Welke onderwerpen moeten volgens jou in deze blog meer aanbod komen ?
Zoeken in blog
Leuke tips en weetjes ! :)
Leer snel en veel bij over verschillende dingen ! :)
18-05-2014
Knutsel tip
Heb jij ook vaak het gevoel dat sleutels saai zijn. Dan heb ik een heel leuke en gemakkelijke knutsel tip voor jullie.
Benodigdheden: Nagellak in leuke kleurtjes Sleutels
Lak het bovenste van je sleutel in een leuke kleur en het is klaar ! Je kan natuurlijk je inspiratie de vrije loop laten gaan door er leuke tekeningen op te zetten ! Let wel op dat je niet het onderste van de sleutel lakt want dan kan hij misschien niet meer werken !
Mijn lievelingsschrijver is ongetwijfeld Dirk Bracke. Hij schrijft heel gedetailleerd en over leuke onderwerpen. Zijn boeken zijn ook gebaseerd op verhalen van mensen die het het meegemaakt hebben, dat vind ik er zo interessant aan ! Ik ga nu een boek van hem bespreken met jullie !
Hotel aphrodite
Dat gaat over een meisje die in de prostitutie beland. Ze wordt uit haar thuisland Polen misleid door een man die haar een beter leven belooft in België, maar uiteindelijk krijgt ze dat niet. Tegelijkertijd speelt er zich ook een verhaal af van een jongen met veel mannelijke hormonen, die uiteindelijk ook in het leven van het Poolse meisje terecht komt. Een heel spannend boek met een onverwacht einde ! Zeker de moeite waard !
Iedereen kent wel het gevoel, morgen heb je veel toetsen, maar je hebt geen zin om te studeren ! Daarom heb ik hier een aantal tips om ze voor te zorgen dat je dan wel nog al je aandacht kan houden op leerstof.
-Voor je begint te leren krijg je best nog eens verse lucht in je longen. Ga buiten in je tuin vlug nog 2 à 3 rondjes lopen zodat je kan beginnen studeren met een fris brein !
-Zoek een vaste studieplek. Op je kamer bijvoorbeeld. Zorg er wel voor dat niets je kan afleiden zoals een spelcomputer of een poster.
-Studeer op regelmatige uren. Je hersenen kunnen zich al klaarmaken voor allemaal nieuwe leerstof binnen te halen !
-Studeer samen. Je gaat niet snel afgeleid worden en je gaat elkaar sneller op de vingers tikken wanneer je leerstof nog niet zo goed kent.
-Geef jezelf nadat je goed hebt gestudeerd een beloning zoals een snoepje. Je gaat beter studeren omdat je een doel hebt.
-En dan de laatste tip voor tijdens het leren. HERHALEN ! Zo onthou je de leerstof veel beter.
Voila dit waren enkele gouden tips. Ik hoop dat jullie heel goede punten blijven halen, maar met deze tips kan dat niet ander ! ;-)
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen) Tags:studeren,tips voor bij het studeren,
13-05-2014
Maak het zelf ! (Ice tea)
Drink jij graag ice tea ? Weet je dat als je het zelf maakt, het nog een stuk lekkerder is ? Daarom deel ik mijn heel gemakkelijk receptje hier voor jullie !
Bereiding: Plet de zwarte bessen met munt in een blender. Laat de 3 theezakjes trekken in de 3 glazen met warm water. (4 min.) Daarna trek je de theezakjes uit het water en giet je het water in de blender bij de munt en zwarte bessen. Mix dit mengsel. (2 min.) Laat daarna het geheel afkoelen in de frigo en voeg er als laatste de glazen met koud water aan toe. Nu heb je lekkere zelfgemaakte ice tea !
Iedere maandag overloop ik de leukste apps van het moment en vandaag zijn dat...
Don't step on the white block De naam van het spel beschrijft helemaal wat er in het spel van je verwacht wordt ! De bedoeling is om alleen maar op de zwarte blokjes te duwen in plaats van op de witte ! En dat binnen de 10 seconden. Het spel lijkt saai, maar eenmaal je het begint te spelen ben je verslaafd ! Het is ook een leuk spel om tegen je vriendinnen te spelen.
Sims 3 Waarschijnlijk heb je al eens van de naam van het spel gehoord ! Het is een multiplayer spel en dat houdt in dat je het met je vrienden kan spelen, maar ook dat het iedere keer wordt opgeslagen. Bij dit spel is het de bedoeling dat je een eigen stad uitbouwt met een mannetje. Je laat huizen bouwen, zodat er nog meer sims in jouw stad kunnen wonen, je laat ze werken voor geld,... Een heleboel mogelijkheden ! Eén nadeel is dat je telkens een aantal minuten moet wachten voor je sim bv. klaar is met slapen. Maar het spel is zeker een aanrader !