Inhoud blog
  • Toneelaspecten
  • Korte inhoud
  • Topische vragen
  • Proficiat!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Nederlands- Toneel
    De Far West op z'n best
    09-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Korte inhoud
    Het verhaal begint in de saloon van Celine (Cindy Demoor), waar haar dochter Suzy (Delphine Blancke) net haar 18e verjaardagsfeest heeft gegeven.
    Op het moment dat de 2 dames de kroeg sluiten, horen ze buiten een schot. Opeens komt sherriff Bill (Thomas Wandels) binnen gekropen met een schot in zijn arm. Even later komt Winnie binnen (Pieter-Jan De Clercq), hij komt zeggen dat hij per ongeluk op het verkeerde doelwit heeft geschoten. Enkele dagen later krijgt Celine minder gewenste gasten over de vloer, Monica (Kathleen Everaert) en Bobbie (Tim Claeys), de nieuwe vrouw van Celine haar ex-man en haar loopjongen. Zij komen het slechte nieuws brengen dat de salloon wordt overgenomen en Celine dus weg moet. Dit is niet alles, er komt nog slechter nieuws. Monica en George (Eddy Claeys), de ex-man van Celine, willen er een salloon van maken met vrouwelijk plezier in het aanbod. De meisjes Sue (Stefanie Algoet) en Pamela (Vanessa Truyen) zullen dus de mannen gezelschap houden. Max (Johan De Boever) en John (Guy Van Assche) willen hier een stokje voor steken. Zij zoeken een plan om Celine en de salloon te houden. Dit wordt een heuse strijd op de verkoop die wordt geleid door notaris Rist (Sander Royaert). Bij het 'laatste bod' komt plots Jack Pott (Marnix Tack) binnen, hij weet wat er al die tijd gebeurt is en wie de echte dader is van het schot op Bill. Het blijkt George te zijn. De verkoop loopt dus al snel op zijn einde wanneer dit bekend wordt. Celine houdt dus haar salloon en alles loopt goed af. Very Happy

    Overige acteurs:
    Frank (Johan Taelman), pianist
    Linda Willems, figurant
    Sybille Vandenberge, figurant
    Jozef Marysse, figurant
    Marc Blancke, figurant

    09-03-2014 om 19:23 geschreven door Louizageiregat  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Topische vragen
    Wie? 
    Regisseur: Marnix Taveirne & Juul Sterckx
    Toneelgezelschap: 't Komt in orde
    Wat?
    Naam: De Far West op z'n best
    Type: Komedie
    Waar? 
    Zaal + plaats: De Mastbloem in Kruishoutem
    Wanneer?
    21.02.2014
    Waarom? Hoe?
    Ik heb zelf 4 jaar toneel gedaan maar ben dit jaar gestopt. Het is dus eigenlijk mijn toneelgroep. Ik help wel nog steeds elk jaar en elke editie achter de schermen.Achter de schermen help ik wel al jarenlang. Ik ken de mensen en de toneelgroep namelijk al van toen ik geboren was aangezien mijn mama ook altijd toneel heeft gedaan vroeger. Het zit dus waarschijnlijk toch een beetje in het bloed.

    09-03-2014 om 18:30 geschreven door Louizageiregat  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)

    Archief per week
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 17/02-23/02 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs