less is more
de weg naar en na een gastric bypass-operatie
Inhoud blog
  • proteïnedieet
  • de beslissing
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    10-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.proteïnedieet
    Morgen de eerste dag van een 7 dagen durende kuur van lekkere (ahum, niet dus) proteïneshakes. Ik heb zojuist al eens even geproefd om te zien wat ik kan verwachten en ik denk dat het toch wel eventjes op de tanden bijten zal zijn. Het poeder wil precies niet zo erg goed oplossen waardoor het een beetje brokkenpap wordt , jammie , maar daar zal ik de volgende dagen wel iets op proberen te verzinnen.

    Ik ga morgenvroeg toch wel even op de weegschaal staan en dan hoop ik dat cijfer NOOIT meer te zien verschijnen in de toekomst, ik ben benieuwd eigenlijk hoeveel er al af zal zijn tegen d-day volgende week. ik heb in ieder geval al een mooie exel-file aangemaakt om mijn progressie zelf te kunnen volgen.

    Zelf begin ik nu ook wel te dromen van eens goed te kunnen gaan shoppen, weg met de XXL ! eindelijk kunnen kiezen wat ik echt mooi vind ! ik weet zelf ook wel dat dat niet de belangrijkste dingen zijn die er bestaan , maar het doet me toch wel iets om dat te beseffen.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:proteïnedieet, vermageren, gastric bypass, maagverkleining, obesitas
    10-12-2012, 22:17 geschreven door Anne  
    Archief per week
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs