ons werkjaar is terug gestart en hier het eerste verslagje
de startvergadering had als doel het thema voor het jaar voor stellen en dat is energiek . wij stelden het voor met een sketch over marie energie die ons enkele tips gaf om natuurlijke energie te besparen en persoonlijke energie op te bouwen. (foto's hier onder). dan werd er een spel gespeeld met nog meer tips over energie. we speelden de 3 wijzen energie kwis met onze 3 energie vrouwen leen, ilse en marie energie.
het was een leuke en leerzame namiddag die werd afgesloten met het smullen van een dessert bord met koffie.
19-10-2008, 18:28
Geschreven door vrouw met vaart
05-02-2008
foto's nieuwjaarsfeestje
hier de foto's van ons leuk nieuwjaarsfeestje
05-02-2008, 07:47
Geschreven door vrouw met vaart
11-01-2008
hallo,
hier terug wat nieuws over onze laatste activiteit van kvlv klerken.
gisteravond 10 januari hadden we ons jaarlijks nieuwjaarsfeestje. we begonnen de avond met een lekker boterham met kaas en hesp en een drankje aangeboden door het bestuur. daarna was er een optreden van de eddy wally imitator er werd ook een dansje gewaagt en dan was er een pauze om wat bij te kletsen met vrienden en familie. het tweede deel van de avond werden er allerlei liedjes gezongen uit de oude doos en werden er nog enkele goeie moppen verteld. we sloten de avond af met een leuke babbel met iedereen samen.
foto's volgen zo vlug mogelijk
en nu op naar onze volgende vergadering op 14 februari 2008
11-01-2008, 08:06
Geschreven door vrouw met vaart
20-12-2007
kerstfeestje 2008
vandaag had ons kerstfeestje plaats van vrouwen met vaart. we hadden een kookles met de titel "60+ verwennen bezoek met gezonde hapjes"
we maakten allerlei hapjes met gezonde voeding
* gamba's met knoflook en witte wijn * crostini met basilicum * toast met kaas jardiniere * boterham met rillette van zalm * appelmoes met kaneel en speculoos
het waren allemaal lekker hapjes en iedereen vond het leuk. ook kreeg iedere aanwezige na afloop zijn kerst geschenkje
20-12-2007, 19:28
Geschreven door vrouw met vaart
welkom
hierbij willen wij onze vereniging in het daglicht plaatsen en geregeld verslag uitbrengen van onze activiteiten die reeds hebben plaats gevonden