Welkom in L6!
De klas van meester Thijs
Inhoud blog
  • Schaatsvoorstelling
  • Dopjesactie
  • Carnaval op school
  • Dag van het kind!
  • Bezoek Lyceum Aalst
    Zoeken in blog

    03-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gwenaelle is 11 jaar geworden!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen



    25-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veldloop
    Hallo iedereen,

    We vertrokken rond half 2 met de bus naar het stadspark te Aalst voor de scholenveldloop. De zon was van de partij en ik merkte aan de leerlingen dat ze er zin in hadden! Sommige hadden zelfs wat zenuwen om een goede prestatie neer te zetten :). Om half 3 was het eerst aan de meisjes en een kwartiertje later gingen de jongens van start. Iedereen gaf het beste van zichzelf en ik kon dan ook fier zijn op iedereen! De leerlingen hebben er samen een fijne namiddag van gemaakt.

    Hieronder 2 groepsfoto's. (meisjes en jongens)






    20-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze eerste uitstap
    Beste leerlingen en ouders,

    Deze week hebben we er al eerste uitstap opzitten naar de lokale politie van Aalst. We zijn naar de politie geweest om er de gevaren van de dode hoek in te zien. Iedereen mocht gisteren een diploma ontvangen omdat iedereen heeft bewezen dat ze de gevaren kennen van de dode hoek. De leerlingen kunnen anderen nu dus ook wijzen op de gevaren van de dode hoek. Zo dragen ze ook hun steentje bij voor meer veiligheid in het verkeer.

    Hieronder vinden jullie enkele sfeerfoto's.

    met vriendelijke groeten,
    meester Thijs













    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het 6de leerjaar!
    Dag leerlingen en ouders,

    De eerste week zit er al op met jullie nieuwe meester Thijs. Het was voor mezelf als voor jullie een beetje aanpassen nu juf Maaike vertrokken is. Maar ik zie het enorm zitten om er samen met jullie een leuk en leerrijk schooljaar van te maken.

    Aan de ouders wil ik graag meegeven dat er niet zo veel zal veranderen nu juf Maaike er niet meer is. Ik neem het meeste van haar over. Moesten jullie vragen hebben, dan mogen jullie gerust eens langskomen na de schooluren of de vraag meegeven aan jullie kind.

    met vriendelijke groeten,
    meester Thijs











    11-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afscheid
    Hallo allemaal,

    zoals jullie waarschijnlijk al hebben vernomen, heb ik deze week beslist om het onderwijs even achter me te laten.
    De administratieve taken, die bij me meer tijd innamen dan het effectieve lesgeven maakten me zeer ongelukkig!

    Jullie vragen zich waarschijnlijk af waarom ik deze beslissing zo snel heb genomen? 

    Na drie jaar te hebben lesgegeven in vooral het buitengewoon onderwijs was de aanpassing zeer groot om terug te keren naar het gewoon lager onderwijs, maar wou deze uitdaging zeker aangaan! Jammer genoeg, zoals hierboven reeds vermeld, ligt de administratieve en de tijdsdruk in het zesde leerjaar zeer hoog. Dit heeft me nogmaals laten inzien dat ik graag zou willen werken met kinderen en jongeren maar per individuele begeleiding. (bijvoorbeeld bij het CLB). Ik had nog even op mijn tanden kunnen bijten en de klas enkele maanden verder begeleiden, maar dat zou de keuze achteraf alleen maar moeilijker hebben gemaakt. Zowel voor de leerlingen als voor de collega's, als voor mezelf. Het is het beste dat de leerlingen hier weinig of geen hinder van ondervinden. 

    De traantjes zullen morgen wel nog een keertje vloeien, maar hoop dat ik de juiste keuze heb gemaakt en een mooie toekomst kan tegemoet gaan als leerlingbegeleidster/ maatschappelijk werkster.

    Hopend op jullie begrip!
    Liefs,
    juf Maaike

    Het ga jullie goed L6!!




    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fidèle is jarig!!!
    Nogmaals een supergelukkige verjaardag toegewenst Fidèle!








    04-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze eerste klasfoto
    Hallo allemaal,

    vandaag hadden we eventjes de tijd om net voor het einde van onze zware schooldag een klasfoto te nemen, alsook een SELFIE waarbij jammer genoeg niet iedereen op staat.

    geniet van de lachende gezichten uit L6!

    liefs,
    juf Maaike









    01-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lessenrooster L6

    Dag leerlingen van L6!

    Jaja, de eerste schooldag zit er al op! Hopelijk hebben jullie net zoals ik, ook zin gekregen om er een heel leuk en leerrijk schooljaar van te maken! Nadat we het nieuwe schooljaar krachtig hebben ingeblazen, is het nu tijd voor het echte werk. In bijlage kunnen jullie al eens bekijken welke lessen je allemaal zal krijgen doorheen de week.

    Morgen kunnen we nog uitgebreid kennismaken met elkaar, onze schoolbanken op orde stellen, schoolafspraken overlopen, schoolmateriaal uitdelen ... en nadien beginnen we met de lessen.

    Donderdag mogen mama en papa langskomen naar de ouderavond in onze klas! Hier zal ik nog wat extra uitleg geven over de klaswerking. Als je vragen hebt, stel ze gerust!

    Groetjes,
    juf Maaike

     

    Bijlagen:
    Weekplanning L6.doc (32.5 KB)   




    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • oefentoetsen WERO per thema
  • educatieve spelletjes
  • oefeningen rekenen 6de leerjaar
  • oefeningen taal 6de leerjaar

  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs