Vandaag heeft Lode zijn snoekles geleerd en vangt een schitterende snoek van 90cm en 5kg. Een uurtje later kwam nog een 50cm-snoekje op het droge. Beide vissen zwemmen terug!!!
De herfst toont zijn grillen. Wind, regen, donderwolken, ... schitterend weer om snoek te vangen. Lode en Gertjan kregen nu de cursus "Snoekvissen met levend aas" voorgeschoteld. En dit onder toeziend oog van hond Jana.
Nog eens naar de Leo met de hoop om nog een karpertje te vangen. Een mooi run op en popup en daar was hij, een karpertje van 5kg950. De mooiste van kleur die ik ooit heb gevangen. Van roetzwart naar oranjebruin. Heb hem maar Bruno genoemd
Waters en bossen of wie ook hebben aan de stuw (Freds Café), een vangsysteem geplaatst om glasaaltjes te vangen en dan te tellen. Glasaaltjes = paling in wording,die vanuit het zoutwater naar zoetwater trekt. De leeftijd van die aaltjes zijn dan 2-4 jaar en zijn niet groter dan 6cm). Helaas hebben ze er geen gevangen. Dus ... er komt geen paling meer bij in het Leopolskanaal of de kreken op natuurlijke wijze.
Op de foto's het systeem om glasaaltjes te vangen.