Zoeken in blog

welkom in klas L4D
juf Courtney
Hallo iedereen, ik ben Courtney Vandamme een derdejaars studente uit Torhout. Ik geef van 19 april tot 18 mei les in de klas van juf Hanne. Volg hier al onze leuke belevenissen!
13-05-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Happy mothersday!
Klik op de afbeelding om de link te volgen Aan alle mama's een gelukkige moederdag! Geniet ervan! 

Hopelijk zijn alle mama's tevreden met hun cadeautje! Very Happy

13-05-2018 om 11:19 geschreven door juf Courtney  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.moederdag (achter de schermen)
Klik op de afbeelding om de link te volgen De leerlingen hebben zich goed voorbereid voor moederdag: 

  • pomponnen maken 
  • flesjes schilderen (grondlaag + kleurlagen)
  • kaart maken 
  • verpakken
  • ...
 
Iedereen is superblij met het resultaat! :)

Dwaytt: Ik knutsel graag met wol!

13-05-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


09-05-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WERO-hoek en les over Vlaamse dialecten
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op woensdag 9 mei kregen de leerlingen les over de verschillende dialecten in Vlaanderen. Ze hoorden geluidsfragmenten en mochten raden over welk soort dialect het ging. 
West-Vlaams, Antwerps, Limburgs, Brabants...

De WERO-hoek wordt elke dag aangevuld met foto's en voorwerpen over de gegeven lessen. Smile

09-05-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


08-05-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.trefbal, oud vs nieuw en afwerken moederdagcadeau
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op dinsdag 8 mei hebben de leerlingen tijdens de turnles trefbal gespeeld. 

De laatste pomponnen werden gemaakt. Het moederdagcadeau werd ingepakt!

In de les WERO zagen de leerlingen het verschil tussen voorwerpen van vroeger en nu. 

Marie: Heel tof om voorwerpen van vroeger te zien! 

08-05-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


07-05-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tennisbalworp en baseball
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op maandag 7 mei hebben de leerlingen baseball gespeeld met behulp van de tennisbalworp. 

07-05-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


04-05-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de natuur is een opgave, proefjes en les Engels
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op vrijdag 4 mei hebben de leerlingen een affiche gemaakt over een actiepunt rond natuur. De resultaten waren SUPER! Very Happy

Tijdens de lessen WERO mochten de leerlingen enkele proefjes uitvoeren over de verschillende toestanden: vast, vloeibaar en gas. 

De leerlingen kregen ook hun eerste les Engels over de lichaamsdelen (body parts). Ik leerde deze woorden aan via woord- en prentkaarten. Op het einde van de les mochten de leerlingen meebewegen op een liedje van de lichaamsdelen.

Nacima: Het was heel leuk om met de hele klas en de juf te dansen en te zingen op het liedje: the body parts. 
Elise: Altijd leuk om eens een andere taal te leren! 

04-05-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


03-05-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spaans, kubben en Chibcha indianen
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op donderdag 3 mei heb ik een uur Spaans gegeven aan de plus plus leerlingen. Los colores (de kleuren) werden aangebracht. 

Na de middag was er hoekenwerk. Ik stond bij het kubben. Het weer was zalig! 

In de laatste les mochten de leerlingen mensen kneden uit klei. Ze waren Chibcha kinderen, want Nemequene maakte mensen uit modder (scheppingsverhaal van de Chibcha indianen). 

03-05-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


02-05-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.toets lente: bollen, knollen, kikkers en weekdieren
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op woensdag 2 mei hebben de leerlingen 2 toetsen van WERO gemaakt. Ze hadden er goed voor geleerd in hun studieboek. Er was uiterste concentratie!

02-05-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


27-04-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.het scheppingsverhaal en actualiteit
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op vrijdag 27 april hebben de leerlingen in groepen van 3 of 4 één dag uit het scheppingsverhaal getekend. Op het einde van de les mochten ze hun resultaten tonen aan de klas. 

In de namiddag vertelden de leerlingen over hun gekozen artikel.

27-04-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


26-04-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.slakken in klei
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op donderdag 26 april hebben we slakken in klei gemaakt. De leerlingen mochten zelf kiezen hoe hun slak eruitzag. We werkten met chenilledraad voor de voelhorens en knopen/parels voor het huisje van de slak. De resultaten zijn SUPER! Very Happy

We bezochten ook het ontmoetingscentrum de Stekke voor een toneel rond een magische vogel. Er was veel interactie met de leerlingen. Kortom, het was een zeer boeiende voorstelling. 

26-04-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


25-04-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.streekproducten uit Vlaanderen
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op woensdag 25 april werkten de leerlingen met de Chromebooks. Ze mochten in groepen van 3 of 4 streekproducten in Vlaanderen opzoeken. Op het einde van de les kregen ze allemaal een rode neus (streekproduct van Oost-Vlaanderen: Gent). 

25-04-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


24-04-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weekdieren
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op dinsdag 24 april logeerden er andere huisdieren in de klas. De leerlingen kregen les rond de weekdieren: naaktslakken, huisjesslak...

24-04-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


23-04-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.overal verkikkerd
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op maandag 23 april kregen de leerlingen les over kikkers. Ze leerden over de voortplanting, vijanden, voeding en uitzicht van de kikker. Er waren ook enkele huisdieren aanwezig in de klas (kikkervisjes). Wink

Esmée: Ik vond de levenscyclus van de kikkers heel interessant! 

23-04-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


20-04-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voorbereiding moederdag
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op vrijdag 20 april zijn we gestart met de lessen rond moederdag. RARARA wat gaan wij maken? 

20-04-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


19-04-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sportdag (voormiddag)
Klik op de afbeelding om de link te volgen Op donderdag 19 april was het sportdag voor het 4de leerjaar. 
In de voormiddag hebben we het fitheid spel gespeeld op het gras naast de sporthal in Moorsele. De leerlingen werden verdeeld in 3 groepen. De bedoeling van het spel was om zo weinig mogelijk calorieën te hebben. 

19-04-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sportdag (namiddag)
Klik op de afbeelding om de link te volgen Na de middag zijn we naar de Gavers geweest. We hebben 3 leuke activiteiten gedaan:
  • power and brain game
  • de kubus
  • kayakken 
Het was een zeer sportieve en warme dag! :) 

19-04-2018 om 00:00 geschreven door juf Courtney  




Archief per week
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs