Inhoud blog
  • Flowers everywhere!
  • Rockchicks come out at night!
  • Turquoise
  • A women's right for shoes.
  • We are golden!
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Every day is a fashion show and the world is your runway.
    FASHION
    18-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.We are golden!
    Gold, gold, gold,...
    Ik zie het nu bijna overal. 
    Elie Saab, Oscar De La Renta, ... Hun collectie voor de herfst/ winter lijkt gewoon uit goud te bestaan.

    Spijtig genoeg kunnen sommige van ons de grote merken niet betalen (zoals ik). Gelukkig zijn er ook goedkopere versies :)

    Bij Zalando is er bijvoorbeeld een jurkje van Jane Norman (zie foto 1) voor maar 104,95 euro of een kleedje van Vila voor 49,95 euro.

    Bij H&M is er een gouden broek (zie foto 2) voor 29,95 euro en er zijn ook gouden schoenen voor deze prijs. En als je liever ballerina's draagt kun je hier voor 9,95 euro gouden ballerina's kopen.

    Bij Forever 21 vind je niet zoveel gouden kledij, maar als je juwelen nodig hebt, ben je op het juiste adres. Er is een prachtige armband (zie foto 3) voor maar 14,90 euro. 

    Stel dat je de armband (Forever 21), het jurkje (Jane Norman) en de ballerina's (H&M) koopt, heb je een mooie outfit voor ongeveer 130 euro.

    Let us shine!

    Groetjes, Lou.

     

     

     






    18-07-2012 om 11:18 geschreven door Lou  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs