Nieuwe omloop in Aalst. Niet het gekende traject, waar normaal nogal wat pit in zit. Nu veel brede wegen, moeilijker om afscheiding teweeg te brengen.
Goed gestart en van in den beginne weg met nog iemand. Steeds goed tempo blijven rijden, met als doel effectief voorop te blijven. We konden het peleton voor 1,5 ronde achter ons houden.
Daarna volgden nog veel ontsnappingspogingen waarbij ik regelmatig mee was. Ondertussen waren de D-renners komen aansluiten bij ons, wat het alleen nog maar wat zenuwachtiger maakte. Als men weet dat men met een peleton van rondom de 120man op schok is, is dat ergens wel normaal.
Bij het ingaan van de laatste ronde kwam er nog een ontsnapping tot stand, die steeds binnen het bereik van het peleton bleef. Ik hield me goed vooraan in het peleton en ging als 4é door de laatste bocht, van een gemengd peleton.
Een top vijf was binnen handbereik, tot mijn grote verbazing zag ik, in volle sprint, dat er nog drie man voorop was. We sloten aan op de aankomststreep en kon mijn plaats vrij goed vasthouden.
Besluit : goede wedstrijd gereden en me uiteindelijk goed kunnen plaatsen in de peletonsprint. Het super gevoel is er nog niet! We zien wel wat het wordt de komende weken.
C-reeks - 58 Deelnemers : 1 Heymans Johan
2 De Coninck Francky
3 Van Clapdorp Luc
4 De Croock John
5 Brieau Christophe
6 Claus Etienne
7 De Muynck Luc
8 Van Looy Luc
9 De Norre Alain
10 Van de Moortele Peter