In de frituur hebben we enkele gerechten die we zelf maken zoals: verse kippenboutjes, vol au vent, stoofvlees met stooflveessaus. We hebben ook enkele brochettes die we zelf maken je kan een gewone brochette eten maar ook de twijfelaar daar zitten veschillende vleesjes op. We hebben ook een zelfgemaakte saus namelijk de tartaarsaus. In de zomer kan je een koude schotel eten. We hebben ook huisbereide lekkerbek burgers zoals de: Lekkerbek burger, de Lekkerbek royal burger, de lekkerbek cheese burger, de lekkerbek fish burger, maar ook de lekkerbek toast burger en niet te vergeten de veggie burger. De veggie burger is vegitaris. En de burgers maken is ook een hobby van mij. Het leuke er aan is dat je altijd moet zoeken wat er op moet. Een soort puzzeling. Zo dat zijn de huisbereide gerechten in de frituur.
In de frituur verwarren mensen zich soms omdat ze niet weten heveel frietjes er in een bakje zit. We hebben namelijk veschillende formaten van frietjes. Je kan een junior eten. Dat betekent dat je een klein bakje hebt die zit meestal in de smulbox. Je kan ook een kleintje eten daar zitten er meer frietjes in dan de junior . Je kan ook kiezen voor een middel bakje friet daarmee moet je al grote honger hebben om het helemaal alleen op te eten. En je hebt ook een groot bakje friet daar kan je ongeveer met 2-4 personen aan eten het hangt af hoe groot je honger is. Dus we hebben vier soorten bakjes friet: junior, klein, middel en groot. Zo nu moet je hopelijk niet meer twijfelen welke bakjes friet jij wilt bestellen.
Wat doe ik daar in het weekend vraag je je misschien wel af. In de frituur heeft iedereen zijn eigen taken. Ik moet meestal de friego aanvullen met blikken en flessjes maar ik scheur ook het karton. Nu vraag je je vast af waarom ik dat doe. Nou ik scheur het karton omdat ik dan al dat karton in een grote doos prop en dan dicht doe en zo is mijn papa makkelijk om dat te dragen naar het container park. Wat ik niet zo graag doe is het toilet doen dan moet ik soms wc kuisen en dat doe ik toch niet graag maar ook zorgen voor de toilet rollen en de zeep en een fris geurtje. Wat ik wel graag doe is de bloemen water geven en de slecht bloemen er uit halen. Maar niet bij regenweer dan moet ik dat niet doen dan krijgen de bloemen vanzelf water. En in de zomer moet ik ook de terrastafels afdrogen 's morgens maar meestal doet mijn broer Aron dat zie zo ik hoop dat je al een beetjes weet wat ik daar nu doe in de frituur.
Soms heb je veel zin om een frietje te eten. Maar de frituur is niet altijd open. Nou, hier zal ik je vertellen wanneer we open zijn en wanneer gesloten. we zijn open van vrijdag tot dinsdag. Dus donderdag en woensdag is de frituur niet open. Op woensdag kuisen we de frituur voor de hygiƫne dat is belangrijk zo dat we niemand ziek maken. En donderdag doen we alle bestellingen zodat we vrijdag er weer in kunnen vliegen. Vrijdag is het de drukste dag van de week. Want dan is het weekend en veel mensen eten dan graag een frietje. Zo dit was het dan alweer ik hoop dat je weet wanneer de frituur open is en wanneer gesloten!
Ik ben elise
Ik ben een vrouw en woon in Vleteren (Belgiƫ) en mijn beroep is voorlopig niets.
Ik ben geboren op 11/02/2007 en ben nu dus 18 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Judo, knutselen, lezen.