Inhoud blog
  • Bad day...
  • Eindelijk een blogje!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    My life with borderline and eating disorder...

    01-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eindelijk een blogje!

    Eindelijk is het zover. Na lang lang twijfelen ben ik dan toch een blogje gestart. En eigenlijk heb ik die keuze gemaakt, niet omdat iedereen tegenwoordig blogt, maar omdat mijn leven momenteel zo chaotisch is dat ik moeite heb om nog alles te volgen!
    Eigenlijk wil ik dit dus een beetje gebruiken als hulpmiddel, om mijn dag eens te kunnen overlopen. Wat heb ik gedaan, wat moet ik nog doen?

    Een tweede reden dat ik blog, is omdat ik bijna 3 maand geleden gestart ben met de Linehantherapie. Dat is bij enkelen onder jullie mss bekend. Linehan is een therapie die specifiek wordt toegepast bij borderline persoonlijkheidsstoornis...  Ik hoop vooral te kunnen bijhouden in welke mate ik vorder (met mezelf en mijn probs).

    Maar oké... nu eventjes over mezelf.
    Ik ben een meid van 20 jaar jong. Ik heb al 6 jaar een eetstoornis (afwisselend AN-BN-NAO). Ook heb ik borderline en dysthieme stoornis.  Daarbij heb ik ook nog eens dwanghandelingen (maar niet in die mate dat ik er niet door kan functioneren). Zo, nog zin om verder te lezen :p 
    Ik ben nu al 3 maanden in tweedagentherapie dus voor de bdl (borderline) en ik hoop nog heel veel te leren!
    Daarnaast studeer ik nog verpleegkunde (2e/3e jaar).  Ik heb ook een vriendje waar ik bijna 2 jaar mee samen ben.
    Ohja, dit moet je ook weten, ik ben een énorm..... POEZENMENS!!! Ik hou enorm veel van katten, heb er zelf 3! Ze zijn een soort als 'goden' voor mij ;)  Dus niets slechts over katten hé :D

    Ok  voorlopig hou ik het hierbij voor vandaag...
    Tot volgende keer!


    01-10-2008 om 17:01 geschreven door Marie




    Archief per week
  • 29/09-05/10 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Over mijzelf
    Ik ben , en gebruik soms ook wel de schuilnaam Marie.
    Ik ben een vrouw en woon in West-Vlaanderen (België) en mijn beroep is Studente verpleegkunde.
    Ik ben geboren op 01/01/1988 en ben nu dus 37 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Film, muziek, literatuur, POEZEN, shoppen!!!.
    - Eetstoornis - Borderline - Dysthyme stoornis - Dwanghandelingen - Gescheiden ouders - 1 zus, 1 broer - 3 poezen

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs