Lieke is inderdaad ook verkozen, maar ze zal gaan zetelen in de OCMW-raad, vertelt moeder Joziena Slegers. Twee leden van eenzelfde gezin mogen niet samen in de gemeenteraad zitten.
Haar keuze voor het OCMW is logisch, omdat ze een opleiding orthopedagogie volgt. Ze is in ieder geval tevreden met haar mandaat en ziet het als een uitdaging. Joziena Slegers blijft in de gemeenteraad van Brecht.
Het ganse artikel lees je via:http://www.nieuwsblad.be/article/detail.aspx?articleid=DMF20121023_00345676



Meer licht brengen tijdens de donkere maanden staat ook dit schooljaar weer voorop. Voor de zesde keer op rij organiseren de gemeenten Brecht, Malle, Ranst, Schilde, Zandhoven en Zoersel, de politiezones Voorkempen en ZaRa en de scholen uit onze regio een nieuwe fluoactie.


Voor de meeste politieke partijen is mobiliteit het speerpunt bij de gemeenteraadsverkiezingen in Brecht. Zo moet de derde fase van de ring snel gerealiseerd worden. En daarna zijn er vele mogelijkheden om de verkeersleefbaarheid in de gemeente te verbeteren.
Schepen voor Mobiliteit Kris Kenis (CD&V) en schepen voor Onderwijs Walter Van Puymbroeck (SP.A) willen inzetten op meer veiligheid aan het kruispunt in het centrum. Daar ligt de Sint-Michielsschool. Het gemeentebestuur heeft al zijn steentje bijgedragen door de schoolomgeving te accentueren met octopusmeubilair.



