Westhoek startte goed tegen de stevige tegenstander. We kwamen al snel 0-3 voor met enkele mooie acties en heel collectief voetbal. Wevelgem moest het meer hebben van harde duels en op de kracht. Het gaf zeker niet op en knokte zich (soms wel letterlijk) terug in de wedstrijd. Halfweg stond het 3-5 voor Westhoek.
Hetzelfde beeld in het 3e en 4e kwart, Westhoek speelde heel mooi samen, maar had moeite met afwerken. Wevelgem scoorde wel vlotter. En hoe dichter ze terugkwamen op Westhoek, hoe ruwer ze nog werden. Het mooie aan voetbal deemsterde weg door veel getrek en geduw. De gestalte bij Wevelgem was ook groter dan bij ons en in de laatste 2 minuten moest Westhoek hun voorsprong onterecht afgeven aan Wevelgem. eindstand 9-8.
Toch proficiat aan de spelers voor hun inzet en hun mooi voetbal.
Tegen een grote ploeg als Reningelst hebben we het niet gemakkelijk, omdat de tegenstander op kracht speelt.In het eerste kwart zijn er veel duels geweest en moesten de WH zoeken naar elkaar, indien wij de bal hadden.Het spel ging op en neer en zowel Reningelst als WH speelden met een grote inzet.
Stand: 1-2.
Het tweede kwart een kopie van de eerste, het voetballen liep bij de WH al iets beter en er begon ruimte voor ons te komen.
Stand: 2-3
Het derde kwart was het beste van de WH. We gebruikten goed de ruimte in balbezit,en in momenten zeer goed voetbal. We speelden collectief,en daar maakten we het verschil.Ik heb enkele mooie doelpunten gezien.
Stand: 6-3
Het 4de kwart zakte het tempo en was het spel evenwichtig.
Eindstand: 8-4.
Vandaag heb ik een gretig en enthousiast WH gezien, wel heb ik ze goed moeten motiveren!!Proficiat aan de spelers!!
Deze ingesteldheid zou er iedere week moeten zijn!!
Met deze groep heb ik veel werk gehad om te coachen, maar daarom zijn we er hé!
Proficiat aan Luca, Juka, Milan, Jarne, Ryan, Vic & Rens
Zondag het tweede luik met de verplaatsingen naar Harelbeke.
SW Harelbeke A - KVK Westhoek A: 8-2
Wedstrijd ging door in mindere omstandigheden, de harde wind maakte het er niet makkelijk op. Het 1ste kwartier ging goed op en neer van beide ploegen, met mooie uitgespeelde kansen aan beide kanten. Het geluk stond niet aan onze kant na 4x de paal te treffen.
Na een kwartier spelen stond het 3-2.
Het 2de kwartier zakten we plotseling volledig weg waardoor we niet meer tot voetbal kwamen. De snelle druk van Harelbeke maakte het ons zeer moeilijk om tot voetbal te komen. Emerick hield ons een paar keer recht en Harelbeke morste met de kansen, maar kwam laat in 2de kwartier toch nog tot scoren. Aan de helft stond het 4-2.
Het 3de kwartier zakten we volledig weg zoals in het 2de, we creëerden wel enkele kansen maar konden ze niet goed benutten.
De kopjes bleven wat hangen zodat we nooit echt tot groot gevaar konden komen.
7-2 was dan ook de tussenstand na 3 kwartier spelen.
Het 4de kwartier zagen we hetzelfde spelbeeld.
Harelbeke bleef dreigen en Westhoek kwam er nooit meer van te pas.
Eindstand was 8-2.
Een wedstrijd om snel te vergeten en de kopjes terug bij elkaar te brengen!
Op naar de volgende wedstrijd!
SW Harelbeke B - KVK Westhoek B: 5-15
Vanaf minuut 1 zetten de Westhoekjes de tegenstander onder druk en werd in balbezit goed gecombineerd. Dat resulteerde in de eerste minuut al in een doelpunt. Harelbeke kon aanvankelijk de schade nog beperken maar na acht minuten stonden ze al 0-4 in het krijt. Harelbeke kon enkel scoren door een own-goal na hoekschop. Ruststand : 1-6
In het tweede kwartier zelfde spelbeeld maar er werd minder gescoord, wat niet wegneemt dat de doelpuntjes zeer mooi waren. Ruststand : 1-9
In het derde kwartier had de trainer de spelers gewaarschuwd voor de harde wind, nu ih voordeel vn de tegenstander. De spelers moesten de afstandsschoten voorkomen en ze deden dit voortreffelijk. Zelfs met de tegenwind bleef WH combineren. Toch kon Harelbeke ook twee keer tegenscoren. Ruststand : 3-13
In het laatste kwartier was het beste ervan af, maar de inzet bleef er wel. Eindstand : 5-15
Een zaterdag vol spannende uitslagen en 1 uitschieter
Het tweede weekend werd gespreid over twee dagen, de zaterdag werden er drie matchen gespeeld, de zondag twee
Hier zijn alvast de verslagjes van zaterdag.
Sparta Kruiseke - KVK Westhoek: 8-9
Westhoek begon aarzelend op het zware veld van Kruiseke. Het wilde collectief spelen maar dat lukte in deze staat niet. Kruiseke begon wel goed en vond de gaten in de verdediging van Westhoek, terwijl Westhoek stuitte op een goede keeper. Na het eerste kwartier stond het dan ook 4-2 voor Kruiseke.
In het tweede kwart een volledige ommekeer. Westhoek was aangepast aan de tegenstander en het veld en wist de achterstand om te buigen in een voorsprong. Enkele heel mooie acties werden mooi afgerond en in verdedigend opzicht geraakte Kruiseke moeilijk aan het doel. Halfweg 4-6.
In het derde en vierde kwart ging het goed op en neer. Kruiseke wou niet afgeven en onze Westhoekjes deden er alles aan om Kruiseke niet terug te laten komen. Het werd spannend tot het laatste fluitsignaal met als eindstand 8-9.
Proficiat aan alle spelers voor hun inzet.
Scoorden: Louic 4x, Axel 3, Matteo 1x, Lou 1x
SK Zillebeke - KVK Westhoek: 5-4
1ste kwartier begon moeizaam voor onze youngsters.
Tegenstander was sterk in duel, door het wat mindere voetbal kwam dit niet goed uit voor onze jongens, waardoor ze het moeilijk kregen. Het ging gelijkgaand op met kansen aan beide kanten, de meeste wel voor ons. Eindstand 1ste kwartier was 0-1 in ons voordeel.
De thuisploeg begon zeer sterk aan het 2de kwartier waardoor dit enkele kansen en ook doelpunten opleverde, Westhoek had het niet gemakkelijk met het zware spel van SK Zillebeke.
De ruststand aan de helft was 3-2
In het 3de kwartier kon Westhoek wat terugduwen en kwamen we terug op een 3-3.
Het laatste kwartier stonden we bij bepaalde fases niet goed in posities wat een 5-3 tussenstand opleverde. Westhoek probeerde nog terug te duwen maar kon de achterstand helaas niet meer ophalen.
De wedstrijd eindigde op een 5-4 nederlaag.
De tegenstander was zeer sterk in duel, soms wat te sterk in momenten waarbij we niet echt mooi voetbal konden spelen, veel onderbrekingen van de wedstrijd door foutjes wat het tempo uit de wedstrijd haalde, zo konden we nooit het voetbal brengen.
Een matige partij van onze jongens die soms wat bang waren om duel aan te gaan en die wat terugschrokken van de tegenstander.
Volgende week terug een nieuwe wedstrijd en een nieuwe kans!
KVK Westhoek - Sparta Dikkebus: 16-2
De Westhoekjes namen van de eerste minuut de wedstrijd in handen met hoog tempo en mooi voetbal. Het eerste kwart werd er enorm veel mooie combinatie"s gemaakt met schitterende doelpunten. Het was mooi om te zien hoe ze progressie maken.
Stand: 7-2
Het tweede kwart zakte het tempo en liepen we iets te lang met de bal.Toch bleef de inzet super.
Stand: 9-2
Het derde kwart duwde we nog eens door en kon Dikkebus niet volgen . Gevolg, enkele mooie doelpunten..
Stand : 13-2
Het laatste kwart was de spanning eraf,en voetbalden we vrij uit.
Eindstand: 16-2
Proficiat aan de spelers.
Ten slotte hebben we nog enkele foto's van de wedstrijd tegen Dikkebus.
Ouders mogen foto's en/of filmpjes altijd doorsturen naar mij.
De laatste wedstrijd van het weekend werd gespeeld in Elverdinge.
Westhoek startte goed aan de wedstrijd. Het kwam al snel voor, maar ook Elverdinge wist de weg naar het doel makkelijk te vinden. Westhoek speelde heel goed samen tegen een Elverdinge met een groter gestalte. De combinaties werden vlot gemaakt en enkele mooie goals en assists werden gemaakt. Toch was het Elverdinge die met enkele scherpe counters en met momenten strak voetbal leidde na 30 minuten met 6-5. Dan vonden de Westhoekjes het welletjes en schakelden een versnelling hoger. Elverdinge kwam er nog weinig uit en de uitploeg speelde en verdedigden heel goed samen als 1 blok. Ze hielpen elkaar heel goed en stonden positioneel vaak juist. Dat resulteerde in een heel ander beeld de laatste 2 kwartier en zo won Westhoek uiteindelijk verdiend met 10-15.
Een pluim aan alle spelers vandaag voor hun inzet in het koude weer.
Scoorden: Matteo 5x, Ryan - Aaron 4x, Vic 2x,
Van deze wedstrijd hebben we ook foto's.
Foto's van andere wedstrijden mogen altijd doorgestuurd worden naar de trainers.
Naast de 2 wedstrijden tegen Gullegem waren er ook 2 mooie wedstrijden tegen Wervik.
Hiervan hebben we ook verslagjes.
KVK Westhoek A - Eendr. Wervik A: 11-3
Onder leiding van interim-coach Robin speelden de Westhoekjes een verdienstelijke match.
Er waren geen wisselmogelijkheden en dus moesten de 5 spelers diep gaan en een volledige match spelen.
Toch brachten ze het tot een goed einde : 11-3
Scoorden : Staf, Jarne, Jelle en Milan : 2X , 3 own goals Wervik
KVK Westhoek B - Eendr. Wervik B: 5-12
1ste kwartier goed gestart, ging gelijkgaand op wat resulteerde in een 1-1.
2de kwartier startte Wervik zeer goed, ze kwamen terug op voorsprong, bij ons duurde het wat langer voor we echt goed in actie kwamen. Na een half uur spelen stond het dan ook 3-5.
3de kwartier ging in het begin terug gelijkgaand op. Maar plots kregen onze Westhoekers een terugval, het weer was niet echt gunstig en vele spelertjes kregen het goede spel van in het 1ste en 2de kwartier niet meer terug in de wedstrijd.
Het 4de kwartier werd dan een weerspiegeling van het 3de kwartier, Westhoek viel nog wat dieper terug wat leverde op een 5-12 als eindstand.
Paar mooie acties gezien in de wedstrijd maar ook wel een paar werkpuntjes voor onze mannen, op naar de volgende wedstrijd!
Toch proficiat voor de inzet: Quinten, Luca, Juka, Louic, Axel en Ole
Trainer Luc had vooraf in de kleedkamer gewaarschuwd dat Gullegem een sterke tegenstander is. De Westhoekjes hadden goed geluisterd want vanaf de eerste minuut werd collectief hoog druk gezet waardoor Gullegem er gewoonweg niet uitkwam. De passlijnen werden goed afgesloten en er werd ook samen goed gepasst. Eens in balbezit werd probeerden WH ook collectief het doel op te zoeken. Ruststand : 0-6
Het tweede kwartier zelfde beeld : iedereen deed zijn werk op zijn positie en er werden een paar mooie collectieve doelpuntjes gemaakt. Ruststand : 0-11
In het derde kwartier kon Gullegem eventjes wat druk uitoefenen op WH en toen er even uit positie gelopen werd scoorde Gullegem hun enige doelpuntje. Ruststand : 1-17
Niettegenstaande de kou en de opkomende regen bleven de Westhoekjes het temp hoog houden en speelden de wedstrijd uit op dezelfde manier waarop de wedstrijd gestart was. Eindstand : 1-22
Scoorden : Leandro 8x, Angel 6x, Simon 3x, Falidu en Emile 2x
Assists : Simon en Emile 2x, Falidu, Miel en Angel
Proficiat ad spelers voor deze sterke collectieve prestatie.
FC Gullegem B - KVK Westhoek B: 2-6
Op een modderig veld en tegen een stevige tegenstander wisten we op voorhand dat iedereen ziin uiterste best moest doen, om tot een goed einde te brengen.
Het eerste kwart ging gelijk op met vooral vele duels in de midden.
Stand: 2-1.
Het tweede kwart begonnen we zeer goed en scoorden we 2 x kort na elkaar.Na de 2 doelpunten speelde we teveel individueel i.p.v van een pas te geven.
Stand: 2-3
Het 3de kwart ging het tempo omhoog en Gullegem moest achter volgen.Westhoek speelde wel collectief en dan scoorden we vlot.Westhoek was ook beter in het 3e kwart.
2-5.
Het 4de kwart speelde we de hele tijd op de helft van de tegenstander,maar lukte maar 1x om te scoren.
Proficiat aan de spelers:Seppe,Siebe,Medard,Matthias,Lou en Emerick.
Conclusie:Inzet van iedereen super,de ploeg moet veel meer collectiever spelen en de posities waren al ietsje beter,maar nog veel werk op de vleugels in balverlies.