Sommige mensen zeggen het leven is lastig. Als die mensen nu eens twee leven tegelijk er tijd hebben zoals ik. Dan zouden ze het pas lastig hebben. Vandaag heb ik een mooie en ontroerend beschrijving gevonden van het leven in elkaar zit.
Er zijn 2 kinderen geboren: één in huis de andere op straat.
Er zijn 2 kinderen aan het wenen: één omdat zijn knie geschaafd is de andere omdat zijn ouders dood zijn.
Er zijn 2 kinderen aan het lopen: één omdat het school gedaan is de andere is aan het rennen van een winkelier waarvan hij één broodje heeft gestolen om de dag door te komen.
Er zijn 2 kinderen die iets wensen: de één dat er morgen een juf ziek is de andere dat iedereen van zijn familie op straat morgen nog .
Er zijn kinderen die smeken: de één aan zijn ouders voor geld voor het snoepkraam de ander voor geld voor eten te kopen voor zijn familie zodat ze iets te eten hebben.
Er zijn 2 kinderen op de wereld: de een is negen geworden de andere heeft de leeftijd van acht niet gehaald.
Zo het leven in mekaar.
Nu naar iets helemaal anders. Stel dat jullie je in mijn situatie bevonden wat zouden jullie doen( schrijf het in de reactie's).
Je probleem zelf zeggen aan Jo de meneer van zorg. Een vriend vragen of dat hij het wil doen. Het zelf doen. Het via een bericht doen. Of niks doen.
Vanacht zal ik erover piekeren slaap welen vergeet geen reactie achter te laten.
|