Inhoud blog
  • Het einde
  • 5e leeservaring
  • 4e leeservaring
  • 3e leeservaring
  • 2e leeservaring
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Alex Rider
    Eagle Strike
    13-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2e leeservaring
    Hallo iedereen,
    Ik heb weer een paar hoofdstukken gelezen en het is super spannend. Ik ga het deze keer hebben over het hoofdpersonage Alex Rider,
    hij is een fascinerende jongen want hij is (dus voor de mensen die het niet weten) een spion voor MI6, maar hij is ook een tiener, dus leuk om over zijn dagelijkse gang van zaken te lezen. Ik denk dat iedere tiener daar wel van droomt, maar Alex Rider heeft het daar soms wel moeilijk mee, en soms lijkt het of hij al die actie niet leuk vindt.  Maar ondanks dat is hij een super spion die in alles goed is; vechten, sporten, en ook liegen..., dat maakt het zo leuk om hier over te lezen. Hij is jong en niemand verwacht natuurlijk dat hij spion is (en nog een goede ook) dus komt hij er makkelijk mee weg. In het boek komen zijn gevoelens goed aan bod, hij kan heel kwaad zijn maar ook heel vrolijk, en dan is hij natuurlijk soms smoorverliefd, zoals nu op Sabina met wie hij een nauwe band heeft.  Ook heeft hij een gevoelige kant, en is niet bang om aan te geven wanneer hij verdrietig is.  Dit geeft het boek een menselijke kant zodat je je heel goed in hem kunt inleven. Je weet dat zijn verhalen normaal goed aflopen maar nu ben ik daar niet zo zeker van nu hij gevangen is genomen.

    Tot de volgende, Rik!

    13-11-2014 om 18:29 geschreven door lekkerlezen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    11-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1e leeservaring
    Hallo iedereen, 
    Ik ben net begonnen in het boek, en het is al net zo spannend vanaf het begin zoals in de andere boeken van Alex Rider,  je moet al wel de vorige delen van de reeks hebben gelezen anders kun je niet echt volgen. Het is in het begin een beetje saai voor de mensen die de vorige boeken al hebben gelezen, want er is uitleg over de vorige zaken die Alex Rider meemaakt, om het een beetje te begrijpen. Maar na 2 hoofdstukken gelezen te hebben begint de spanning echt. Eerst een gevecht hier, een ontploffing daar. Je blijft echt non-stop lezen het laat je niet met rust. Er zit in het begin een beetje romantiek en drama, maar natuurlijk ook veel actie. Anthony Horowitz (de schrijver) laat zich weer van zijn beste kant zien. Ik zou echt beginnen in het boek want tot nu toe is het al heel spannend en heb je al heel veel vragen hoe het verhaal in elkaar zit.

    Tot de volgende  Wink

    11-11-2014 om 18:39 geschreven door lekkerlezen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs