Onze klasblog 2014-2015
Inhoud blog
  • Samen maken wij 'a good planet'!
  • Schoolreis
  • Sportdag Manon
  • Sportdag Alyssa
  • Sportdag Robbe

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    movie
    www.bloggen.be/movie

    Mijn favorieten
  • oefeningen eigen software
  • bingel
  • oefensite
  • whizzkids

  • Het leven in onze klas!
    06-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Privacy
    Beste ouders, 
    Gelieve hier rekening me te houden:
    Alle informatie op deze site, in welke vorm ook, is eigendom van VBS Otegem.
    Niets mag worden gebruikt, voor welk doel ook, zonder voorgaande schriftelijke toestemming van de school. 

    Dank u. 

    06-10-2014, 00:00 geschreven door klas 6  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (10 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bewegingsexpressie 'Beeldhouwen'
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We maakten beelden in de les muzische vorming... van mensen! 
    Klik op de foto om enkele geslaagde creaties te zien. 

    De laatste creatie was een beeldengroep van de hele ploeg! Zeker kijken! 


    06-10-2014, 00:00 geschreven door klas 6  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dagboekfragmenten
    Hieronder de werkjes van Aaron en Ashley! 

    Als het zwemmen is, vind ik dat tof want ik zwem graag.

    Speeltijd: kunnen we met de vrienden kring iets leuk doen spelletjes of wat praten. Het is  altijd wel grappig, dan voel ik me gelukkig.

    Rekenen vind ik leuk omdat ik het redelijk goed kan, soms heb ik wel geen zin.

    Dan voetbal daar word ik gelukkig  van!

    En daarna samen eten: altijd gezellig!

    In de namiddag 2uur wero, dat vind ik niet zo tof maar ik probeer het toch.


    Aaron


         Maandag 1 september
    Op 1 september was ik super blij want er begon er weer een nieuw schooljaar.
    Toen we binnenkwamen werden we leuk verwelkomd en hebben we de nieuwe directeurs leren kennen. Directeur Wim en directeur Mieke. Toen was het LO . De eerste dag hadden we natuurlijk ook een andere juf: juf Veerle.Toen het speeltijd was, samen met de vrienden, hebben we veel gekletst. Na 2 maanden werd het dan toch eens tijd dat we elkaar terug zagen! En iedereen was natuurlijk blij. Toen gingen we terug in de klas en om een zelfportret te maken . Het was een super leuke dag ! Ashley 

    21-09-2014, 20:20 geschreven door klas 6  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    18-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dagboekfragmenten
    De leerlingen schreven een dagboekfragment over hun eerste schooldagen. Hieronder lees je de werkjes van Astrid, Guillaume en Boaz. 

    Eerst hadden we les dan was er speeltijd, het was voetbal voor ons!
    Na de speeltijd was er taal, dat doe ik graag, ik was blij.
    Er was ook nog dictee: ik had 19/20! Dan was het middag en ik ging naar huis, het was WAP! Ik was blij want het was lekker.Ik ging terug naar school.
    We hadden weer les, het was Frans, dan taal en dan WO.
    Toen was er speeltijd,  we speelden trefbal het was spannend.
    We gingen naar binnen en het was muzische vorming met het vijfde.
    Daarna ging de bel,vandaag hebben mijn vrienden en ik veel gelachen het was leuk.
    Boaz 

    Beste dagboek,
    ik was zo blij: het was terug school.
    Toen zag ik dat Loïc weg was. Jammer. 
    We begonnen met turnen, jammer genoeg mocht ik niet meedoen.
    Toen begonnen de lessen, we hadden dictee.
    Op het einde van de dag hadden we tekenen
    We leerden ons zelfportret maken dat was super leuk maar moeilijk.
    We moesten toen al onze boekentas nemen want de bel ging al.
    1 september 2014
    Guillaume

    Maandag 1 september 2014 

    Liefste dagboek,

    Het was weer zo ver. De eerste schooldag! Nieuwe juf, vrienden terug! Dan ging de schoolbel. We mochten direct naar turnen! Het was een leuke start om te beginnen! Dan in de nieuwe klas. Ik was super blij want ik zat naast Louise! Ons eerste vak van onze nieuwe juf was wiskunde. Toen ging de schoolbel. We mochten naar buiten. Het was leuk om iedereen terug te zien. Dan gingen we naar binnen. Nog een paar vakken en toen was het al middag. Het is weer wat wennen. Alles ging snel. We zaten alweer in de klas. Juf Nathalie kwam langs; ook een nieuwe juf voor ons. Alles ging goed! Het was 10 minuten speeltijd. Dan nog knutselen. Het was een SUPERdag!

    Liefs Astrid

    18-09-2014, 19:42 geschreven door klas 6  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    09-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.spelling
    Hier vind je de oefeningen spelling. 

    Bijlagen:
    http://www.meesterfrank.classy.be/eigen_software.htm   

    09-09-2014, 00:00 geschreven door klas 6  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    07-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefeningen meetkunde 8 september
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Klik op de foto, werk aan de volgende oefeningen: 

    • Coördinaten
    • Drukkerij
    • Fotograaf

    07-09-2014, 00:00 geschreven door klas 6  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De eerste tussenlanding!
    Het filmpje van de eerste tussenlanding van vlucht 8553 kan je hier zien! 

    Bijlagen:
    https://www.youtube.com/watch?v=s-H6_NA29ZQ   

    03-09-2014, 20:47 geschreven door klas 6  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    27-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bijna zo ver!
    Hallo allemaal, het is bijna zo ver! Op maandag 1 september mag ik jullie verwelkomen in onze klas! 

     


    27-08-2014, 14:11 geschreven door klas 6  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)
    29-06-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Proficiat!
    Proficiat!

    Uw blog is correct aangemaakt en u kan nu onmiddellijk starten! 

    U kan uw blog bekijken op http://www.bloggen.be/la6a6

    We hebben om te starten ook al een reeks extra's toegevoegd aan uw blog, zodat u dit zelf niet meer hoeft te doen.  Zo is er een archief, gastenboek, zoekfunctie, enz. toegevoegd geworden. U kan ze nu op uw blog zien langs de linker en rechter kant.

    U kan dit zelf helemaal aanpassen.  Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens daar in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Klik vervolgens op 'personaliseer'.  Daar kan u zien welke functies reeds toegevoegd zijn, ze van volgorde wijzigen, aanpassen, ze verwijderen en nog een hele reeks andere mogelijkheden toevoegen.

    Om berichten toe te voegen, doet u dit als volgt.  Surf naar http://www.bloggen.be/  en log vervolgens in met uw gebruikersnaam en wachtwoord.  Druk vervolgens op 'Toevoegen'.  U kan nu de titel en het bericht ingeven.

    Om een bericht te verwijderen, zoals dit bericht (dit bericht hoeft hier niet op te blijven staan), klikt u in plaats van op 'Toevoegen' op 'Wijzigen'.  Vervolgens klikt u op de knop 'Verwijderen' die achter dit bericht staat (achter de titel 'Proficiat!').  Nog even bevestigen dat u dit bericht wenst te verwijderen en het bericht is verwijderd.  U kan dit op dezelfde manier in de toekomst berichten wijzigen of verwijderen.

    Er zijn nog een hele reeks extra mogelijkheden en functionaliteiten die u kan gebruiken voor uw blog. Log in op http://www.bloggen.be/ en geef uw gebruikersnaam en wachtwoord op.  Klik vervolgens op 'Instellingen'.  Daar kan u een hele reeks zaken aanpassen, extra functies toevoegen, enz.

    WAT IS CONCREET DE BEDOELING??
    De bedoeling is dat u op regelmatige basis een bericht toevoegt op uw blog. U kan hierin zetten wat u zelf wenst.
    - Bijvoorbeeld: u heeft een blog gemaakt voor gedichten. Dan kan u bvb. elke dag een gedicht toevoegen op uw blog. U geeft de titel in van het gedicht en daaronder in het bericht het gedicht zelf. Zo kunnen uw bezoekers dagelijks terugkomen om uw laatste nieuw gedicht te lezen. Indien u meerdere gedichten wenst toe te voegen op eenzelfde dag, voegt u deze toe als afzonderlijke berichten, dus niet in één bericht.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken over de actualiteit. Dan kan u bvb. dagelijks een bericht plaatsen met uw mening over iets uit de actualiteit. Bvb. over een bepaalde ramp, ongeval, uitspraak, voorval,... U geeft bvb. in de titel het onderwerp waarover u het gaat hebben en in het bericht plaatst u uw mening over dat onderwerp. Zo kan u bvb. meedelen dat de media voor de zoveelste keer het fout heeft, of waarom ze nu dat weer in de actualiteit brengen,... Of u kan ook meer diepgaande artikels plaatsen en meer informatie over een bepaald onderwerp opzoeken en dit op uw blog plaatsen. Indien u over meerdere zaken iets wil zeggen op die dag, plaatst u deze als afzonderlijke berichten, zo is dit het meest duidelijk voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken als dagboek. Dagelijks maakt u een bericht aan met wat u er wenst in te plaatsen, zoals u anders in een dagboek zou plaatsen. Dit kan zijn over wat u vandaag hebt gedaan, wat u vandaag heeft gehoord, wat u van plan bent, enz. Maak een titel en typ het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks naar uw blog komen om uw laatste nieuwe bericht te lezen en mee uw dagboek te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met plaatselijk nieuws. Met uw eigen blog kan u zo zelfs journalist zijn. U kan op uw blog het plaatselijk nieuws vertellen. Telkens u iets nieuw hebt, plaats u een bericht: u geeft een titel op en typt wat u weet over het nieuws. Dit kan zijn over een feest in de buurt, een verkeersongeval in de streek, een nieuwe baan die men gaat aanleggen, een nieuwe regeling, verkiezingen, een staking, een nieuwe winkel, enz. Afhankelijk van het nieuws plaatst u iedere keer een nieuw bericht. Indien u veel nieuws heeft, kan u zo dagelijks vele berichten plaatsen met wat u te weten bent gekomen over uw regio. Zorg ervoor dat u telkens een nieuw bericht ingeeft per onderwerp, en niet zaken samen plaatst. Indien u wat minder nieuws kan bijeen sprokkelen is uiteraard 1 bericht per dag of 2 berichten per week ook goed. Probeer op een regelmatige basis een berichtje te plaatsen, zo komen uw bezoekers telkens terug.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met een reisverslag. U kan een bericht aanmaken per dag van uw reis. Zo kan u in de titel opgeven over welke dag u het gaat hebben, en in het bericht plaatst u dan het verslag van die dag. Zo komen alle berichten onder elkaar te staan, netjes gescheiden per dag. U kan dus op éénzelfde dag meerdere berichten ingeven van uw reisverslag.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met tips op. Dan maakt u telkens u een tip heeft een nieuw bericht aan. In de titel zet u waarover uw tip zal gaan. In het bericht geeft u dan de hele tip in. Probeer zo op regelmatige basis nieuwe tips toe te voegen, zodat bezoekers telkens terug komen naar uw blog. Probeer bvb. 1 keer per dag, of 2 keer per week een nieuwe tip zo toe te voegen. Indien u heel enthousiast bent, kan u natuurlijk ook meerdere tips op een dag ingeven. Let er dan op dat het meest duidelijk is indien u pér tip een nieuw bericht aanmaakt. Zo kan u dus bvb. wel 20 berichten aanmaken op een dag indien u 20 tips heeft voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken dat uw activiteiten weerspiegelt. U bent bvb. actief in een bedrijf, vereniging of organisatie en maakt elke dag wel eens iets mee. Dan kan je al deze belevenissen op uw blog plaatsen. Het komt dan neer op een soort van dagboek. Dan kan u dagelijks, of eventueel meerdere keren per dag, een bericht plaatsen op uw blog om uw belevenissen te vertellen. Geef een titel op dat zeer kort uw belevenis beschrijft en typ daarna alles in wat u maar wenst in het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks of meermaals per dag terugkomen naar uw blog om uw laatste belevenissen te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken uw hobby. U kan dan op regelmatige basis, bvb. dagelijks, een bericht toevoegen op uw blog over uw hobby. Dit kan gaan dat u vandaag een nieuwe postzegel bij uw verzameling heeft, een nieuwe bierkaart, een grote vis heeft gevangen, enz. Vertel erover en misschien kan je er zelfs een foto bij plaatsen. Zo kunnen anderen die ook dezelfde hobby hebben dagelijks mee lezen. Als u bvb. zeer actief bent in uw hobby, kan u dagelijks uiteraard meerdere berichtjes plaatsen, met bvb. de laatste nieuwtjes. Zo trek je veel bezoekers aan.

    WAT ZIJN DIE "REACTIES"?
    Een bezoeker kan op een bericht van u een reactie plaatsen. Een bezoeker kan dus zelf géén bericht plaatsen op uw blog zelf, wel een reactie. Het verschil is dat de reactie niet komt op de beginpagina, maar enkel bij een bericht hoort. Het is dus zo dat een reactie enkel gaat over een reactie bij een bericht. Indien u bvb. een gedicht heeft geschreven, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze het heel mooi vond. Of bvb. indien u plaatselijk nieuws brengt, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze nog iets meer over de feiten weet (bvb. exacte uur van het ongeval, het juiste locatie van het evenement,...). Of bvb. indien uw blog een dagboek is, kan men reageren op het bericht van die dag, zo kan men meeleven met u, u een vraag stellen, enz. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.

    WAT IS DE "WAARDERING"?
    Een bezoeker kan een bepaald bericht een waardering geven. Dit is om aan te geven of men dit bericht goed vindt of niet. Het kan bvb. gaan over een bericht, hoe goed men dat vond. Het kan ook gaan over een ander bericht, bvb. een tip, die men wel of niet bruikbaar vond. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.


    Het Bloggen.be-team wenst u veel succes met uw gloednieuwe blog!

    Met vriendelijke groeten,
    Bloggen.be-team

    29-06-2014, 07:51 geschreven door  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)
    Archief per week
  • 01/06-07/06 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 23/06-29/06 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs