Kweet ni wa ik ant doen ben, maar ik hoop da het juist is :) keileuk idee Michelle ! En voor de rest : Michelle is een lijstjes freak, dus als jullie ni weten wa meenemen op vakantie allemaal, michelle zal met plezier een lijstje maken voor jullie :)
Ivm mijn mini profiel, daar ben ik niet zo goed in, maar ik zal het proberen! Wat ik wil zien : ik zeur niet zoveel dus voor mij is alles goed en wel ! (behalve die berg opstappen als de kabelliftjes niet werken, sorry voor alle (T)Ruthen, maar dat doe ik NIET ! voor de rest wil ik alles doen :) ma dan ook alles... en liefst naakt haha .. nee Park Güell wil ok ook nog wel eens doen, da was wel heel mooi. De fontein moeten we vinden, want da was vorig jaar niet gelukt. Het muziek-museum wil ik ook zien. Ik ben er zeker van dat er ng heel veel te zien is dus we zullen het me Michelle hr boekje wel uitvinden! Ooh ja, ik wil ook echt es savonds naar een supervette discotheek gaan!! (en zien gratis binnen te raken natuurlijk :)) Starbucks!! ik denk dak daar nog het hardst naar uitkijk, zielig he :) Ennnn natuurlijk winkeltjes ! En ik wil ook eens de dingen zien die normale toeristen niet te zien krijgen. Aangezien Bert en zn boyfriends elk jaar naar de niet-toeristische plaatsjes in Barcelona gaan, kan hij ons mss wel een paar plaatsen vertellen Wat ik niet leuk vindt : zeurende stinky mensen, dus tzal geen probleem zijn dit jaar :)
Ik hou van: museumpjes bezoeken, naar architectuur gaan kijken, naar beelden kijken, geweldige uitzichten, rondslenteren in kleine gezellige straatjes, starbucks koffie, goedkope dingen kopen, marktjes, cocktails drinken bij zonsondergang, lekker eten,.... Ik hou minder van: euuuuhm :) eigelijk doe ik alles graag zolang we samen zijn en er een leuke dag van maken, buiten uren wachten, waar dan ook :) Dit wil ik zeker zien: sagrada familia, park guell, palau guell, en nog massa's andere dingen maar ik heb men boekje nie bij dus kan het er nog nie bijzetten ;) Moesten we tijd over hebben: het dali museum
Dees is een beetje int kort, in da boekje dak van leen heb gekregen staan echt massa's coole dingen, maar da heb ik nie bij en daa rheb ik de tijd nie voor, dus das voor een andere keer ;) xxxxxxxxxxx
aangezien ik toch niets beter te doen heb ( studeren altijd is ook maar saai) dacht ik: hey, ik weet iets leuk!!! dus: wat is dit: als iemand van ons in de volgende maanden voor het grote vertrek naar onze geliefde stad Barcelona nog ideetjes, tips, vraagjes of suggesties heeft over wat we allemaal gaan doen, of als we gewoon willen aftellen samen, kom het dan hier vertellen!!!! Nu : om zelf iets te posten moet ik jullie co-auteur maken
dus: stuur mee een email met jullie gebruikersnaam die jullie willen en paswoord, en dan komt da allemaal in orde en dan regel ik da allemaal wel!
ik dacht mss te beginne me elk een mini- profieltje te posten :)