Op een zwaar terrein werd goed voetbal gespeeld door de jongens van KSV Roeselare. Het eerste doelpunt kwam er via een hoekschop van Arne die binnen getrapt werd door Thomas. 0-2 werd het via Gilles. Ook Izegem kwam nu en dan eens oprukken. Een paar goeie reddingen waren nodig van onze doelman Mamadou om erger te voorkomen.. Daarna kon Silas 2x scoren. Het mooiste doelpunt werd juist voor de rust gescoord. Mamadou gooide de bal naar Silas die op zijn beurt Gilles kom bereiken. Gilles paste naar Arne die mooi kom afronden. Ruststand 2 - 5. De tweede helft werd het 2 - 6 via een vrije trap van Arne. Izegem kon nog terugkomen tot 4 - 6. Silas scoorde nog 2 doelpunten. Eindstand 5 - 8.
Op een uitzonderlijk warme novemberdag werd de wedstrijd een half uurtje later dan voorzien op gang gefloten.
Alweer waren onze jongens een maatje te sterk voor de tegenstander (met enkele spelertjes van 2004). Het terrein lag er zeer zwaar bij, zodat de wedstrijd moeilijk op gang kwam. In de vijfde minuut openden we dan toch de score. Deze keer vonden vooral Achilles en Zoyan, die nu eens in de spits speelde, gemakkelijk de weg naar de goal. Maar ook de anderen verdienen een pluim voor hun inzet. Pechvogel van de dag was Tuur. Hij speelde een zeer goede partij met enkele goede assists, maar zowel in de eerste als in de tweede helft floot de scheidsrechter juist af toen Tuur alleen op goal afging en wellicht zou scoren.
Hopelijk krijgen we de komende weken wat betere ploegjes voorgeschoteld, zodanig dat we ook eens wat meer moeite moeten doen om te winnen en bijgevolg ook meer zullen bijleren.