Ik ben lorenzo vancrombreucq
Ik ben een man en woon in oudenaarde (belgie) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 09/11/1990 en ben nu dus 34 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: wielrenner.
ik ben tweedejaar belofte bij het asfra racing team
lorenzo vancrombreucq
13-04-2010
PK tijdrijden
Lorenzo start om 16.31 aan zijn tijdrit. inschrijvingen vanaf 11 uur. plaats tijdrit: Maria Aalter
28 februari 2010 : Gent - Staden : UITSLAG : uit de wedstrijd gestapt na 110 7 maart 2010 : wielerwestrijd te Lierde:UITSLAG: lekke band, opgave 21 maart : wielerwedstrijd voor beloften en elite zonder contract te Merelbeke UITSLAG: NIET GESTART 15 april: PK TIJDRIJDEN OOST VLAANDEREN voor beloften in Maria-aalter ( 17km) 18 april:wielerwedstrijd voor beloften en elite zonder contract in Merelbeke (115 km/ 15 ronden van 7,6 km) 25 april: wielerwedstrijd voor beloften in Meigem-Deinze (110 km/ 12 ronden van 9,2 km)
ziezo dit is het bijgewerkte programma van Lorenzo. Lorenzo is in een intensieve voorbereiding voor het provenciaal kampioenschap tijdrijden. Tijdrijden is iets wat Lorenzo enorm graag doet en de portie motivatie ontbreekt zeker niet!
nog 4 dagen en dan is het zover, dan komt Lorenzo aan zijn eerste doelstelling van het seizoen. Namelijk het PK tijdrijden in Maria- Aalter. De conditie zit goed en de motivatie is er ook. Lorenzo kwam wel op een pijnlijke wijze ten val vorige week maar de schaafwonden hinderen zijn inspanningen niet. Hij reed afgelopen weken ook geen wedstrijd omdat hij 1 maand lang zich heeft voorbereid op dit kampioenschap. trainen ,trainen en nog eens trainen. Maar na dit kampioenschap tijdrijden is het nog niet gedaan. Zondag rijd hij terug wedstrijd in Deinze en de week daarop staat Merelbeke op het programma, dat is de laatste rechte lijn voor het provenciaal kampioenschap op de weg. Hij hoopt ook in deze wedstrijden goed te presteren zodat hij geselecteerd word voor zijn 2e doelstelling dit jaar: De ronde van vlaanderen voor beloften.
lorenzo start op 28 maart in frankrijk aan de beloften wedstrijd in montreuil sur mer. een korte rit over 87 km. Een grote delegatie van de club zal aanwezig zijn. lorenzo last extra rollentrainingen in voor de kracht en uithouding nog te verhogen.
gegevens: de start wordt gegeven om 14.30 uur in rue Pierre ledant.
net als vorige week is Lorenzo niet gestart in de wielerwedstrijd in merelbeke. hij bereid zich via omweggetjes voor op de koers in montreuil sur mer. een wedstrijd aan de zee in Montreuil. Via deze wedstrijd wil hij zich de eerste keer testen voor het pk tijdrijden dat met stip staat aangeduid op zijn kalender. de voorbije dagen kon Lorenzo niet zo voluit trainen door hevige hoofdpijn en duizeligheden maar hij hervat vanaf morgen de training.
Lorenzo zal door omstandigheden dit weekend geen wedstrijd rijden. Als alles goed verloopt staat hij volgende week aan de start van de koers in Merelbeke.
Naam: Lorenzo Vancrombreucq geboortedatum: 9 november 1990 woonplaats: Welden - Oudenaarde lengte : 1m 86 gewicht: 73 kg ploeg: ASFRA racing team Oudenaarde fiets: Flanders pro team full carbon zadel: Fi:zik fietscomputer : polar rs800cx pro tour race expension fietsgroep: Shimano pedalen: LOOK schoenen: Shimano race carbon kledij: Bio racer zonnenbril : tifosi black roubaix en tifosi white roubaix hobby's buiten het wielrennen: cinema, lezen, koken
zondag 7 maart reed Lorenzo de wedstrijd in Lierde en niet in Schoonaarde zoals gepland. Het weer was mooi zonnig maar toch nog ijzig koud. Lorenzo had zich iets beter voorbereid op de koude dan vorige week zondag in Gent - Staden. Er kwamen zondag een 90-tal renners aan de start en veel vrienden van Lorenzo dus heel veel zagen we hem niet. hij was enorm verstrooid en liet zich zelf niet maseren voor de wedstrijd. De start ging vlot en Lorenzo hield het gewoon in het peleton vandaag. er stond een krachtige en koude wind en dat zorgde voor een aantal opgaves. lorenzo reed lek halfweg koers. hij kreeg nog een reservewiel maar door de wind kon hij niet meer aansluiten. toch was er voor zijn ploeg een kleine reden om te juichen want de Engelse stagair van zijn ploeg werd 5e en dat is toch een mooi resultaat voor zijn 2e wedstrijd in Belgie.
zondag 28 februari 2010 : Gent - Staden : UITSLAG : uit de wedstrijd gestapt na 110 km zondag 7 maart 2010 : wielerwestrijd te Lierde:UITSLAG: lekke band, opgave
polar rs800cx => de nieuwe trainingspartner van lorenzo
hallo,
eventjes vermelden dat Lorenzo de barre koude en het slechte weer van Gent - Staden heeft verteerd en niet verkouden is zoals hij eerst dacht. Hij heeft al 2 dagen volop getraind en vandaag zelfs voor het eerst in zomertrui en zomerbroek. Hij heeft er ook een nieuwe trainingsrakker bij. namelijk zijn nieuwe polar. Het is een horloge die onder meer ook wordt gebruikt door Alejandro Valverde en Ivan Basso. Het is een horloge die alles kan. hij slaat trainingen op zodat je ze kan overzetten op je pc op je trainingslogboek.Lorenzo kan er ook zijn trainingen in plannen. En de horloge berekent je kalorieverbruik en beslist zelf wat je mag eten en niet mag eten die week. Lorenzo is er superblij mee en raad het aan al zijn collega renners aan.
vandaag stond Gent - Staden op het programma. een wedstrijd over 140 km. wie vandaag eens buiten keek zag dat het weer niet echt optimaal was. toch zijn we met het een 260 wielrenners gestart aan de blaarmeersen in gent. in de start voelde Lorenzo zich goed. Hij nestelde zich in het centrum van het peleton samen met een aantal ploegmaats. de wedstrijd voor Flanders begon niet zo goed. een Lekke band voor een van de stagairs uit Engeland en even later een valpartij, En dat alles in de eerste 10 km. Beide renners stapten op de bus. Er waren tijdens de etappe heel wat opgaves en er waren nog 2 renners van Flanders die Staden bereikten. waaronder Jake van Overmeire en onze Lorenzo. Lorenzo reed op de pittige en spekgladde kasseistrook in Staden lek. maar enkele minuten na het wisselen van het wiel was het over en uit voor Lorenzo. versteven van de koude, amper de lippen kunnen bewegen zocht hij het rode kruis op om hem te vervoeren naar de douches en kleedkamers. Jake Van overmeire reed 1 ronde meer en gaf het ook op. uiteindelijk reden er 5 renners van de 260 starters uit. Lorenzo was niet ontgoocheld maar de koude heeft vandaag gewonnen zei hij.
zondag 28 februari rij ik NIET in Maldegem zoals eerst voorzien was maar rij ik Gent - Staden. een wielerklassieker voor beloftes en elites zonder contract. Ik ga mij ten volle inzetten deze week zowel op vlak van voeding en training om scherp te staan in deze wedstrijd. want de ploegleiders maken uit deze wedstrijd hun A-kern bekend. Dus deze wedstrijd is zeer belangrijk. het parcour is biljartvlak maar bij veel wind kan dat in het nadeel liggen.
vandaag start officieel het nieuwe jeugdseizoen wielrennen. door enkele problemen met mijn vergunning zal ik vandaag nog geen wedstrijd kunnen rijden. maar volgende week is het zover, ik zal te zien zijn in de wedstrijd voor elite zonder contract en beloften te Maldegem. een koers over 110 km ( 25 ronden van 4,4 km) ik ben zeer goed herstelt van mijn valpartij vorige week en kan terug vol uit trainen.
ook was er normaal een ploegvoorstelling voorzien maar door omstandigheden in de ploeg is die uitgesteld naar een andre data.
mijn voorbereiding op het wegseizoen 2010 verloopt goed. ondanks mijn weg vind ik toch nog de tijd om te trainen te trainen en te trainen. mijn ploeg 2010 zal terug het ASFRA RACING TEAM uit oudenaarde zijn. mijn eerste wedstrijden zijn opgesteld:
21 februari 2010 => Wielerwedstrijd te Bottelare over 106 kilometer start om 14 uur
28 februari 2010=> Gent- Staden over 139 km 83,5 km in lijn en 5 plaatselijke rondes van 11,2 km start om 13.30 uur
7 maart 2010 => wielerwedstrijd te Lierde over 110 km
14 maart 2010 => wielerwedstrijd te Sint Laureins over 113 km
21 maart 2010 => wielerwedstrijd te Merelbeke over 117 km start om 15 uur
De wedstrijd in kruishoutem blijft een wedstrijd vol herrineringen.en vandaag is daar terug eentje bijgekomen. al in de eerste ronde moest ik een drinkfles ontwijken in volle afdaling. ik verloor controle over mijn stuur en reed recht de gracht in. ik moest met heel wat pijn en krampen de wedstrijd staken. wel jammer want Kruishoutem is wel een mooi parcour. en ik voelde me goed en fris op de fiets.Ik heb vooral een blijvende last in mijn nek en rug. Volgende week beter?
naarmate de vakantie vorderd moet ik toch een klein beetje iets toegeven. Iets dat de mensen die mij goed kennen wel zullen verstaan. ik mis mijn oud -vriendinnetje. een beetje door mijn koppigheid en haar koppigheid zijn we dag per dag ui elkaar gegroeid. En nu 4 maand na de feiten mis ik ze nog steeds. Daarom train ik met een foto van haar op mijn kader en rij ik de wedstrijden ook met een foto of drie van haar op mijn stuur en kader. ik wil haar ook bedanken voor de mooie momenten samen en iedereen mag weten dat ik nooit een seconde spijt heb gehad haar naast mijn zijde te hebben gehad. Ze was uniek, en is dat nog steeds voor mij. Ik beloof ook aan de supporters en familie van mij door het gemis mijn sportieve prestaties niet te laten afremmen. maar ik denk dat iedereen weet dat LeLeVeDe wel lastig kan zijn.
15 augustus: kruishoutem 17 augustus : balegem 117 kilometer 19 augustus: Nazareth : 110 kilometer 23 augustus spiere- helkijn : 112 kilometer 25 augustus : Oordegem: 110 kilometer 27 augustus Baardegem 30 augustus : Spiere 31 augustus : denderwindeke 84 kilometer
6 september: openingsveldrit in Essen- Horendonk: 60 minuten