magda's blog
Inhoud blog
  • tuinkarwijtjes
  • Lentekriebels
  • mijn eerste blog
  • volkskunde museum

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Foto


    10-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tuinkarwijtjes
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
     Een zalige dag vandaag. Ik heb het niet kunnen laten, ondanks de waarschuwingen van mijn man maar ik heb mijn patatjes geplant, en ook de erwtjes en de sjalot. Voor de eerste maal heb ik ook look geplant, ik weet niet of het iets gaat worden.Afwachten maar.
    Na een fietstocht ,lekker ontspannen om seffens mijn "alto" te nemen en naar de generale repetitie te gaan voor ons "lenteconcert", dat morgen en zaterdag doorgaat.Na een jaar repetitie zijn die 2 avonden steeds de kroon op het werk.

    10-04-2008, 19:35 geschreven door magda  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lentekriebels
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze voormiddag gezwoegd om mijn eerste blog te maken,Dat lukte niet echt zoals het moest, daarom zal ik nog maar wat oefenen.
    Het is een stralende dag vandaag en mijn groene vingers begonnen flik te jeuken deze middag. Ik ben graag in de groententuin bezig ,maar volgens mijn man is het nog veel te vroeg om iets te zaaien,daarom heb ik maar wat voorbereidingen gedaan.Kilometers gestapt om de aarde terug vast  te leggen , nadien alles mooi egaal gereven en gestrooid met zeewierkalk.Maar als het zo een mooi weer blijft, dan weet ik niet of ik nog lang ga wachten om te zaaien

    09-04-2008, 20:35 geschreven door magda  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mijn eerste blog
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dit is mijn eerste blog , Het is voor mij nog niet heel duidelijk,maar oefening baart kunst.
    Ik weet eigenlijk niet wat er op zo een blog moet komen, wat eigenlijk de bedoeling is.

    09-04-2008, 00:00 geschreven door magda  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Archief per week
  • 26/05-01/06 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 26/09-02/10 2005

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs