Rondvraag / Poll
Wat vind u van deze vakantie?
super leuk
leuk
saai
ik heb nog geen vakantie
heb ik nog niet over nagedacht
Bekijk resultaat

Foto
Inhoud blog
  • Vandaag een nieuwe rondvraag!!!!!
  • Orang-oetan
  • Ik heb een kleikneedmachine uitgevonden
  • De kamsalamander
  • De geelbuikvuurpad
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Welkom bij livetvnieuws! We staan altijd voor u klaar!
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Hoofdpunten blog livetvnieuws
  • Colruyt is onklopbaar
  • Probleem van europarlementariërs die niets doen opnieuw aangekaart
  • Silvio Berlusconi veroordeelt tot 7 jaar cel
  • Gereserveerde plaatsen op vliegtuig naar Cuba Edward Snowdon, maar komt niet opdagen
  • Man zweeft naast dubbeldekbus Londen
    Hoofdpunten blog pietersnieuws
    Hoofdpunten blog gilles1998
    Foto
    Laatste commentaren
    Welkom bij livetvnieuws! We staan altijd voor u klaar!
    LiveTV kanaal 2
    De website voor de fans van live tv
    Welkom bij live tv
    26-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Orang-oetan
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Orang-oetans (Pongo) zijn een geslacht van de mensapen met lange armen en roodachtig, soms bruin, haar dat voorkomt op Borneo en Sumatra. Er zijn twee soorten: de Borneose orang-oetan (Pongo pygmaeus) op Borneo en de Sumatraanse orang-oetan (Pongo abelii) op Sumatra. Tot voor kort werden ze als ondersoorten van dezelfde soort gezien. De naam Orang-oetan is afkomstig van het Maleise Orang Hutan, dat bosmens betekent. De naam wordt buiten Indonesië wel afgekort tot orang, een woord dat in Indonesië gewoon mens betekent, met het gevolg dat een Europeaan zich beledigd kan voelen als een Indonesiër hem als orang betitelt. In veel talen wordt vaak ten onrechte een g toegevoegd: orang-oetang, waarschijnlijk door het rijm. Orang-oetans klimmen van alle mensapen het meest in bomen. Ze zijn erg intelligent. De leefomgeving van de orang-oetans is de afgelopen jaren sterk afgenomen door ontbossing en houtkap, mijnbouw en bosbranden. Ook worden illegaal baby's gevangen om als huisdier te worden verkocht. Meestal schieten de jagers de moeder dood om het jong te kunnen vangen. Hierdoor zijn beide soorten bedreigde diersoorten geworden. De Borneose orang-oetan is daardoor bedreigd en de Sumatraanse orang-oetan is met uitsterven bedreigd [1] [2]. Een belangrijke woordvoerder van de strijd voor het behoud van deze primaat is Willie Smits. Een vooraanstaande wetenschapper die zich bezighoudt met de studie ervan is Biruté Mary Galdikas. Het voedsel van de orang-oetan bestaat voornamelijk uit vruchten, boomschors en insecten, vooral mieren.

    26-10-2008 om 13:30 geschreven door Pieter-Jan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    25-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ik heb een kleikneedmachine uitgevonden
    Ik heb een kleikneedmachine uitgevonden. Dat is een machine die een blok klei neemt en die kneedt tot een figuurtje. Je kunt er twintig verschillende figuren mee kneden die lijken op legoblokjes maar dan groot, en daar kun je dan een echt huis mee maken. De machine kan die blokken in verschillende kleuren maken en als je heel zeker bent van de figuur en de kleur kan de machine het kleifiguurtje ook gaan bakken.
    Je kunt de machine bekijken op de superleuke website van MyMachine (mijn-machine) door hier te klikken.

    25-10-2008 om 08:43 geschreven door Pieter-Jan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De kamsalamander
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De kamsalamander of grote watersalamander (Triturus cristatus) is een salamander uit de familie echte salamanders (Salamandridae). De kamsalamander is één van de wijdst verspreide soorten in Europa en komt ook in Nederland en België voor. In vrijwel alle landen waar de salamander voorkomt gaat de soort in aantal en verspreiding achteruit. De kamsalamander wordt in Nederland en België beschouwd als ernstig bedreigd en is beschermd, de soort staat op de Rode Lijst. De salamander wordt door de IUCN echter als veilig beschouwd[1]. Andere salamanders die in Nederland en België voorkomen zijn de kleine watersalamander, de vinpootsalamander, de alpenwatersalamander en de vuursalamander.

    25-10-2008 om 08:35 geschreven door Pieter-Jan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De geelbuikvuurpad
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De geelbuikvuurpad (Bombina variegata) is een pad-achtige kikker uit de familie vuurbuikpadden (Bombinatoridae). De kikker heeft een groot verspreidingsgebied in het midden en zuiden van Europa en komt onder andere voor in België en Nederland. Hier is de soort echter zeer zeldzaam en ernstig bedreigd

    25-10-2008 om 08:33 geschreven door Pieter-Jan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hond
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De hond (Canis lupus familiaris) is een roofdier uit de familie van de hondachtigen (Canidae). Het dier komt op alle continenten voor, meestal in gezelschap van de mens, want de hond is het oudste huisdier. Al vele duizenden jaren wordt de hond gebruikt voor bewakingstaken, bij de jacht, als herdershond en als trekdier. Nog steeds heeft hij werk als politiehond of hulphond, maar de meeste honden worden tegenwoordig gehouden als gezelschapsdier.

    25-10-2008 om 08:30 geschreven door Pieter-Jan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Foto

    Archief per week
  • 13/07-19/07 2009
  • 20/10-26/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Welkom bij livetvnieuws! We staan altijd voor u klaar!
    Foto


    Rondvraag / Poll
    Wat is u lievelingsvak?
    Frans
    rekenen
    geschiedenis
    taal
    spelling
    Bekijk resultaat


    Foto

    Rondvraag / Poll
    Wat is uw lievelingsdier?
    olifant
    slang
    vis
    hond
    kat
    giraf
    dolfijn
    konijn
    leeuw
    Bekijk resultaat


    {TITEL_VRIJE_ZONE}

    Foto


    Foto

    Welkom bij livetvnieuws! We staan altijd voor u klaar!

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs