Foto
Inhoud blog
  • Suikerstok nail art
  • Pompoen nail art
  • Korte update
  • Zoete kersen nail art
  • Instagram nail art
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    LiensLadyNails
    Welkom op mijn blog
    Blog met makkelijke nail art voor iedereen. Stap voor stap nail art tutorials, nagellak reviews en DIY
    05-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3 eenvoudige manicures

    Hallo Iedereen 

    Voor een event op het werk moesten we op 3 dagen 3 verschillende outfits dragen en natuurlijk wilde ik daar bijpassende handen bij. Omdat ik geen zin had om op 3 dagen 3 verschillende nail arts te doen koos ik voor een afgeslankte versie. 

    Voor de eerste kies je 2 bij elkaar passende kleuren. Ik ging voor 2 metaalkleuren, donkergrijs en zilvergrijs. Je lakt al je nagels in de donkerste kleur behalve je ringvinger. Die lak je in de lichtste kleur. Topcoat erover en je bent klaar.

     

     

     

     






    Voor de tweede dag koos ik opnieuw voor 2 bij elkaar passende lakjes. Een pastelpaars en een pastelroze. Deze keer lak je al je nagels in de donkerste kleur en maak je een French tip met de tweede kleur. Vergeet natuurlijk je base- en topcoat niet!

     


     



     


    Op de derde dag ging ik opnieuw voor een donkerdere look. Ik lakte mijn nagels allemaal in een donkerbruine kleur en werkte af met een laagje matte topcoat.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Welke vonden jullie de meest geslaagde? Laat het me zeker weten.

    Tot binnenkort.

    BiBi

    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.


    05-06-2015 om 00:00 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    Tags:3 eenvoudige manicures
    >> Reageer (0)
    04-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Twee supergemakkelijke nail arts

    Hallo Iedereen

    Ik heb vandaag voor jullie twee van de gemakkelijkste nail arts die er bestaan denk ik. Ik deze gemaakt voor twee familieleden van mij en het was echt ongelofelijk hoe makkelijk het ging.

    De eerste is echt de allergemakkelijkste! Je gaat naar een winkel waar ze valse nagels verkopen met nail art op. Je vijlt de natuurlijke nagels bij, duwt de nagelriemen wat achteruit en vervolgens kleef je de valse nagels erop. Een laagje topcoat erop ét voila. Nail art in seconds.

     

     


    Deze set heb ik gekocht in de wibra. Er zat naast de nagels ook nog een flesje nagellijm en een vijltje in. Ze zijn heel stevig maar best lang, dus voor mensen die niet houden van echt lange nagels, kies je misschien beter voor een ander merk of je kan ze altijd bijvijlen maar dan verlies je natuurlijk een stukje van je ontwerp.

    Aan het tweede ontwerp is iets meer werk. Als basis heb ik ook hier valse nagels gelegd maar deze keer zonder design. Je hebt dus een wit canvas om mee te werken.

    Ik koos hier voor een helderblauwe basiskleur en met daarop bloemetjes in contrasterende kleuren. De bloemetjes maak je door een stipje te zetten met je dotting pen en daarrond nog 5 andere stipjes. Zo maak je heel eenvoudig een bloemetje. Ik koos voor wit met donkerblauw. Op de ringvinger nog een blauw steentje toegevoegd. Een topcoat en je bent klaar. 


     

     

    Je kan hier gaan voor om het even welke kleur. Laat je fantasie de vrije loop en creëer alle mogelijke combinaties die je maar kan bedenken. Als je natuurlijke nagels lang genoeg zijn hoef je natuurlijk geen valse op te leggen maar voor wie dat extraatje wil, is dit zeker een mogelijkheid.

    Tot binnenkort.

    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    04-06-2015 om 00:00 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Tags:nail art, lente, bloem, blauw, wibra, steentje, familie, valse nagels
    >> Reageer (0)
    03-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lentebloem nail art

    Hoi iedereen

    Deze keer heb ik voor jullie een lente nail art met bloemetjes.

    Wat je nodig hebt is een achtergrondkleur naar keuze, en dan 2 kleuren om je bloemen te maken. Natuurlijk heb je ook een base- en een topcoat nodig. Ik ging voor groen met wit en roze bloemen.


    Zoals altijd begin je met je basecoat, gevolgd door, in mijn geval, de groene basiskleur. Daarna neem je een dotting pen en zet je enkele grote stippen op je nagels met je tweede kleur. Het maakt helemaal niet uit dat ze niet mooi rond zijn. We gaan dat achteraf toch nog camoufleren met de derde kleur die de 'bloemblaadjes' maakt. Voor deze bloemblaadjes neem je een fijne dotting pen of een tandenstoker en zet je enkele uitgerekte c's aan de rand en in je stip.

    Nog even een topcoat erop en je bent klaar.

     

     


    Veel plezier ermee.

    Tot binnenkort.

    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    03-06-2015 om 21:33 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:nail art, lente, bloem, topcoat, basecoat, groen, wit, roze
    >> Reageer (0)
    31-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stamping nail art (Born Pretty Store)

    Dag iedereen 


    Hier ben ik weer en deze keer met een nail art/review. Ik heb een snelle nail art gecreeërd met een stamping plate van Born Pretty Store (BPS). 

    Het gaat om plaat  BP-25 met als thema de Rozenkoningin.  

    Het is een prachtige plaat vind ik persoonlijk en het was vooral de rozenkoningin die me zo aantrok. Daarnaast heb je ook nog de 2 verschillende soorten rozen en enkele abstracte patronen.

    Een stamping plaat is heel eenvoudig te gebruiken, je hebt alleen een plaat, stempel, schraper (beter is een oude bankkaart) en nagellak nodig.

    Je lakt je nagels in de kleur(en) die je wenst en laat die drogen. Je brengt wat nagellak in een andere kleur aan op de plaat en gaat er met de schraper overheen zodat het meeste van de nagellak verdwenen is. Je zet je stempel erop en dan ga je met de stempel op je nagellak. Doe dit best snel want het droogt heel snel. Nog een topcoat en je hebt een supersnelle nail art waar iedereen jaloers of zal zijn.

     

     

     

     


    Ik heb als extraatje nog wat glitters over de koningin haar rokje gedaan om het iets feestelijker te maken.

    Wat vinden jullie van stamping? Houden jullie van deze techniek of verkiezen jullie toch de nail art met de vrije hand? Laat het me zeker weten.

    Tot binnenkort.


    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

    31-05-2015 om 22:24 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    Tags:nail art, stamping, born pretty store, BPS, rozen, koninging, glitter
    >> Reageer (0)
    30-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Review: Strip me OFF Basecoat (NYC)

    Hallo iedereen

    Kennen jullie ook die frustratie wanneer jullie proberen om een glitternagellak te verwijderen? Wattenschijfjes die kapot getrokken worden door de glitters (die er bovendien nog niet af zijn dan), ongelofelijk veel gepeuter, immense hoeveelheden nagellakremover die je nodig hebt...

    Wel dan heb ik voor jullie de oplossing gevonden. De Strip me OFF basecoat van NYC.  Een basecoat die je kan vinden bij Kruidvat. 

     

    Aangezien ik nogal sceptisch ben tegenover 'wonder'producten was ik er ook hier in eerste instantie niet van overtuigd dat het zou werken. Aangezien ik echter altijd zo gefrustreerd raakte als ik glitternagellak wilde verwijderen besloot ik het toch maar te proberen. Ik had op internet al positieve reviews gelezen over de OPI Glitter off base coat maar aangezien ik deze nogal duur vind (ik hou van budget), koos ik voor de goedkopere variant van NYC.

    Je brengt de Stripp me OFF Basecoat aan zoals een gewone nagellak. Hij heeft een melkachtige textuur en een witte kleur. Hij wordt transparant zodra die droog is. Wel handig, zo weet je wanneer je verder kan.

     


     

     

     

     

     

     


    Eenmaal droog breng je de nagellak van je keuze aan. Ik koos hier voor een paarse nagellak. Het is echt een dikke nagellak die je heel moeilijk van je nagels terug af krijgt. Daarna heb ik er een nog een Sally Hansen glitterlakje bovenop gedaan. Gewoon laten drogen en je bent klaar. 

     

     

     

     

     

    Mijn kat wilde ook eens op de foto staan.

     


     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     


    Maar nu komt het belangrijkste. Het verwijderen van de nagellak. Een hels werkje als je het mij vraagt. 

    Hier zie je eerst wat er gebeurt als ik het probeer met een wattenschrijfje en wat remover. Niet zo bijster veel! Het wattenschijfje gaat helemaal kapot en de nagellak zit nog steeds op mijn nagels.

     

     

    Hier heb je dan de makkelijke versie met de Strip me OFF Basecoat. Met een bokkepootje of gewoon met je nagels trek je als het ware de nagellak van je nagels zonder die te beschadigen. 

     

     

     

     

    Na het verwijderen van de basecoat kan je nog de restjes verwijderen met wat remover en dan nog een verzorgende nagelolie erop en je nagels zijn weer au naturel.

     

     








    Je kan deze basecoat ook gebruiken als bescherming bij het sponzen of voor water marble. Dan heb je minder werk om je vingers achteraf schoon te maken. Gewoon de Basecoat eraf trekken en dan nog een beetje bijwerken met een borsteltje en wat remover en je bent klaar. 

    Het enige nadeel van deze Strip me OFF Basecoat voor mij, is dat wanneer je vaak in het water zit, de basecoat al na 1 of 2 dagen loskomt. Als je ermee gaat zwemmen bijvoorbeeld, zullen er tijdens je zwempartijtje al een paar nagels nagellakvrij gemaakt worden zonder enige hulp.

    Voor de rest ben ik heel erg tevreden met deze basecoat. Ik gebruik hem dan ook quasi altijd nu, zeker als ik verschillende nagellakjes wil gebruiken op korte tijd.

    Zoals gezegd, heb ik deze Strip me OFF Basecoat van NYC in het Kruidvat gekocht voor  €2.49. Helemaal niet duur en werkt prima.

    Tot binnenkort.


    BiBi


    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Alle meningen zijn mijn eigen meningen en geven weer wat ik vind. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken of om een positieve review te schrijven.

     

    30-05-2015 om 23:50 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Tags:review, sally Hansen, NYC, basecoat, strip me off, nagellak, nail art, glitter, kruidvat, OPI, kat
    >> Reageer (0)
    15-05-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mokcake met aardbeienconfituur (uit de microgolfoven)

    Hallo iedereen


    Deze keer heb ik voor jullie geen nail art maar een lekkere en gemakkelijke mokcake met aardbeienconfituur.


    De ingrediënten die je nodig hebt voor dit lekkere tussendoortje zijn:

    * 6 eetlepels bloem

    * 2 eetlepels suiker

    * 3 eetlepels olie

    * 4 eetlepels melk

    * 6 eetlepels aardbeienconfituur (of andere confituur die je lekker vindt)


    Meng de bloem en de suiker in een grote koffiemok, Voeg dan de melk en olie toe en meng goed tot alle klonters verdwenen zijn. Voeg tenslotte de confituur toe en meng nog eens goed door. Verwarm gedurende 3 minuten op de hoogste stand of tot wanneer deze klaar is. Als je er een mes insteekt en er hangt geen deeg meer aan dan is de cake klaar.

     

     

     

     

     

     

     

    Nu alleen nog genieten van deze heerlijke snelle snack met een kopje koffie of een kopje thee.


     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Het originele recept spreekt over 1 eetlepel confituur maar dan vond ik het te weinig naar confituur smaken. Dus heb ik er maar wat extra confituur aan toegevoegd. Als je de cake graag wat luchtiger wil, kan je er 1/4 eetlepel bakpoeder aan toevoegen. Ik heb dit niet gedaan omdat ik dat niet onmiddellijk in huis had en dat werkte prima. De cake smaakte heerlijk.

     

     

    Deze cake kan je niet uit de vorm halen en moet je met een lepel zo uit de mok eten.


    Laat het jullie smaken!


    Tot binnenkort.


    BiBi


    Het originele recept kan je hier terugvinden.

    15-05-2015 om 00:20 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:cake, aardbei, confituur, snel, makkelijk, lekker, tussendoortje
    >> Reageer (0)
    11-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Update!

    Hallo Iedereen

    Hier ben ik dan met een broodnodige update van de laatste weken. Mijn laatste blog dateert al weer van een tijdje geleden en daar voel ik me toch wel een beetje schuldig over. De laatste weken heb ik het echter ongelofelijk druk gehad met nieuwe professionele opdrachten waardoor mijn nail art en dus ook mijn blog een beetje en voor even naar de achtergrond zijn verdwenen. Ik heb zelfs 3 weken met ongelakte nagels rondgelopen.

    Jawel! 3 weken!! Ongelofelijk.

    Uiteindelijk heb ik toch de tijd gevonden om mijn handen weer onder handen te nemen en loop ik ondertussen alweer met gelakte nagels rond. Zonder nail art nog weliswaar maar daar komt hopelijk binnenkort verandering in.

    Het is niet omdat ik niets geblogt heb, dat ik helemaal niet meer aan deze blog heb gedacht. Integendeel zelfs. Ik heb een aantal ideeën voor deze blog en ik zou graag weten wat jullie ervan vinden.

    Ik heb enkele spullen aangekocht via Ebay en ik ga daar binnenkort een unboxing/review over doen denk ik. Ik zeg nog lekker niet wat, daarvoor zullen jullie moeten terugkomen. Bovendien heb ik ook enkele andere spullen aangekocht zoals nieuwe lakjes, nail stickers enz. Verder denk ik ook aan een update van mijn collectie, reviews, swatches, een make-over van de blog, DIY enz. Inspiratie in overvloed dus.

    Ondertussen heb ik op Youtube een filmpje gezet van de hond des huizes die wel heel graag de hoogste noot zingt. Dat filmpje kan je hier vinden.

     


    Ik kan jullie geen overzichtje geven van de maand maart aangezien ik daar maar 1 nail art heb gedaan en dat is de schattige strikjes nail art.

    Nog eventjes geduld dus en vanaf dan komen er weer nieuwe blogsposts op jullie af.


    Andere ideeën zijn natuurlijk zeker welkom. Ik lees ze graag in jullie reacties.


    Tot binnenkort.


    BiBi



    11-04-2015 om 07:32 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Tags:Blog, DIY, ebay, nagellak, nail art, review, update, Youtube, hond
    >> Reageer (0)
    07-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schattige strikjes French manicure

    Hallo iedereen


    Hoe gaat het met jullie deze week? Hopelijk hebben jullie een beetje kunnen genieten van de eerste zonnestralen en de vogeltjes die hun lied beginnen te zingen. 

     

    Deze week heb ik voor jullie een schattige strikjes French manicure die je in om het even welke kleur kan 


    Je begint met een French manicure in een kleur naar keuze ( ik heb gewoon wate base coat aan de tip van nagel gedaan zodat deze niet zou verkleuren). Dan neem je een dotting tool en je zet een stip in het midden van de nagel, net op de rand van de French tip. Maak twee driehoekjes aan de zijden van de stip. Trek een lijntje aan de randen van de French tip tot de rand van de driehoekjes. Omlijn dan de driehoekjes en de stip met een zwart fijn streepje. Voeg tenslotte nog 2 heel fijne streepjes toe aan elke zijde van de stip en je hebt een strip. Nog een laagje top coat en je bent klaar.


    Heel schattig toch. Ik heb enkele goede en verrassende reacties gekregen zoals 'heb je dat echt zelf gedaan?' of  ' dat is toch een sticker, niet?' Maar nee, het is iets dat je zelf kan maken. Je hebt er een beetje geduld voor nodig maar oefening baart kunst.

     

    Al wat je nodig hebt, zijn je favoriete kleuren, een zwarte striper, dotting toolk en een nail art brush.


     

     

     

     

     

     

     

     

     

    De producten die ik gebruikt heb, zijn:

     

    * Essence studio nails 24/7 base coat

    * Wit (Ik kan de merknaam niet langer lezen)

    * Yes Love, zwart

    * Max & More, aubergine kleur

    * ProNails top coat, seco seco


     

    Wat verkies jij? Schattig en meisjesachtig of liever iets stoerder? Laat het me zeker weten. 

     

    Geniet van het weekend.


    Tot binnenkort.


    BiBi



    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken.



    07-03-2015 om 00:55 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:nail art, pronails, bow, french manicure, Yes Love, Max & More,
    >> Reageer (0)
    28-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe video: Februari 2015

    Er staat een nieuwe video online met de nail art van februari 2015. Aangezien februari een korte maand is, is het een korte video geworden

     

    Ga zeker een kijkje nemen, like, reageer en deel.

     

    De link kan je hier vinden.





    BiBi

    28-02-2015 om 00:48 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:februari, 2015, nail art
    >> Reageer (0)
    27-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Black & White nail art

    Hallo Iedereen


    Hoe gaat het met jullie deze week? Ik hoop dat jullie een fantastische week achter de rug hebben, een week waarbij de dagen minuut per minuut een beetje langer worden.


    Voor jullie heb ik deze week een zwart en witte nail art met enkele streepjes en stipjes. Hopelijk vinden jullie dit een mooi design.

     


     

     


     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    De producten die ik gebruikt heb, zijn:


    * Essence Studio nails 24/7 base coat

    * Wit (Ik kan de merknaam niet langer lezen)

    * Yes Love, zwart

    * Claire's nail art pen, wit & zwart

    * ProNails top coat, seco seco

     

     

    Geniet van het weekend.


    Tot binnenkort.


    BiBi



    ** Disclaimer: Alle producten die ik gebruik, zijn van mij persoonlijk. Geen enkele van deze producten heb ik gekregen noch werd ik betaald om deze in mijn nail art te gebruiken.



    27-02-2015 om 23:42 geschreven door BiBi's Nails  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:essence, pronails, Yes Love, white, black, Claire's, wit, zwart,
    >> Reageer (0)


    Over mijzelf
    Ik ben BiBi
    Ik ben een vrouw en woon in West-Vlaanderen (België) en mijn beroep is Freelancer.
    Ik ben geboren op 20/07/1985 en ben nu dus 39 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: alles wat te maken heeft met nail art en nagellak. Verder hou ik ook van alle dieren. Ik lees ook graag een goed boek en.
    Ik probeer hier voor jullie op regelmatige tijdstippen gemakkelijke nail art tutorials of reviews en andere leuke dingen
    Archief per week
  • 05/12-11/12 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 28/12-03/01 2016
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 30/12-05/01 2014
  • 22/12-28/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Inhoud blog
  • Suikerstok nail art
  • Pompoen nail art
  • Korte update
  • Zoete kersen nail art
  • Instagram nail art


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs