Klik zeker eens op de foto als je een vakantie aan de Belgische kust overweegt.
Mijn Blogpagina
Mijn activiteiten
11-07-2009
Eindelijk
Het is eindelijk een vaststaand feit, heb net mijn ontslag gegeven, en ik stop bij mijn huidige werkgever op 24 juli. Dan hebben we een weekje verlof om dan op 3 augustus bij mijn nieuwe werkgever te starten.
Het zal een aanpassing worden om na 7 jaar Telenet installaties gedaan te hebben iets nieuw te gaan doen. Toch ik zie er met veel enthousiasme naar uit, in het begin zal het veel leren zijn om al de nieuwe technieken en procedures onder de knie te krijgen.
Ik hoop dan ook eindelijk een plaatst gevonden te hebben waar ik de rest van mijn carriere kan blijven.
Zoals ik gisteren reeds aangaf kan mijn werk snel veranderen. In het kader daarvan wacht ik op resultaten van mijn testen bij een groot nutsbedrijf, en moet ik morgen op gesprek bij een ander bedrijf. Het kan dus zeer snel veranderen, persoonlijk heb ik in de verwachting dat ik van beide kanten positief nieuws zou krijgen nog niet beslist welke richting ik uitga. Het ene bied enorme perspectieven naar andere projecten het andere geeft dan weer een zeer grote werkzekerheid.
Verder kan ik nog mee geven dat het toch wel een zekere vorm van stress met zich meebrengt, dit komt ook nog door andere zaken. Maar dan kan ik nu niet dieper op ingaan.
Ik sta dus voor een paar belangrijke beslissingen in mijn leven, ik hoop dan ook op termijn de juiste richting te kiezen.
Ik zal me even kort voorstellen, ben geboren en getogen in Antwerpen.
Ben geboren op 18/12/1968, dus reken maar uit hoe oud ik ben.
Ben werkzaam via onderaanneming voor Telenet, maar dit kan op korte termijn veranderen.
Ik ben gehuwd, heb zelf geen kinderen, maar mijn (stief)dochter aan zie ik als een eigen dochter.
Doordat mijn vrouw wat jaartjes ouder is heb ik dan ook al een volwassen dochter die zelf al mama is van een zoon.
Ik ben dus een jonge opa, mijn kleinzoon is ondertussen bijna 4 jaar;
Dat is voorlopig genoeg info over mezelf.
Ben vandaag ziek thuis, vannacht bijna niet geslapen door aanhoudende
hoestbuien, de dokter constateerde dan ook nog een verhoogde bloeddruk
en een keel ontstekking met zware slijmvorming.
Heb vandaag dan ok rustig de tijd om dit even nieuw aan te maken.
Heb vandaag ook nog de belasting brieven via tax on web doorgestuurd.
Ga straks nog wat tv kijken en vroeg slapen om de verloren rust van gisteren wat in te halen.