werd ongedaan gemaakt en wat later was ook het 2de niet het goede en stond het 6-6.  Ook een derde setpunt was nog niet raak bij 7-6, maar bij 8-7 werd een lange rally in ons voordeel beslecht en stonden we 1-0 voor in sets.

    2de set kwamen we weer 3-1 voor, maar alweer werd de voorsprong tenietgedaan bij 3-3.  Dan ging het gelijk op, zodat alweer een tie-break moest beslissen.  En ook deze keer was het close, wij namen het initiatief en kwamen 5-3 voor, maar de tegenstand begaf niet en bracht de stand terug tot 5-5.  Bij 6-5 versierden we dan ons eerste matchpunt en dat was meteen het goede dankzij een winning-serve va, mezelf: 2x 7-6 dus en tornooi nummer 4 van het seizoen was binnen.

    Heel goei tornooi gespeeld, want we hadden zeker geen makkelijke lotingen.  Allebei op niveau, ikzelf was gisteren en vandaag in het begin wat aarzelend(stond beetje te trillen op mijn benen, beetje grieperig precies), maar me opgetrokken aan mijne maat en nadien allebei heel sterk gespeeld.  Ook Kristof begint stilaan goede volley's te slaan! .

    Doen hiermee ook een goeie zaak in de criteriumranking en stijgen naar plaatsen 3 en 4.

    Groeten,

    Bramme

    26-07-2009 om 00:00 geschreven door Malinezer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Finale
    Op het tornooi van Tennifun hebben Kristof en ik de finale bereikt.  Gisteren wonnen we vrij eenvoudig met 2x 6-3 onze kwartfinale.

    Vandaag stond dan de halve finale op het menu en het werd een thriller.  Eerste set stonden we 5-2 achter, vooral door mij, want ik was precies nog niet goed wakker.  Maar dan begon het ineens wel te gaan en wisten we nog een tie-break af te dwingen, die we ook wonnen: 7-6 dus en 1-0 in sets voor.  2de set gingen we door op ons elan en kwamen we 4-1 en 5-3 voor maar dan begon de motor van Kristof wat te sputteren en kwam het alsnog tot een tie-break, die we deze keer nipt verloren met 7-5.  1-1 dus.

    Derde set begonnen we goed en kwamen snel 3-0 voor, maar tegenstanders knokten terug tot 3-3.  Het werd wat later 4-4 en dan kon ik nipt mijn opslag behouden zodat we 5-4 voorkwamen.  Nadien konden we de beslissende break plaatsen en met 6-4 winnen!

    Finale dus, morgenavond, waarschijnlijk tegen clubgenoten Niek en Stijn.

    Groeten,

    Bramme

    25-07-2009 om 19:49 geschreven door Malinezer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leuven Beachvolley
    Dit evenement ging door van 16/7 tot 21/7 op het Ladeuzeplein in hartje Leuven.  Er waren verschillende tornooien: provinciaal, recreatief, bedrijven, andersvaliden, stadstornooi, jeugd, en tot slot vandaag het Leuven Beachvolley Championship met zowat alle topploegen van het land aanwezig, op uitzondering van Joosen-Melis, Verschueren-Roelandt en Delanghe-Steppe.  Tot en met vorig jaar telde dit tornooi mee voor de nationale ranking, dit jaar was het enkel voor het prestige te doen.  Maar zowat iedereen lag gebrand op een goeie prestatie.

    Op maandagavond vonden de prekwalificaties plaats en deze morgen vonden dan de kwalificaties plaats voor de hoofdtabel van de namiddag.  In de kwalificaties was het vooral uitkijken naar de broers Dennis en Maarten Deroey, die vorig jaar nog de finale behaalden en dit jaar voor niets minder dan de winst gingen.

    In de kwalificaties kenden beide heren geen problemen en wisten zich moeiteloos te plaatsen voor de hoofdtabel.  Ook ondermeer Jadot-Jadot en Hamelrijckx-Franchimont wisten zich voor de hoofdtabel te plaatsen waar het verderging in 2 poules van 4 waaruit de beste 2 per poule zich plaatsten voor de halve finales.  Rechtstreeks op de hoofdtabel vonden we Coucke-De Beleyr, Frankart-Andelhof, Vekemans-Douwen en Koekelkoren-Van Walle.

    In de poules wisten de broers Deroey alle wedstrijden te winnen.  Verrassing was de uitschakeling van Coucke-De Beleyr, afgelopen weekend nog winnaar in De Panne.  Het was Koekelkoren-Van Walle die zich in de poule van Deroey-Deroey als 2de konden plaatsen.  In de andere poule waren het Vekemans-Douwen en Frankart-Andelhof die plaatsen 1 en 2 bezetten.

    De halve finales brachten dus Deroey-Deroey tegen Frankart-Andelhof en Vekemans-Douwen versus Koekelkoren-Van Walle.  De revelatie van het seizoen, Vekemans-Douwen, wist zich als eerste te plaatsen en trof in de finale op Frankart-Andelhof, die zich na een thriller wisten te ontdoen van de broers Deroey.

    In die finale waren het Raf Vekemans en Bob Douwen die de winst pakten na een bloedstollende 2de set waarbij ze 3 setpunten redden en wat later op hun 3de matchpunt de winst grepen.

    Een duo van de organiserende club Lizards Beach op het hoogste schavotje!  Proficiat!

    Alweer een succesvolle editie van Leuven Beach, dit jaar op het Ladeuzeplein en dat was absoluut een verbetering tov het stationsplein!  Veel ruimte, dikke ambiance en dat in combinatie met een zoals elk jaar prima organisatie: klasse!

    Groeten,

    Bramme

    21-07-2009 om 23:25 geschreven door Malinezer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Balen, zwaar balen!
    Vanavond met Kris op Tennifun gespeeld in Dubbel Heren 1.  Moesten tegen een B4/6 en een C30/2.  Kris was grieperig en had al een match in de benen, het beloofde dus een zware opgave te worden.

    Eerste set kwamen we snel 4-1 voor, maar nog sneller 4-5 achter.  Bij 4-5 moest ik mijn service inleveren en was het set voor de tegenstand.  2de set zette de negatieve trend zich door want al snel stonden we 5-2 achter en leek het over and out.  We toonden echter veerkracht en wisten de negatieve situatie om te buigen tot een 7-5 setwinst: 1-1 dus.

    De derde set startten we slecht want we kwamen 0-2 achter.  We braken dan meteen terug en van dan af ging het vrij gelijk op tot 4-4.  Bij deze stand plaatsten we een break en mocht Kris serveren voor de match.  In deze game kregen we ook een matchpunt maar wisten dit niet te benutten.  Nadien ging het on serve tot 6-6 en dus een beslissende tie-break.

    Die startten we goed en we namen al snel een 4-1 voorsprong, maar enkele gemiste volley's zorgden voor een 4-5 achterstand wat later.  De 5-5 werd nog behaald met een lucky-volley, maar het mocht niet baten want bij 6-5 serveerde de tegenstand een krachtige opslag en was het gedaan voor ons.

    Serieus balen na zo'n lange match en matchpunt te hebben gehad.  2 verliesmatchen op rij dus, hopelijk kan ik de negatieve spiraal met Kristof breken, match is wel nog altijd niet gepland.  Amateurs daar in Hoegaarden...

    Groeten,

    Bramme

    20-07-2009 om 00:00 geschreven door Malinezer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sometimes you win, sometimes you lose

    Met deze gevleugelde uitspraak van Balthazar Boma valt onze uitschakeling op De Vloer samen te vatten.  Eerste ronde eruit, wel een ontgoocheling op zo'n groot tornooi, maar de tegenstander waren gewoon beter vrijdag.  Beiden toonden aan dat ze niet voor niets 3 en 4 staan in de dubbelranking.  Wij zelf acteerden zeker niet op ons beste niveau, mabon t kan niet alle weken prijs zijn.  2 finales op rij was al mooi

    En we hebben nog een tornooi deze week waarop onze verliesmatch kunnen rechtzetten, nl. in Tennifun.  Morgenavond speel k daar met Kris al kwartfinale.

     

    Groeten,

    Bramme

    19-07-2009 om 22:16 geschreven door Malinezer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tennis
    Met Niek deze week deelgenomen aan het dubbeltornooi van WDP te Muizen.  Hebben 1 rondje gewonnen en erna in kwartfinale verloren van een sterk duo van TC De Wehzel in 3 sets.

    Morgen beginnen Kristof en ik aan het tornooi van De Vloer, één van de sterkst bezette dubbeltornooien.  1e ronde is al meteen niet van de poes, tegen nummers 3 en 4 uit de criteriumranking.  Mabon, motivatie zal zeker in orde zijn.

    We dachten ook het tornooi van De Zeype te spelen in Kampenhout, maar dit gaat wegens te weinig inschrijvingen niet door, daarom hebben we ons last-minute nog ingeschreven in TC Tennifun te Hoegaarden.  Ook daar is er nog geen loting bekend, dus afwachten of dat wel gaat doorgaan.  Heb er ook met Kris ingeschreven in Heren 1.

    Groeten,

    Bramme

    17-07-2009 om 00:11 geschreven door Malinezer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spetter Beach te Oostende
    Vandaag samen met Makke deelgenomen aan het Spetter Beachvolley tornooi te Oostende.

    Serieus vroeg uit de veren(trein van 7h) en vertrokken in de gietende regen.  Aangekomen in Oostende bleek het daar nog lichtjes te regenen, maar tegen aanvang van het tornooi(10h) was het min of meer droog.
    Allebei hebben we vroeger nog gevolleybald, ik eerder recreatief, Maarten nog in de jeugd van Velvoc, maar voor beiden was het heel lang geleden dat we nog gevolleybald hadden en al zeker gebeachvolleybald.
    We waren ingeschreven in de reeks Heren Provinciaal Gewestelijk, in feite boven ons niveau, maar omdat we maar met 2 waren, waren we verplicht om in deze reeks mee te doen, daar de reeks recreatief met 3 was.  Nuja, ik heb al genoeg beachvolleybal gezien, nu nekeer tonen dat we dat in de praktijk konden omzetten .

    Maar dat bleek moeilijker dan gedacht .  We waren ingedeeld in een poule van 5.  Onze eerste match was misschien wel onze beste.  Tegen een duo uit Tessenderlo wisten we de eerste set gelijke tred te houden maar verloren we nipt met 21-20, 2de set was wat minder en werd met 21-10 verloren.  Toch niet slecht achteraf bekeken, want deze tegenstanders werden 2de.
    2de match was tegen de latere poule winnaars en verloren we kansloos.
    Onze derde match begonnen we slecht, maar langzaamaan begonnen we beter te spelen en leidden we zelfs met 16-15.  Daarna gingen we echter onderuit in receptie en verloren die set met 21-16, 2de set ging ook verloren dus was het 0 op 3.
    De laatste match waren we vastbesloten om minimum een setje te pakken, onze tegenstanders hadden tot dan ook alles verloren.  Maar de laatste match was onze slechtste match van de dag.  Beiden hadden we bijzonder veel last met de wind, ook de zon was er ondertussen doorgekomen en beide sets werden kansloos verloren, hier had meer ingezeten!

    0 op 4 dus, verre van onlogisch in deze reeks.  Maar we hebben ons goed geamuseerd, was echt nog eens plezant om te beachvolleyballen.  Zeker voor herhaling vatbaar!

    Groeten,

    Bramme

    12-07-2009 om 21:32 geschreven door Malinezer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekend
    Dit weekend staat er geen manche van het BK Beach op het programma, dus ga ik eens zelf meedoen aan een beachvolley tornooi.  Samen met Makke doe ik mee in Oostende aan een tornooi georganiseerd door Spetter.

    Normaal ging ik met Mica volgende week een volleykamp doen, maar dit is verplaatst naar 2 weken later, daarom dus nog een tennistornooi gezocht om aan mee te doen.  Samen met Niek doe k mee in WDP Tenniscentrum te Muizen.  Een tornooi buiten criterium(geen rankingpunten te verdienen), no stress dus .  Eerste match is maandagavond.

    Groeten,

    Bramme

    10-07-2009 om 19:23 geschreven door Malinezer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    De komende weken:

    Geplande evenementen als toeschouwer:


    Geplande activiteiten als speler:

    01/05: Voetbal: Amicia-De Zoenk
    02/05: Interclub: Anderlecht-TC Iris
    09/05: Interclub TC Iris-SDI

    Archief per week
  • 07/06-13/06 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 14/09-20/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Kenny Meulemans
  • Amicia Herent


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs