ik heb goed nieuws !!! Ik heb de tip van wratten gevolgd en de mijne is weg !!! Er blijft alleen een stukje huid achter, dat stilletjes aan verdwijnt!!!
Dus, de tip werkt, probeer het eens!!! ps: Wratten overleven het hier niet!!! BOEHAHAHAHAHA !!!! MOEHAHAHAHA
hier is Tante Lante tip 2! Iedereen heeft er wel eens last van. Wratten . Je hoeft je niet te schamen als je dit leest . Ik schrijf dit uit eigen ervaring. Ja, ik heb een wrat op mijn duim. Eenorm iritant! Dus, hier is de wraakzuchtige Tante Lante . We helpen wratten de wereld uit! WRAAK WRAAK MOEHAHAHAHA !!! Ik help je van wratten af als wraak voor wat ze mij allemaal hebben aangedaan! Ik heb een heel pijnlijke behandeling bij de dokter laten doen. Ze schoot met een naald in mijn voet (daar had ik toen eentje). Laat dat niet doen! Probeer eerst dit! bron: http://www.hoemoethet.be/hoe-wratten-verwijderen/
Schil een citroen, stop de schil in een afgesloten glazen potje met gewone keukenazijn, stop dit 24 uur in de koelkast en leg (voor het gemak s avonds) een stukje van de in azijn gedrenkte schil met de witte kant op de wrat, doe er een plakker over en zorg dat het niet kan verschuiven gedurende de nacht.
s Morgends de plakker eraf doen. (Ik heb dan een gewone plakker erover gedaan, omdat het er toen niet uitzag!) Het resultaat zie je maar na een paar dagen, de wratten worden niet bruin of zwart (bij mij zwart met een bruin randje), je huid rondom is niet geirriteerd, je wratten verdwijnen gewoon stilletjes door een chemische reactie.
Deze behandeling is volledig pijnloos . Na 2 weken herhalen indien de wrat nog niet volledig verdwenen is. Het potje azijn met de rest van de citroenschil mag gerust in de koelkast blijven staan ondertussen.
ik ben natuurlijk Lante. Naar mijn e-mail adres (dat overal op deze blog te vinden is) kun je een vraag of opmerking mailen. Ik zoek het voor je uit. Als het over jongens gaat kun je best teregt op deze blog van mijn vriendin: http://www.bloggen.be/tipsvoorjongens/
Ze kan erg goed omgaan met jongens en weet er ook veel over. "Het is een apart ras dus is er extra veel onderzoek nodig!" zei mijn expertvriendin.
hier ben ik met mijn eerste "Tante Lante". Mijn eerste tip heb ik van mijn beste vriendin Elise gekregen toen we in het midden van een veld stonden. We liepen altijd langs het veld een over de weg, nu wouden we het eens anders proberen. Dus, we sprongen de sloot over en wandelden het veld over. Het gras was zo hoog als onze knieën en het kriebelde. Ongeveer aan het einde van het veld (bijna bij mij thuis) zagen we dat we ingesloten waren door BRANDNETELS! En dit heeft iedereen al eens voorgehad: er was maar 1 uitweg... DOOR DE BRANDNETELS! Toen zei Elise dus: "Hou je adem in, dan voel je het niet zo!" Dus, mijn tip voor deze week: Hou je adem in als je door brandnetels moet of in brandnetels gestaan hebt. Bedankt, Elise, voor deze goeie tip!
BYE BYE tot volgende week voor weer een "Tante Lante".
Laat je e-mail adres hier achter! Dan kunnen we mailen. Het hoeft niet, het is maar een vraag!
Rondvraag / Poll
Is dit de eerste keer dat je op Lantologie kijkt???
Hey,
heb je een fantastische coole of schattige of toffe foto? Twijfel niet om heb naar mij te sturen! Misschien komt hij wel op deze blog als foto van de week! Hieronder zie je de foto van deze week. 04/02 - 10/02: Een superman hondje, erg grappig!!! Ik heb hem gevonden op: http://grappen-moppen-ale.webklik.nl/page/homepage Groetjes Lante