Daniel alias Harry Potter zoekt een lief (als dat geen goed nieuws is). (Overgenomen uit het nieuwsblad, voorzien van eigen commentaar)
In de volgende Harry Potter Film krijgt Harry EINDELIJK zijn eerste kusscène (met Cho - Chang [Heeft dat mens effe geluk{alhoewel heb je zijn gezicht al eens goed bekeken?}]), MAAR acteur Daniel Radcliffe zit nog altijd zonder lief (reden zie hier boven =p ). "Ik krijg wel veel aandacht van de meisjes, maar bij vele is het enkel om mijn geld te doen (ja deuheu =p, weet die gast wel [zijn vermogen {= geld} staat hier onder genoteerd] hoeveel rokjes een kleedjes en schoenen en etentjes enzo... dat samen is... VEEL DUS)", zei de acteur in een amerikaans tijdschrift. Daniel verdiende met de Potter - films al ruim 30 MILJOEN euro. In londen zijn nog steeds de opnames aan de gang en momenteel draaien ze een het Westminster - station (dus duw mama en papa je goed rapport onder hun neus, doe aan overacting en win een citytrip londen en Harry Potter for you eyes only!!!).
P.s verdere informatie kan je terug vinden op www.wikipedia.org of op www.joepie.be bij de rubriek vragen of zo en (dan maar en joepie kopen [ Life is so easy isn't?! =p)
Dikke smakkerd Lies
lies' place
Enjoy it!!!!
26-11-2006
Stan wel, Timo niet
Helaas pindakaas,
Timo is er niet bij geraakt, hij heeft het moeten afleggen tegen Roel Van Der Stukken, maar ik heb mijn moet bijeen gesprokkeld en voor gezien en Stan was goed, meer zelfs hij was heel goed en ook Roel was beter dan anders. Ik heb Timo wel niet bezig gehoort, maar ik ben zeker dat hij ook goed gezongen zou hebben. Maar goed, als er nog mensen van mijn mening zijn (en dat denk ik wel) zal hij ook wel zijn draai in de muziekwereld vinden. In ieder geval Stan heeft verdient gewonnen volgens mij, hij was elke week de beste en ik had het echt jammer gevonde moest hij nu ondergedaan hebben voor iemand anders die er misschien deze keer wel goed stond maar andere keren niet (en nee dat is geen verwijt en ik zie in geen enkele richting als naar mijn computerscherm). En ook Stan (en Roel) zal wel op zijn pootjes terecht komen. Ik hoop oprecht voor hen dat deze show heel veel deuren heeft geopend.
Dames en heren na onderzoek in mijn nabije omgeving heb ik mijn eigenste familie zot verklaard! Zij vinden de Stan Van Samang knapper dan de timo!!!! KNAPPER DAN DEN TIMO??????? Da kan nie!! Niemand is knapper dan den Timo (indien wel bewijs, met foto, ge kent mijn e-mail adress wel), da kan nie want den Timo is gewoon super sexy, mega heet en buitengewoon zalig! Man zo'n gaste vinde gewoon nergens meer (dit kan niet bewezen worden, NASA speurt immers al lang naar leven op mars en heeft dat nog nooit bewezen dus...) En zeker de Stan Van Samang niet, die kan misschien wel mega super zalig goed zingen en misschien kan hij wel even goed acteren (allemaal naar de laatste nieuwe van WINDKRACHT 10!!!!) maar als ik daar,persoonlijk, 's morgens naast zou moeten wakker worden dan draaite ik me direct terug om! En ik ben van vandaag terug van weg geweest, ik was namelijk ziek, en ik ben nog ziek maar nu al wel beter, maar mijn wereldwinkelkindjes kunnen niet zonder mij (alle da denk ik toch [ en intussen streelt het mijn ego!! ]) want ik heb de sleutel!!! Haha !!!! Nu ga ik jullie met rust laten want ik ga kijken waar ons Grace ergens zit!!!