zondag 09-05-2010
Vandaag dag 6. Heb een paar dagen niet kunnen schrjven omdat ik zoveel te doen had en niet in de stemming was om wat op papaier te kunnen zetten.
Ik vraag me ook af wat ik nu denk. Ik ben wel rustig, maar het is wel moeilijk. Ik vind het lastig om nou wat rust in mijn hoofd te maken.
vandaag is het moederdag.:-P Mama kwam om 14.00 uur langs en papa om 14.30. Papa zou eigenljk 's avonds komen, maar hij was vergeten dat hij een afspraak had. Toen daarna nog even met mama geknutseld in de tv-ruimte.
Omdat ik 14 uur geslapen heb, ben ik nu ook nog wel even wakker denk ik.
Weetje, eigenlijk is mijn hoofd op moment ook zo chaotisch dat ik op het moment niets weet, maar ook aan niks wil denken. Ik wil me gewoon even géén zorgen hoeven maken!
Vanavond zijn tante Elly en ome Bert gekomen. :-)Tante Elly had de Beaumonde nog voor me mee en ik zag wel dat zij het er moeilijk mee heeft me aan te kijken. Ome Bert is natuurlijk gewoon lekker nuchter en vertelt over Stefan en over Richard en de meiden. Nou, verder zit ik nu ook even televisie te kijken met Jantje en ga ik morgen wel weer verder met schrijven. Morgen drukke dag! Eerst weekendbespreking en daarna ergotherapie! Volgens mij morgen geen bezoek, nee, dacht het niet, naja niet zo erg. Dinsdag komt Karin lekker en die gaat m'n haren doen!:-D
xxx laura
|