Bart Kaëll, Roel Vanderstukken, Sabine Appelmans en David Davidse nemen het tegen elkaar op in de tweede halve finale. De twee besten mogen naar de cook-off op woensdagavond. Gastjurylid : Peter Goossens.
Vandaag nemen Roel Vanderstukken, Marijke Pinoy en Barbara Dex het tegen elkaar op. In een eerste test bereiden ze hun lievelingsgerecht. In de 'stresstest' moeten ze een tweede gerecht klaarmaken aan de hand van één basisingrediënt. Wie deze test wint, mag door naar de kwartfinale op donderdag.
hij heeft dus gewonnen !! en komt vandaag dus opnieuw in masterchef !! De dagwinnaars Hilde Van Mieghem, Mieke Bouve en Roel Vanderstukken halen hun beste kookkunsten boven en strijden voor een felbegeerde plaats in de halve finale.
ROEL :Acteur Roel Vanderstukken is pas beginnen koken na zijn studententijd : hij woonde samen met zijn vriendin en kreeg plots zin om in de keuken te staan. Zijn vader blijkt eveneens een gepassioneerd amateurkok, dus de kans is groot dat die de kookmicrobe toch aan hem heeft doorgegeven. Roel heeft nachten wakker gelegen om een gerecht voor MasterChef te kiezen. Niets leek goed genoeg, daarom besloot hij de uitdaging aan te gaan en iets compleet nieuws te bereiden : zooi van kokos, bloemkool met witbier en dragon, seizoensgroenten en kabeljauw met kruidenkorstje.
Hilde was net te zien in het nieuwe programma op vtm ' het perfecte plaatje' het ging over de perfecte echtgenote en hilde stond op nr. 2 uit de top tien !! het was wel percies al een tijdje gelden opgenomen was want ze was nog zwanger en speelden nog mee in kwak !!
hilde is meter van het baby girafje uit bellewaerde park die de naaam zuberi kreeg !
And the winner is...
Bellewaerde Park onthulde vanmiddag de langverwachte naam van de baby giraf. De namen Zuberi, Zaro en Zamu stonden gedrukt op 3 reuze ballonnen, gevuld met helium.
Meter Hilde De Baerdemaeker en peter Alain Delaunois mochten de lintjes doorknippen van de 2 ballonnen met namen die het niet hebben gehaald. Deze ballonnen vlogen weg en ZUBERI bleek de winnaar!
Zuberi komt uit de Afrikaanse taal Swahili en betekent sterk. De naam van de papa ZU RI komt er in voor en de BE van Bellewaerde Park staat ertussen... Een zeer passende naam dus!
Na de bekendmaking van de naam werd het jonge dier gewijd door pater Boni in het bijzijn van zijn meter en peter. Daarna was het tijd om te klinken op de gezondheid van de jongste bewoner van de Savanne!
Grootse meter en peter
Volwassen giraffen zijn de grootste dieren ter wereld: met hun lange poten en nek bereiken ze een hoogte tot wel 6m en steken dus letterlijk met hun kop uit boven de rest.
En dit geldt ook voor de peter en meter van het babygirafje:
Peter Alain Delaunois uit Stavelot is met zijn 2m30 de grootste man van België en de meter is niet alleen letterlijk, maar ook figuurlijk een grote madam in de film- en TV wereld! De rol van meter is weggelegd voor Hilde De Baerdemaeker, die onlangs mama werd van de tweeling Marcel en Mary-Lou.
Naamwedstrijd
Op 21 april werd het baby girafje geboren en lanceerde Bellewaerde Park een oproep om leuke jongensnamen door te sturen voor de baby giraf. De naam moet beginnen met de letter Z, net zoals de naam van papa Zuri.
Meer dan 5.000 mensen reageerden op de oproep en stuurden hun favoriete naam door. Uiteindelijk werden er 3 namen uitgekozen, en kon er via www.babygiraf.be gestemd worden om de winnende naam te kiezen!
Zuberi werd door 91 mensen voorgesteld. Om de winnaar van de meet & greet met de baby giraf aan te duiden mocht de meter een naam trekken. Uiteindelijk haalde Ivy Jennes uit Merelbeke het. Alle anderen die Zuberi voorstelden zullen ook gratis tickets ontvangen om op bezoek te komen bij Zuberi in Bellewaerde Park.
Plaats zeker een reactie in ons gastenboek en geef je menig over ons blog zodat we ons blog alleen maar kunnen verbeteren !! grtjs louislouisefannetjes! ps. andere berichten zijn natuurlijk ook welkom !
Roel Vanderstukken stelde vandaag zijn nieuwe cd Leven in mijn leven voor aan de pers en had daarbij groot nieuws te melden. Hij vroeg eerder zijn vriendin Anne-Sophie Balsing ten huwelijk en zij zei ja! Roel en Anne-Sophie liepen elkaar elke week tegen het mooie lijf tijdens de opnames van Sterren op de Dansvloer. Roel was kandidaat in de wedstrijd en Anne-Sophie dartelde als dochter van jurylid Anouchka Balsing rond in de coulissen. De vonk sloeg over en ze zijn ondertussen al anderhalf jaar samen
Hilde De Baerdemaeker bevalt van tweeling !! dinsdag 23 maart 2010Auteur: (TDL) Aanraden Delen Bewaar Corrigeer E-mail Print Hilde De Baerdemaeker bevalt van tweeling
kms
Hilde De Baerdemaeker (31) is bevallen van een tweeling, Marcel en Marie-Lou. De tweeling komt bijna twee maanden te vroeg, want de bevalling was gepland voor half mei. Hilde De Baerdemaeker, bekend van de telenovelle LouisLouise en de film Dossier K., is getrouwd met Pieter De Huyck. Hij werkt achter de schermen van het VTM-programma Mijn restaurant. Hilde en Pieter traden in augustus vorig jaar in het huwelijksbootje