Inhoud blog
  • la douce lille
  • Eerste lessenjavascript:emoticon(':shock:')
  • update
  • Op stap!
    FOTO'S LILLE!!!!!
  • FOTO'S!!!!
  • Zoeken in blog

    Bienvenue chez nous
    Foto
    Rondvraag / Poll
    Hoe hard missen jullie ons (op 10)
    1 (=0)
    2 (belachelijk weinig)
    3 (een beetje dus)
    4 (bwa, kan er mee door)
    5 (de helft)
    6 (juist geslaagd)
    7 (begint er op te trekken)
    8 (ooohhhh hoe lief)
    9 (wij u ook!!!!)
    10 ( ni overdrijven he!!!!!)
    Bekijk resultaat

    Lieve & Toon in Lille
    alle avonturen/avontuurtjes!
    02-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste lessenjavascript:emoticon(':shock:')
    oké, waar waren we,
    vrijdag zijn we op stap geweest met de belgencrew, van een feestje dus gesproken
    bij de aankomst aan de metro hebben we al onmiddellijk franse 'vrienden' gemaakt, en maar goed ook, want 15 minuten later kwamen er een bende wannabee negers ons lastig vallen, maar goed dat we al een beetje frans kunnen ondertussen, en dat we dus snel genoeg begrepen hadden van onze vrienden dat we gewoon rustig een handje moesten geven en dan maken dat we weg waren!! de eerste negers overwonnen!
    Na een tochtje naar de feeststraat zijn we terecht gekomen in een 80's bar, amai, van vrijgezellen gesproken, daar zitten ze allemaal! zelfs dikke amerikaanse madammen zijn daar nog IN! Daarna dan toch maar naar de zelfde discotheek als vorige week gegaan, jammer genoeg was 'the green mile' nimeer aanwezig!ooohhhhhhh!
    Uiteindelijk een paar pintjes verder (en ondertussen al 4u) zijn we verder gegaan naar een andere discotheek met de mooie naam: Le 7 heaven.Tof!
    Franse mannen à volonté met hun neefjes op stap, echt ni om mee te lachen, VERVELEND!!!!Als ge in frankrijk gewoon vriendelijk zijn denken ze er nog sneller dan in Belgie iets meer bij
    Om half 6 in de metro geraakt, en daarna natuurlijk, met onze goede gewoonte, een vuurtje in de keuken gestookt (aangezien dat de madam toch ni vrijgevig is met de chauffage zorgen we der dan wel zelf voor!)
    Zaterdag hebben we niks gedaan. Geslapen... 's avonds zijn we er ene gaan drinken in het Leffe café (woehoe, leffe) en braaf de laatste metro naar huis genomen!
    Zondagmorgen zijn we naar de (GROTE) markt in Wazemmes geweest., als ge ergens ne bourka wilt kopen, THE PLACE TO BE!!! we wisten uiteindelijk zelfs nimeer of het ne sjaal was of dus ne bourka. Ge gelooft het nooit, maar zelfs op een zondagsmarkt verkopen ze in Frankrijk sexy verkleedpakjes! Lieve was in haar element.
    Aangezien dat het zonnetje hier nog es schijnde, zijn we daarna gaan picknicken in een park aan de 'mooie' kathedraal, (verschrikkelijk lelijk ding)
    Aan de gekke personen daar mankeerde het weer niet, homo's. En ocharme, een oud ventje wat vast was gereden in het gazon van de kathedraal, maar hij zat mooi int zonnetje, dus geen probleem.
    Maandag en dinsdag de traditionele lessen, geen probleem voor ons.
    Maar dan, woensdag, 6 uur les in dezelfde klas, die klas was nog niks, ma amai, da frans!!!!!!!!!!
    Geen zak te verstaan van de prof, noch van de leerlingen! echt waar, we hebben ons hier ondertussen al een paar keer afgevraagd waar we aan begonnen zijn. Zelfs de Franse studenten begrijpen der niks van, GE MOET NI VRAGEN!!!
    Donderdag, NOG ERGER!!!! we zijn dus net terug van een dagje 8 uur les zonder iets te begrijpen, vrij frustrerend!!
    Wat wel positief is, we hebben er al vrienden gemaakt aangezien dat iedereen ons zo zielig vindt
    Nu nog enkele grappige conversaties:
    -toon kent het verschil niet tussen een microgolf en een oven (ni veilig dus om te koken)
    - Toon wacht graag tot de toastjes klaar zijn zonder dat de oven insteekt!!!
    - Als Lieve zich moeilijk kan uitdrukken, dan legt ze da uit met stripverhaalgeluiden: jusqu'a WHAAM
    - We zijn ontgroend door onze mede kot genoten (zie maar bij de foto's). Het was hier een ware oorlog onder iedereen!
    -  We hebben een franse film gezien: geweldig, nog nooit zoo een slechte cinema gezien!
    - In de les worden we aangekeken als een stel buitenaardse wezens (nog steeds... )
    - bekijk onze foto's nu maar !!!

    02-10-2008 om 18:54 geschreven door Lieve & Toon  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Laatste commentaren

    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs