Limburg, de Ardennen en Zeeland Verblijven in een hotel in natuurgebieden als Limburg, de Ardennen of Zeeland is een van de allerbeste garanties op een onbekommerde en deugddoende vakantie!
06-08-2009
Voluit genieten in een hotel in Noordwijk aan Zee
hotel in Noordwijk heeft twee boulevards: de moderne Koningin Wilhelminaboulevard ten noorden van Huis ter Duin en de meer traditionele Koningin Astridboulevard ten zuiden daarvan. De eerste heeft de meeste horecavoorzieningen. Op het ruim 13 km lange strand staan 18 strandpaviljoens (april-sept.), waarvan één bij de Duindamse en één bij de Langevelder Slag.
De Blauwe Vlag is een internationaal kwaliteitslabel dat jaarlijks wordt toegekend aan badplaatsen die zich inzetten voor een schone, milieuvriendelijke en veilige zwemomgeving. Voor de toerist en recreant is De Blauwe Vlag het internationale herkenningssymbool voor goede stranden. Beoordeeld worden onder andere de sanitaire voorzieningen, de zwemwaterkwaliteit, de voorzieningen voor gehandicapten en of het strand schoon is.
hotel in Noordwijk aan Zee is in bezit van het internationale keurmerk voor kustgemeenten, de QualityCoast Award. De Award is tot stand gekomen met steun van de Europese Unie en geldt als de enige officiële erkenning voor duurzaam toerisme voor badplaatsen als geheel. hotel Noordwijk is trots op het gevarieerde aanbod wat zij de bezoekers kan aanbieden. Bij de paviljoens kan men een schermpje en stoeltje huren maar men kan er ook lekker op het terras vertoeven met een drankje of een heerlijke maaltijd.
Op het Noordwijkse strand zijn 3 verenigingen actief, te weten een zeilvereniging, kustsurfvereniging en een visvereniging. hotels Noordwijk aan Zee schikt over 2 kitesurfscholen alwaar de beginnende kiter lessen kan nemen. Nabij afrit 17 (links van de Noordwijkse Reddingsbrigade) staat een strandbibliotheek. De strandbezoekers (van binnen- en buitenland) kunnen aldaar kosteloos een boekje of een I-pod lenen waarmee zij hun verblijf op het strand kunnen veraangenamen.