Er bestaat nu bewijs dat psoriasis geen huidontregeling maar een ontregeling van de darmen is. Toxische overbelasting van de lever te wijten aan de permeabiliteit van de dunne darm zorgt ervoor dat toxines in de huid worden opgeslagen. Daardoor krijg je last van je psoriasis, eczeem of scleraderma.
Huidirritaties kunnen ogenblikkelijk optreden als deze toxines door de huid passeren of de toxines zelf kunnen daarvoor al huidproblemen veroorzaken als ze zich opstapelen in het lichaam. Bijvoorbeeld, de orale inname van nikkel is de reden voor chronische eczeem. Een gecontroleerde studie bewees dat, na opdeling in leeftijd, patienten met atopische eczeem in veel hogere aantallen nikkel afscheidden dan gezonde personen, wat een verhoogde darmopname van dit gif doet vermoeden. Xanthonen uit de mangosteen genezen niet enkel de darmwerking zodat de opname van zware metalen wordt gestopt, ze verminderen ook ontstekingen van de huid door externe factoren.
In het geval van psoriasis, wordt de lever overstelpt met toxines die hij zou moeten verwerken. Elke keer als U of ik het mangosteensap drinken, herstellen we de darmen. Dit gebeurt dan nog eens véél sneller dan wanneer we pillen zouden nemen, omdat het een drank is. Dit wordt ogenblikkelijk door de darmmucosa opgenomen, waardoor het in het bloed terecht komt en naar de lever wordt getransporteerd. éenmaal daar, herstelt het de lever door zijn antioxidante en andere werkingsmechanismen. Omdat de toxines die door de darm gaan de lever niet overbelasten, kan de lever de aanwezige toxines wél zelf verwerken en moeten er geen overschotten via de huid worden afgevoerd. De xanthonen van de mangosteenvrucht zijn krachtige ontgifters, en indien ze dagelijks worden ingenomen, zullen ze een gezonde toekomstige darm- en leverwerking veiligstellen. Mijn antwoord is: "Waarom zou U dagelijks geen 30ml mangosteensap drinken, gezien de gezondheidsvoordelen die U dit oplevert!."
Categorie:ziektes
Tags:psoriasis, XanGo, Mangosteensap
|