Eindelijk. De dag waarop we al zo lang wachten, de materiaalkeuze!
We rijden richting Haacht en hebben het nog over wat we graag willen. Op Batibouw hebben we veel ideeën opgedaan! Bepaalde keuzes kunnen we uiteindelijk niet maken zoals de kleuren van de stenen, maar deze blijken de kleuren te zijn die we wouden, een meevaller.
Verder kijken we ook voor vloerverwarming op de benedenverdieping en nog een paar andere kleine dingen, ziften voor de ramen, schuifraam met slot, ... .
De badkamer en sanitair die hebben we al gekozen en zullen van bij X²O in Zaventem komen hiervoor moeten we zorgen dat de plannen en de technische gegevens op het einde van april voor handen zijn zodat ze de materiaalkeuze kunnen afronden. De keuken die zullen we aankopen bij Ixina in Boortmeerbeek. Verder kijken we ook bij André Celis welke materialen we daar nog kunnen bekomen.
We moeten nog even wachten op de offerte van de deuren en dan kunnen we de materiaalkeuze afsluiten. We hopen dat we nog een positief antwoord krijgen voor het einde van de maand zodat ze zo snel mogelijk kunnen starten en hopen dat dit nog voor het bouwverlof is.
04-04-2014, 00:00 geschreven door MaartenSaskia 
|