Inhoud blog
  • Laatste uren...
  • Eerste examens
  • Back in Aix
  • I'm coming home :)
  • Nog 2 weken!!!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Lisa's Aix-périences
    De Erasmusbelevenissen van Lisa in Aix-en-Provence
    23-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hulp gevraagd

    Bonjour!

    Vandaag is het hier opnieuw supermooi weer Ik heb gehoord dat mijn verzending van de zonnestralen goed is aangekomen, ben blij voor jullie!

    Ik ben nu ongeveer een uurtje terug van de dansles. Het was echt een supertoffe les moderne dans! Ik kijk al uit naar volgende week, ik moet toch iets doen om mijn conditie en lenigheid wat te bewaren En tegelijk werk ik ook nog aan mijn Frans!

    Verder heb ik eventjes jullie hulp nodig. Aangezien mijn foto's te groot zijn en ik ze niet kan uploaden wil ik ze graag ergens op een site plaatsen en dan gewoon hier de link geven, dat werkt makkelijker
    Vandaar mijn vraag: welke sites zijn daar goed voor en zijn makkelijk om mee te werken? Je kan me op de hoogte brengen door me een mail te sturen, door hier te reageren of door iets achter te laten op Facebook.

    Morgen gaan we waarschijnlijk met zijn allen naar de markt en gaan we nog eventjes het stadje verkennen. Zondag ga ik zoals ik al gezegd heb naar Cassis. En maandag dan weer naar school!

    à + (à plus tard, tot later)

    Lisa


    23-09-2011 om 15:37 geschreven door Lisa  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    22-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's enzo

    Bonjour!

    Het is ondertussen al weer donderdag vandaag! Wat gaat de tijd hier snel! En toch, het is nog geen week geleden dat ik vertrokken ben maar het lijkt al veel langer omdat ik al zoveel gedaan heb. Wat zal dat dan zijn als ik hier 3 maanden zit? Vandaag heb ik pas les om 15u omdat er een andere les weggevallen is. Gisteren en eergisteren was het druk, omdat we praktisch de hele dag les hadden. Vandaag en morgen wordt het weer wat rustiger. We besloten gisteren om gezellig samen te koken op het duplexappartement van Kirstie en Kim en daarna nog iets te gaan drinken op een terrasje. Het werd spaghetti pesto met kip, lekker!

    Ik probeer vandaag wat foto's aan deze blog toe te voegen, maar geloof me, dat is niet zo makkelijk! Het duurt een eeuwigheid om ze te laden! Mocht het niet lukken probeer ik morgen opnieuw Normaalgezien ga ik morgen eten bij Daisy en Nico en ga ik zondag op uitstap naar Cassis en La Ciotat (ik neem natuurlijk mijn fototoestel mee!).

    Ik ben gisteren ook langs de dokter gepasseerd om mijn medisch attest te gaan afhalen, wat ervoor zorgt dat ik hier nu ook kan sporten
    Straks ga ik samen met Aline en Carmen picknicken in het park en gaan we onze boekjes kopen voor de les van Franse literatuur (die overigens moeilijk is aangezien de lerares zo snel praat als een tgv :p ).

    Voor wie mij een briefje ofzo wil sturen:
    Cité Universitaire de Cuques
    Viane Lisa
    Pavillon 3 chambre 3115
    Rue de Cuques
    13621 Aix-en-Provence
    France

    Bisous
    Lisa


    22-09-2011 om 00:00 geschreven door Lisa  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste schooldag :)
    Hey iedereen!

    Gisteren was de eerste schooldag! Jipie! We hadden slechts twee uur les, een les informatica theorie. We dachten dus dat we gingen uitleg krijgen over hoe we moesten werken met Excel (want dat hadden ze blijkbaar vorige week gedaan in de praktijkles) maar niet dus. Het was gewoon een doodsaaie uitleg over systèmes d'informations voor winkelketens. We moesten mogelijke vragen zoeken voor bedrijven, een strategie bepalen en dan waar ze die informatie halen. Een vb: Ik wil een nieuwe winkel openen -> waar kan ik nog een nieuwe winkel openen? -> via postcodes van klanten kijken waar er nood is aan een winkel. Volgens mij is dat dus geen informatica é!!! En die vent kon zelf amper met powerpoint werken... Maar blijkbaar is de les van donderdag (praktijk) interessanter, dusja, fingers crossed, dat we hier toch nog iets bijleren.

    Daarna moest ik nog naar het bureau des relations internationalles om mijn inschrijving te voltooien en mijn studentenkaart te gaan halen. We zijn ook nog naar de winkel gegaan om wat inkopen te doen en een frans nummer te kopen. Daarna zijn we gaan eten naar het studentenrestaurant. Voor 3.05 euro kregen we een voorgerecht, een hoofdschotel en een nagerecht. Het eten was niet zo denderend, mijn chocoladepuddingkje was het beste

    Om 20u kwamen Daisy en Nico mijn valies afzetten en ze zijn hier gebleven tot 21u. Daarna ben ik nog even naar pavillon 1 gegaan waar Carmen en Aline zitten en hebben we even zitten praten met twee Italiaans Erasmussers.

    Ziezo, nu zal ik me klaar maken voor mijn tweede lesdag, met veel Spaans en een beetje Frans. Hopelijk valt die beter mee dan mijn eerste

    Bisous
    Lisa

    PS: foto's komen eraan

    20-09-2011 om 08:54 geschreven door Lisa  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)

    Archief per week
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs