Ik ben Laura
Ik ben een vrouw en woon in Zandhoven (België) en mijn beroep is studente geschiedenis.
Ik ben geboren op 29/01/1990 en ben nu dus 36 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Make Up, Dansen, Zingen, Taebo, Skaten,... .
Deel hier je eigen interessante weetjes, tips,... over make up. =)
Rondvraag / Poll
Wat is jouw favoriete make up merk?
Beauty and Make up by Laura
02-01-2011
Mijn favoriete beauty product van 2010
Hey girls,
Eerst en vooral wil ik jullie allemaal een super geweldig 2011 toewensen! Ik hoop dat jullie een fijn jaar tegemoed gaan en dat al jullie wensen mogen uitkomen!
Omdat 2010 er weeral op zit, wordt het tijd om mijn favoriete beauty product bekend te maken dat ik in 2010 gekocht heb. Dit is 'm:
Het is de e.l.f. All Over Colour Stick in de kleur pink lemonade !!! Dit product is echt fantastisch! Je kan het als drie dingen gebruiken: als blush, oogschaduw of als lipstick. Ik gebruik 'm zelf voornamelijk als blush. De kleur is heel erg mooi en geeft je leuke blozende wangen. Je kan hem gewoon zo aanbrengen op je wangen. Daarna kan je het eventueel nog een beetje uitsmeren met je vingers. Als je hem als oogschaduw of lipstick wil gebruiken heb je wel een borsteltje nodig. Best gemakkelijk aan te brengen dus! :) Het heeft een hele mooie pigmentkleur en blijft ook lang zitten. Ik zou dit product dus zeker aanbevelen! Hij kost maar €1 ! Lang leve budget make up!
Hier nog eens een nails look! Deze keer is hij geïnspireerd op Avril Lavigne en heb ik dus gekozen voor de kleuren roze en zwart. Het is helemaal niet moeilijk, dus zeker eens de moeite om te proberen! ;)
zoals jullie allemaal misschien al wel weten maak ik zelf juweeltjes. Omdat ik probeer wat meer volgers te krijgen heb ik op mijn facebook pagina een actie opgesteld: de friends actie.
Wat houdt het in?
* Elk meisje dat 10 vriendinnen fan laat worden van mijn facebook pagina krijgt een gratis paar oorbellen uit de "sales" of de"5 of minder" selectie. Ook als je een nieuwe klant bent, kan je mensen uitnodigen en kans maken op een gratis paar oorbellen. * Gratis verzendkosten nog tot 10/01/2011 voor elke klant * Bij 100 likes verloot ik een paar oorbellen naar keuze aan een van deze 100 klanten
Waar vind ik de pagina en wat moet ik doen?
Op facebook natuurlijk! ;) Je kan zoeken naar "Lolita Jewelry" of als je het niet vind, zou je het ook moeten kunnen vinden via deze link: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Lolita-Jewelry/157569424264259 Als je zelf nog geen fan bent, dan moet je dat natuurlijk eest doen. Eens dat gebeurd is klik je op "vrienden uitnodigen" (of iets in die trend) en zorg je er voor dat minstens 10 vriendinnen fan worden van deze pagina. Als dit het geval is meld je dat gewoon eventjes aan mij door een berichtje achter te laten, liefst met de namen van de vriendinnen die door jou lid zijn geworden. Daarna kan je een paar oorbellen uitkiezen. :)
Ik heb geen facebook. Wat dan? Dan kan je helaas niet deelnemen aan deze specifieke actie. Er is nog wel een aparte actie. Ik heb namelijk ook een blogspot: http://lolitajewelry.blogspot.com/ . Hier kan je ook mijn juweeltjes op zien. Hier geldt het zelfde, enkel een beetje in een andere vorm. Als je 10 meisjes mijn blogspot laat "volgen", krijg je ook een paar oorbellen gratis. De gratis verzendkosten gelden natuurlijk ook als je via deze site iets besteld. Het zou ook kunnen dat ik hier ook een paar oorbellen verloot, maar dan zou ik toch wel liefst eerst 25 volgers hebben (en liefst meer) Dus zeker allemaal volgen is de boodschap! ;)
Vragen? Meer info nodig of wil je juweeltjes bestellen?
De feestdagen zijn de tijd van het jaar om je helemaal op te tutten. Uren voor de spiegel zijn goed te praten met één simpele uitleg: het is december! Ook al is kerstmis al gedaan, nieuwjaar staat nog voor de deur en dan moet je er natuurlijk op je best uit zien! Hier volgen enkele leuke, betaalbare productjes, die je zeker en vast kan gebruiken voor een leuke uitgaanslook:
Je begint natuurlijk met een lekker maskertje.New Look0,93
Set van zes nagellakjes, New Look4,71. Deze kan je combineren met leuke nail art, die je vb. in Claire's kan vinden voor 1 .
Rode lippen met deze lipstick van Essence,2,99
Lipgloss en drie tinten oogschaduw, H&M5,95.
Tip voor de oogschaduw:
Het ziet er gek uit, maar is een ideaal trucje (tip van de expert!): breng wit poeder royaal in een boog onder de ogen aan. Als je daarna oogmake-up op brengt en er valt wat oogschaduw of stukjes mascara naar beneden, komt het als het ware óp het witte poeder te liggen.
Als je helemaal klaar bent met de make-up, veeg je het witte poeder weg met een poederkwast en zie je er niks meer van. Daaronder komt de perfecte foundation naar boven: zonder vlekken van de oogmake-up! Slim hè?
Zilveren glitter eyeliner, H&M3,95
Zwarte waterproof mascara (handig met al die rond spuitende champagne!) van Essence,2,49
Hoe kan ik mascara het beste aanbrengen?
Begin bij de wimpers van het onderste ooglid. Breng de mascara vanuit het midden naar buiten toe aan. Daarna kun je eventueel de binnenste wimperharen licht aanstippen met de punt van je mascaraborsteltje. Na de onderste wimpers breng je de mascara aan op op de wimpers van het bovenste ooglid. Zet het mascaraborsteltje horizontaal in je wimpers en maak zigzag bewegingen. Stip de uiteindes van de buitenste wimpers aan met de punt van je mascaraborsteltje. Je mascara gaat langer mee als je niet teveel met het borsteltje op en neer gaat in de huls. Zo voorkom je dat er veel lucht bij de mascara komt en je mascara vroegtijdig uitdroogt. Verwijder voor je begint een eventuele klodder op het puntje van het mascaraborsteltje met een tissue.
Nette wenkbrauwen zijn met de feestdagen een must. Met dit setje is het super simpel! Asos9,95
En natuurlijk nep wimpers! Deze zijn van Cheryl Cole voor Eylure, Asos6,97
Hoe breng je ze aan?
1. Maak eerst de wimpers op maat. Houd de wimpers tegen je oog aan (maar lijm natuurlijk nog niks vast!). Er mogen een paar wimpers aan de buitenhoek uitsteken, maar niet teveel. Aan de binnenkant van je oog mag natuurlijk niets uitsteken. Wat er teveel aan wimpers aan zit, kun je afknippen met een klein scherp schaartje.
2. Begin bij je ene oog. Met het pincet kun je je wimpers 'vasthouden'. Sluit je oog enbreng de wimperlijm aan op je wimperrand. Dit vergt wat moeite, dus oefenen maar! 3. Wacht ongeveer 30 seconden totdat de lijm bijna droog is. 4. Plak nu de valse wimpers aan op het randje lijm. Druk ze heel zachtjes aan (met je vingers of met het pincet) van buiten tot naar je binnenste ooghoek. Zorg dat ze goed vastzitten! 5. Doe je ogen een half minuutje dicht en druk ze daarna nog eventjes goed aan. 6. Klaar! Ze moeten nu goed zitten. Je kunt er nog mascara overheen doen als je wilt.
Voor de rest raad ik ook alle producten van eyes.lips.face (e.l.f.) aan. Deze kan je vinden op www.eyeslipsface.be ;) Ze hebben heel veel producten die maar 1 kosten en de kwaliteit is echt goed! Zelf heb ik een hele lading van hun producten. Je moet natuurlijk wel rekening houden met de verzendkosten en de verzendingstijd, maar als je voldoende producten besteld ben je al snel uit de verzendkosten. De verzending duurt ongeveer 5 dagen, dus dat valt ook nog goed mee. Een aanrader! ;)
Tot slot heb ik ook nog een vraag voor jullie: Wat is jouw beauty ritueel voor een feestje? Laat hier je comments achter ^^
Ik dacht nog eens iets interessants te delen met jullie. Wie fan is en vooral vaak iets koopt in The Body Shop (like me, ugh): lees vooral verder want dit is echt iets goed! Als je vaker in the Body Shop koopt, zal de verkoopster dit al waarschijnlijk gemeld hebben maar...
Vraag in je plaatselijke Body Shop naar de Love Your Body-kaart. Wat houdt deze kaart precies in? Op deze kaart komen punten op te staan. Deze punten kan je gebruiken om in te wisselen voor kortingskaart OF je schenkt de waarde aan het goede doel.
Hoeveel zijn deze punten waard?
50 punten zijn 5 euro waard!
Hoe kan ik punten krijgen/sparen?
Door te shoppen in de BS! ELKE euro die je uitgeeft aan een gezichtscrème, shampoo, massageolie or whatever, is 1 punt waard! Wanneer je een gezichtsgel van 8 euro koop, zullen er 8 punten extra komen te staan op de kaart. Opgepast: je moet deze kaart bijhebben, anders kunnen de verkoopsters jou deze punten niet geven!
Ik heb 50 punten op mijn kaart staan! Wat moet ik doen?
- De verkoopster zal dit kunnen zien op het scherm van haar kassa en zal u vragen of u deze 5 euro ineens wil gebruiken OF je een kortingskaart geven, zodat u deze later nog kan gebruiken. Uiteraard zullen ze ook vragen of u die 5 euro toch niet liever aan het goede doel wil geven? Nee?
Nice! Wat moet ik precies doen om zo'n kaart te activeren?
- Je gegevens geven aan de verkoopster in de winkel (zij zal deze vragen en ingeven in de computer)
- Je krijgt meteen een eigen 'Love your body club' kaart mee. Deze ziet er uit zoals de foto helemaal bovenaan deze post.
- Thuis open je de site www.thebodyshop.be/beloningen, waar je je kaart activeert. Opgepast! Zorg dat je je kaart activeert op dezelfde dag dat je de kaart ging halen in de winkel! Zo krijg je er 45 punten (gratis!) bovenop. Ben je een dag te laat? Geen punten. Ook kunnen er geen punten op de kaart gezet worden bij een aankoop, wanneer je je kaart nog niet geactiveerd hebt.
Speciaal:
- In de maand dat je verjaart, tellen je punten DUBBEL! Koop ik dezelfde gezichtsgel van 8, dan krijg ik 16 punten!
- Wanneer je komt shoppen en géén zakje vraagt van de BS, krijg je nog eens een punt extra.
- Gebruik je de Bag for Life van de BS (te koop in de winkel zelf) Dan krijg je 3 punten extra.
Ik heb voor jullie weer een leuke nieuwe hollywood trend gespot: blauwe eyeliner! Blauw is de kleur van een ijsprinses en dat past natuurlijk perfect bij het winterseizoen. Veel celebs zijn dan ook al gespot met deze trend, zowel subtiel als extravagant.
Kate Hudson gaat voor een subtiele blauwe lijn onder haar ogen. Het past mooi bij het blauw in haar kleding.
Eve gaat voor knallend blauw, en wat staat dat haar goed! Het accentueerd haar bruine ogen perfect. Afwerken met een zacht roze lipgloss en de look is compleet!
Hayden Panettiere heeft haar ogen opgemaakt met een typische smokey eye look. Deze heeft ze afgemaakt met een subtiele lichtblauwe rand. Glamourous!
Ook Beyonce weet de blauwe trend snel op te pikken. Met een donkerblauwe variant weet ze een mooi accent op haar bruine ogen te leggen.
Diane Kruger bewijst dat blauw niet perse samen hoeft te gaan met blauw! Deze oranje jurk staat prachtig bij Diane´s licht blauwe ogen.
Ben je overtuigd door deze ´Blue beauty´s´? Ren dan snel naar de winkel of surf naar één van deze webwinkels om een blauwe eyeliner in te slaan! ;)
Eyeliner van Sephora in diverse blauwtinten, $17,-
Eyeliner van Sephora ook in verschillende tinten, $12,-
sorry dat ik al zo'n lange tijd niets meer geblogd heb, maar ik heb het ontzettend druk met school! Binnekort komen de examens er ook weer aan, dus dat wordt stressen! Daarna krijgen jullie vast meer blogjes van mij met nieuwe, leuke make-up tips! Anyway, ik schrijf dit berichtje om jullie te vertellen dat ik vandaag weer een nieuwe lading e.l.f. spulletjes heb besteld: oogschaduw, lipgloss, blush, eyeliner,... Dus binnekort zullen jullie ook weer enkele recenties hiervan krijgen! I just love e.l.f.! ^^
Op dit moment zijn er veel verschillende trends op het gebied van nagels. Zo zagen we al de pointy nails, de Moodpolishes en de opvallende nepnagels. Dit keer een nieuwe trend op het gebied van nagellak: de Crack nagellak.
Ben je niet zo goed in nailart en ben je ook niet zo van dat gepriegel? Dan is dit dé nagellak voor jou! Deze Crack nagellak geeft meteen een verrassend effect op je nagels zonder al te veel moeite!
Hoe werkt deze nagellak?
Stap 1. Lak je nagels in één basis kleur en laat dit goed drogen.
Stap 2. Lak één dekkende laag van de instant nail effect nagellak op je nagels en zie hoe het patroon vanzelf verschijnt!
Stap 3. Als de nagellak goed gedroogd is kan je er nog een topcoat overheen aanbrengen zodat je nagellak extra lang blijft zitten.
Dit is het uiteindelijke resultaat:
Ik heb hier gekozen om al mijn nagels een verschillende kleur te lakken om te laten zien hoe het bij andere kleurtjes staat. Je kunt er ook voor kiezen om geen basis kleur te gebruiken en gewoon alleen de instant nail effect nagellak aan te brengen.
Deze instant nail effect nagellak is van Barry M. en online te koop voor ongeveer 5,- (op www.alicejohavesentials.nl) Ook op eBay zijn verschillende Crack nagellakken te vinden!
gewoon eventjes een beetje reclame voor de juweeltjes die ik zelf maak. Ze zijn nikkelvrij en ze zijn ook niet duur. (vind ik zelf :p) Het zijn unieke stuks, voor meisjes/vrouwen met een speciaal kantje! Ook heel erg leuk om als cadeau te geven aan je beste vriendien, je liefje, je moeder, zusje, of nichtje. Leuke comments zijn natuurlijk ook welkom! Feedback is altijd leuk! :)
Ik werk ook op bestelling. Als je dus iets speciaals wilt, kan je dat altijd vragen en dan zal ik zien wat ik kan doen. Ik heb voor een meisje haar moeder een setje van oorbellen met een ketting gemaakt als kerstkado. Zoiets kan ik ook voor jou doen! ;)
sorry dat ik geen tijd meer heb gehad om nog halloween looks te posten. Ik heb het enorm druk met schoolwerk! Maar ik heb jullie wel mijn eigen halloween look beloofd, dus bij deze! ;) Ik was dus een vampier :p Maar heel erg veel tijd om aan mijn make up te werken heb ik niet gehad, dus heb ik maar gewoon zwart genomen. :) Hope you like it!
Als je zelf coole halloween make up hebt gemaakt, kan je die altijd mailen naar makeupbylaura@hotmail.be en de leukste looks komen hier op m'n site! ^^
omdat het bijna halloween is, heb ik besloten om enkele halloween looks te bedenken. Elke dag zal ik er eentje posten op mijn blog, tot de dag van halloween natuurlijk. Op halloween zelf post ik mijn eigen halloween look, namelijk: vampier! Maar daar op moeten jullie nog eventjes wachten dus!
De look van vandaag heet "magical kitten". Het is natuurlijk halloween, dus gewoon een katten make-up zou niet zo speciaal zijn. Daarom heb ik er voor gekozen om rond de ogen met leuke, glitterige kleurtjes te werken. Dat geeft het iets van een "magische" sfeer.
How to?
* Prime je ogen * Breng een rood-bronzen oogschaduw aan over heel je oogleden * Neem een goudkleurige oogschaduw en breng die aan op de binnenkant van je ogen * Werk af met paars aan de buitenkanten, in een soort halve maan vorm * Blend blend blend! Zorg ervoor dat je kleurtjes mooi in elkaar overlopen. * Breng eye liner en mascara aan en done! * Voor de neus en snorharen gebruik je een kohl-potlood en/of liquid eye-liner
een tijdje geleden heb ik de prijzen voor de contest besteld bij e.l.f. en heb natuurlijk tegelijkertijd ook voor mijzelf wat aangeschaft, onder andere deze twee blushes. De linkse blush is "glow" en de rechtse is "shy". Het gaat om een meer oranje/brons kleurige en roze blush. Persoonlijk vind ik ze heel goed, zeker voor maar 1 !! Ze geven een mooie schijn af, die fel is, maar zeker niet té. De shy blush is ideaal voor een lichtere winterhuid, terwijl de glow dan weer perfect aan te bevelen is op een bruine zomerhuid, hoewel je die ook wel in de winter kan gebruiken. De blushes geven een mooie subtiele gloed aan je huid, die je laten stralen. Het enige minpuntje was dat ik nogal wat moest sukkelen om het doosje open te krijgen! Haha! Maar eens het doosje open is, is het resultaat super! ^^
eventjes iets anders dan make up. Sins kort heb ik er een nieuwe hobby bij, namelijk zelf juweeltjes maken! Ik verkoop ze ook. Heb je interesse dan kan je een kijkje nemen op mijn facebook pagina: "Lolita Juwelry" of een mailtje sturen naar lolitajewelry@gmail.com Comments zijn natuurlijk ook altijd welkom! Hopelijk vinden jullie ze leuk!
Het is weeral een tijdje geleden, maar ik heb het nogal druk gehad de laatste tijd. Maar, we're back met nieuwe make up tips. Nu het zomer bijna voorbij is, wil dit nog niet zeggen dat we geen fleurige nageltjes mogen hebben en wat is er nu leuker en lekkerder dan aarbeitjes? Juist ja, niets! Plus, het ziet er ook nog eens heel leuk uit op je nagels! :) Het is helemaal niet zo moeilijk, dus zeker eens proberen maar. ;)
Wat heb je nodig?
* topcoat en basecoat * rode of roze nagellak * groene nagellak * dotting tool of tandenstoker * zwarte of witte nagellak
How to?
stap 1: Voorzie je nagels van een base coat. Zo voorkom je dat je nagels er achteraf gelig gaan uitzien. stap 2: Breng een rode of roze nagellak aan op je nagels. Je kan het beste twee laagjes aanbrengen, zodat de kleur goed doorkomt. stap 3: Als je rode nagellak droog is, breng je met groen een 'french tip' aan op elke nagel. Fel groen staat het mooiste. Let er zeker op dat je geen rood meer door het groen heen ziet. stap 4: Gebruik een dotting tool, of als je dat niet hebt gewoon een tandenstokertje, om fijne puntjes te zetten als 'pitjes'. Ik zet er meestal drie, maar je kan er ook meerdere doen. Let wel dat het niet té veel wordt, want dat is niet meer mooi. Je kan hiervoor witte of zwarte nagellak gebruiken. Persoonlijk vind ik het mooiste als je op rode nagellak zwarte stipjes zet en op roze dan witte gebruikt. Dit moet je natuurlijk zelf maar kiezen. ;) stap 5: Als alles goed droog is breng je nog een topcoat aan, zodat je nagellak er minder snel af gaat en je bent klaar!
het internet doet het weer normaal, dankzij de nieuwe modem, dus ik kan weer nieuwe looks posten! We vliegen er meteen terug in, met een leuke look voor deze zomer, in zonnige tinten.
How to?
Ondertussen weten jullie allemaal dat jullie eerst jullie ogen moeten primen, zodat de kleuren beter uitkomen. Als je dit gedaan hebt, neem je een witte oogschaduw en brengt die aan over heel je ooglid. Het wit zorgt ervoor dat onze kleurtjes nog mooier doorkomen en lekker licht zijn. Neem dan een gele oogschaduw (niet te licht, maar ook zeker niet te donker) en breng die aan in de binnenhoek van je ogen. Naast het geel breng je een goud-bronzen oogschaduw aan. Neem daarna een dikker borsteltje en neem een licht gele oogschaduw. Breng die aan onder je wenkrbrouwboog, als highlighter. Neem nu een blending brush en men je kleurtjes. Als je dit gedaan hebt en vind dat je geel niet fel genoeg is, kan je altijd nog wat meer geel aanbrengen. Werk eventueel af met wat eye liner en mascara en klaar !
Ik zit er al een tijdje over te denken om misschien een make up contest te doen op deze blog, zodat jullie eens kunnen laten zien wat jullie kunnen! Uiteraard krijgt de winnaar een leuke prijs. Waarschijnlijk zal dat een make-up setje van e.l.f. cosmetics zijn. Het thema van de wedstrijd is "to the club". Dit wil zeggen dat jullie een make-up look maken, die leuk is om mee uit te gaan. Dit kan van heel opvallend gaan, tot subtiel, maar mooi.
Om in te schrijven stuur je een mailtje naar: makeupbylaura@hotmail.be, met als onderwerp "enter me". In je mail stuur je MINSTENS 3 foto's van je eigen make up look, uit verschillende hoeken getrokken. De wedstrijd zal lopen tot eind september en de winnaar zal ergens begin oktober bekend worden gemaakt.
Alvast heel veel succes aan alle deelnemers!
Deze contest is ondertussen gesloten en de winnaars zijn bekend:
1. Kim van Gampelaere
2. Lilian Doodeman
3. Sanne Heirstrate
Nogmaals bedankt aan alle meisjes die hebben meegedaan. Blijf m'n blog zeker volgen want er komt zeker nog een nieuwe make up contest aan! ;)
Eens eventjes iets anders dan al die make up. We gaan onze eigen lavalamp maken. Dit heb je nodig:
* Lege glazen bokalen of flessen * Voedingskleurstof * Plantaardige olie * Zout
Eerst spoelen we de bokaal natuurlijk goed uit en verwijderen we alle etiketjes. We vullen de bokalen voor de helft met water en voegen er wat voedingskleurstof bij. Deze kan je gewoon in de supermarkt kopen bij de bakkerij afdeling. Meestal is het een paketje met drie kleuren: geel, blauw en rood. Leuke tip: je kan ook kleurtjes met elkaar mengen om bijvoorbeeld groen, paars of oranje te maken. We roeren eventjes zodat het water een mooi kleurtje krijgt. Hierop gieten we een laag plantaardige olie.
We laten alles even rusten en dan doen we er enkele schepje zout bij en kijk, de lamp begint te borrelen! Als het borrelen stopt, doen we er weer zout bij en hop; daar gaan we weer! Als je geen zout hebt, kan je ook een bruistabletje gebruiken. Zet je bokaal op een lampje of boven een kaarsje voor een nog leuker effect!
Ik heb nog even de tijd gevonden om een nieuwe make up tutorial te maken en online te zetten. Deze keer gaat het om paarse smokey eyes. Deze look is perfect voor een zomerdag of om mee uit te gaan. Zeker eens proberen dus! ;)
Het is gemakkelijk te volgen, dus zeker eens uit proberen als je van felle kleurtjes houdt. :) Deze make up is heel leuk voor feestjes, of als je jezelf in een rockstar mood bevind. De make up is geïnspireerd op die van paramore zangeres Haley Williams. Ik zou het heel leuk vinden moesten jullie ook een reactie achter laten! :)