Green Chimneys in the USA
Inhoud blog
  • Week 14
  • Week 13
  • Week 12
  • Week 11
  • Week 10

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Internship at the farm
    27-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 11
    Hoi vriendjes en vriendinnetjes!

    Hoe gaat het?? Met mij alles goed!

    Werkweek

    Het was een goede werkweek. Eigenlijk zelfs een leuke werkweek!

    Maandag was een gewone dag! Werken, paardrijles begeleiden, kindjes begeleiden, ... De dagelijkse gang van zaken!
    's Avonds zijn we nog eens naar Reyanne gegaan. Gezellig

    Dinsdag was het de service voor Thanksgiving! Dat was héél tof! De kindjes hadden per klas een goede daad gedaan. Ze kwamen per klas naar voren en stelden hun goede daad voor. Er was ook een koor met kinderen van Green Chimneys. Ze zongen liedjes. Een van de liedjes was het Green Chimneys - lied. Dat was wel ontroerend!
    Na de Thanksgiving-service was er een uitgebreide lunch. Dat was geweldig! Echt lekker, maar superveel. Ik had echt teveel gegeten, ik heb me een uur misselijk gevoeld... Maaaaar ik heb ervan genoten!

    Woensdag was een halve dag voor de kinderen. In de namiddag zijn ze naar huis gegaan, dus dan was het heel kalm.

    Ook donderdag waren alle kindjes thuis.
    Op de hele campus waren er 15 kindjes, van ongeveer 100 kinderen.
    Donderdag is eindelijk gebeurd wat ik al 3 maand wou doen! Ik heb mogen paardrijden!!!!! Whiiiiii
    Ik mocht op Odessa rijden, een vrij traag paard. 'Verdorie' was mijn eerste gedacht. Maar eigenlijk had ik geluk. Want om de rest in te halen, moest ik elke keer draften!

    Dus zoals je hoort, een toffe werkweek!

    Weekend

    Mijn weekend begon donderdagavond met het vieren van Thanksgiving. We werden door Ian zijn ouders uitgenodigd om daar te gaan voor Thanksgiving. Het was heel gezellig. Hij heeft echt vriendelijke ouders! En ik heb voor de eerste keer een chocoladesoufflé gegeten! ONGELOOFLIJK! Wauw, dat was echt heerlijk!

    Elke vrijdag na Thanksgiving is Black Friday. Dan gaan de winkels 's nachts open en geven ze enorme solden. Ik hoorde zeggen dat er van 's nachts wordt aangeschoven om in de winkels binnen te gaan. Een echte gekte.
    Aangezien het niet mogelijk was om 's nachts te gaan, ben ik vrijdag overdag gegaan met iemand van hier. Absoluut geen gekte, maar dat was omdat we pas in de namiddag in het winkelcentrum waren. Dus we hebben de drukte gemist.
    's Avonds zijn we naar 'Wendy's' gegaan. Eindelijk! Ik wou daar al eens een lange tijd naartoe. Het was wel lekker. Als dessert heb ik iets nieuw leren kennen: een frostie! Mmmmmm! Het lijkt beetje op een milkshake, maar het is dikker. Het is tussen een milkskhake en ijs. Het was wel lekker!

    Zaterdag was een kalme dag. Ik ben thuis gebleven en heb niets spannend meegemaakt!

    Zondag begon de werkweek opnieuw. Aangezien er zo weinig kindjes op campus waren, was het een zeer kalme dag.
    's Avonds zijn we (voor de verandering) nog eens gaan eten. Deze keer zijn we naar 'The Castle' gegaan, een Iers restaurant. Alweer superlekker gegeten! Ik had al veel lof gehoord over hun brownies. Dus ik heb dat dan maar geprobeerd! Het was inderdaad in orde!

    Zoals je hoort: het was een leuke week, vol lekker eten!

    Tot volgende week!!

    27-11-2011, 00:00 geschreven door Lies Meulenyzer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Archief per week
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs