Foto

 Bijz. Prov.Trainer:
Van Wambeke Jo
Afgevaardigden:
 Stefan Bruyneel
Waldo Crombeen
------------------------------------
 Prov.Trainer:
Ghijs Terry
Afgevaardigden:
Pieter Vander Haegen
 
Ann De Keyser

Altijd 5 minuten voor de start van de training gekleed in de kleedkamers aanwezig zijn.
TRAINING DAGEN/UREN

 Bijz. Prov.:
Maandag 17u30 op D2
Woensdag 18u00 op D1
------------------------------------
 Prov.:
Maandag 17u30 op D1
Woensdag 16u00 op C1

Bijz. Prov.U9 Ksvo
Trainer  Jo
Geb.datum
Van Assche Renzo 09/07/2003
Bruyneel Teije 13/07/2003
Willequet Thibaut 31/01/2003
Crombeen Kiandro 04/09/2003
De Paermentier Gerben 02/06/2003
Van Hamme Garben 26/04/2003
Van Wambeke Robin 10/04/2003
Prov. U9 Ksvo Trainer  Terry Geb.datum
Boelaert Ximm 18/09/2003
Vander Haegen Milan 15/08/2003
Ghysels Maarten 13/04/2003
De Rijcke Henri 26/06/2003
Steyaert Destin 03/07/2003
Vander Meiren Lars 29/08/2003
Begyn Maarten 04/01/2003
KSV Oudenaarde U9
Provinciaal en bijzonder provinciaal
13-10-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.E. Aalst - KSVO
We vertrekken om 8u30 aan de McDonalds in Zingem

ZO 16/10 10:00 UNDER 9 - PROVINCIAAL VCE.AALST 2002(00090) -
OUDENAARDE(00081)
 
 CMP: JEUGDCENTRUM ZANDBERG - TERR.1(SYNTH)
ZANDBERG 4
9300 AALST(2231)
053/774404

13-10-2011 om 12:39 geschreven door webmasterU9  

10-10-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bijz.U9 - Munkzwalm
Wedstrijdverslag BIJZ.U9 KSVO-SK MUNKZWALM Na 2 uitwedstrijden onder de stralende zon kwamen onze buren van Munkzwalm op bezoek in de druilerige regen. Op papier een niet te onderschatten ploeg. Onze coach Terry en delegué Pieter moesten noodgedwongen forfait geven. Het eerste kwart was eenrichtingsvoetbal voor de thuisploeg. We zagen zeer goede passses van achteraan tot aan het doel m.a.w. goed samenspel van onze jongens. Na 15’ stonden we dan verdiend 5-0 voor. De bezoekers hadden wat moeite met het kunstgras, te veel harde ballen die telkens hun weg vonden over de zijlijn. Het tweede kwart was analoog zoals het eerste. Veel balbezit en goede acties van onze jongens, de bal werd goed rond getikt. In het derde kwart kwam de tegenstrever wat opzetten en dit resulteerde in een doelpunt. Onze jongens waren niet van slag en konden zelfs de score nog aandikken in het vierde kwart tot 14-4. Toen we het eindsignaal hoorden, mochten onze jongens dan ook wel feesten want de 6de overwinning op rij was een feit. Proficiat !   Dank aan onze interimtrainer Freddy en scheids Timothy. Nogmaal proficiat aan Ximm, Henri, Destin, Lars, Milan, Maarten B, Maarten G.

10-10-2011 om 14:01 geschreven door  

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSVO - Jong Geraardsbergen 9/10/2011

Na het schitterend weer van vorig weekend moesten we deze keer de arena betreden in een typisch Belgisch koud en regenachtig weertje. Op een natte kunstgrasmat, ook een nieuw gegeven.
Maar niet getreurd, na een goede opwarming schoten we goed uit de startblokken. We speelden heel dominant en spijkerden de bezoekers tegen hun doel. Helaas stond ons vizier nog niet op scherp. We openden wel de score maar op de counter slikten we al snel de gelijkmaker.
Dit bracht ons echter niet van de wijs en we bleven goed oplossingen zoeken wat dan ook uiteindelijk doelpunten opleverde: 6-2 aan de rust.

Na de pauze veranderde het spelbeeld weinig: we bleven meestal goed de combinatie zoeken al waren er soms wel die persoonlijk succes zocht. Kan gebeuren J

Slotsom: sterke match waarin we de hele tijd geconcentreerd speelden en een constant niveau haalden. Dat er af en toe wat foutjes in ons spel slopen in de tweede helft is begrijpelijk en met plezier vergeven. Zoals al eerder aangehaald moeten die foutjes wel vermeden worden tegen de sterkere ploegen maar daar blijven we natuurlijk aan werken.

 

10-10-2011 om 12:22 geschreven door webmasterU9  

03-10-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Standaarde Wetteren - KSVO 1/10/2011

Prachtig zomerweer op deze eerste dag van oktober. De ontvangst in Wetteren was uitermate hartelijk en in de opwarming toonden onze jongens dat ze er klaar voor waren.
We begonnen zeker niet slecht en troffen al bij één van de eerste kansen de paal (wat symptomatisch zou worden voor de rest van de wedstrijd). Maar Wetteren is een zeer goed voetballende ploeg en liet niet begaan. Ze scoorden tweemaal, wij konden milderen. En toen ging het licht eventjes uit bij onze ploeg. We verloren elk duel, gingen uit positie lopen en een uitgekookt Wetteren amuseerde zich rot met die ruimte. In een ruk ging het naar… 7-1 bij de eerste rustpauze (we zouden 4x 15 minuten spelen). Een paar wijzigingen in de opstelling en KSVO knokte zich weer in de match. In het tweede kwart waren we volledig baas en konden we de thuisploeg het scoren verhinderen. Zelf troffen we 2x raak.

Dus rusten deden we bij 7-3. En toen begon het festival: plots konden we wel duels winnen, plots zagen we elkaar wel staan en speelden we de bal snel in. Wetteren kon onze flanken niet meer afstoppen en de wedstrijd kantelde helemaal. We zagen fantastische doelpunten (we onthouden er eentje met een dubbelpas vanuit de verdediging over de hele breedte van het veld en eentje van ons staartje dat het hele veld dribbelde en dan de bal beheerst naast de doelman plaatste) en na 45 minuten wees het denkbeeldige scorebord 9-8 aan. Jammer genoeg hadden we erg veel energie gestoken in dat derde kwart en we konden dat tempo niet meer aanhouden. In het laatste ging het dan opnieuw gelijk op. Wij werden tot driemaal toe gestuit door paal en lat en Wetteren kon wel een paar foutjes afstraffen. Over de hele wedstrijd zouden we maar liefst 7 keer die dekselse aluminium palen treffen! Als je dan volledig moegestreden met 2 doelpunten verschil de boot in gaat, is dat heel jammer.

Maar niet getreurd, de toeschouwers zagen een uitstekende wedstrijd. Als trainer kan ik de spelers weinig verwijten, behalve die jammerlijke 10 minuten in het eerste kwart waar we misschien iets meer concentratie en vechtlust hadden moeten tonen. In de drie andere kwarten spelen we een dijk van een wedstrijd, maar als we in de voorbije wedstrijden al iets geleerd hebben is dat je op dit niveau je maar weinig fouten kan permitteren. Beide ploegen toonden zich evenwaardig en vandaag koos dame Fortuna de kant van de thuisploeg, dat moeten we aanvaarden. Blijven werken aan die kleine foutjes en dan zullen we binnenkort wel eens de overwinning behalen tegen een sterke(re) tegenstander.


Volgende week gaan we weer voluit tegen Jong Geraardsbergen!

03-10-2011 om 12:22 geschreven door webmasterU9  

02-10-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bijz. U9
Strafschoppen op Lebbeke

02-10-2011 om 14:02 geschreven door webmasterU9  

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lebbeke - Bijz.U9
Klik op de afbeelding om de link te volgen Onder een stralende zon gaan we naar Lebbeke.
Onze Kids hebben er zin in met veel afwisslende voetbalmomenten komen we al snel 0-5 voor.
Individueel en collectief hebben we de overhand. De moment na de wissel komt Lebbeke wat opzetten.
Ze scoren hun eerste doelpunt maar krijgen onmiddellijk ook weer ééntje tegen en zo gaat het tot dat lebbeke 4x hebben gescoord.
Het staat dan 4 - 10
Na een driest duel valt Ximm uit met een schaafwonde aan de heup, vervangend doelman Lars staat zijn manneke.
Een hevig moment loopt Ksvo weer wat uit door individuele acties van ons allen.
De eindstand 7 - 20 velverdient want we brachten heel afwisselend voetbal.
Korte passing, dribbels, verre doeltrappen, hoekschoppen en ja zelfs een doelpunt met het hoofd.

Speelden voor de Bijz.U9:
Ximm, Lars, Maarten B, Maarten G, Henri, Destin en Milan.

De foto is van Lebbeke Bijz.U9
Op de foto missen we 2 spelers die na de wedstrijd onwel waren van de fysieke inspanningen die ze hebben moeten leveren.

02-10-2011 om 13:28 geschreven door webmasterU9  

29-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U9 provinciaal
Zaterdag trekken we naar Wetteren. Afspraak ter plaatse om 9u15, vertrekken aan de McDonalds om 8u40

ZA 01/10 10:00 UNDER 9 - PROVINCIAAL ST.WETTEREN(05479) -
OUDENAARDE(00081)
CMP: MARCEL DE KERPEL STADION - TERR.7
MASSEMSESTEENWEG 56 A
9230 WETTEREN(2129)
09/369.66.23

29-09-2011 om 12:36 geschreven door webmasterU9  

28-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blessure en wat te doen?
Wat is Osgood Schlatter?
De ziekte van Osgoed-Schlatter is een blessure van de knie die in 1903 door twee artsen, Dr. Robert Osgood en Dr. Carl Schlatter, is beschreven. Boven op het scheenbeen (tibia) net onder de knieschijf (patella) zit een "heuveltje" (Tuberositas Tibia). Op die plek zit de bovenbeenspier vast op het bot. Bij Osgood Schlatter is die plek, vlak onder de knie, geïrriteerd. Osgood-Schlatter is een van de meest voorkomende oorzaken van knieklachten bij kinderen tussen de 11 en 16 jaar oud.
Jongens hebben vaker Osgood-Schlatter dan meisjes. Maar omdat meisjes tegenwoordig meer sporten en ook langer worden dan vroeger neemt hun Osgood-Schlatter aantal toe.

Wat is de oorzaak?

De plek waar de bovenbeenspier aan het bot vastzit is overbelast en geïrriteerd. De bovenbeenspier gebruik je bij het strekken van de knie, bijvoorbeeld om een bal te schoppen. Dit veroorzaakt de pijn en zwelling. Die overbelasting kan ontstaan wanneer een snel groeiend kind veel aan sport doet. De blessure heeft te maken met de groei. Kraakbeen van de groeikern van de tuberositas tibiae (de knobbel net onder de knie) kan minder belasting verdragen dan bot. Zodra de groeikern dicht is en al het kraakbeen is omgezet in bot, zullen de klachten definitief verdwenen zijn.

Wat zijn de klachten?


De klachten kunnen zowel plotseling als geleidelijk ontstaan en zijn vaak wisselend aanwezig.
•Pijn vlak onder de knie, meestal aan één been, soms aan beide. Het doet vooral pijn tijdens of na het sporten.
•Drukpijn en soms pijn bij het strekken van de knie
•Soms is het botheuveltje waar de bovenbeenspier aan vastzit verdikt en voelt het warm aan.

Wat kan je eraan doen?

Osgood-Schlatter gaat, ook als je niets doet, vanzelf over eens de groei voorbij is.

• Als je na het sporten veel last hebt, dan kun je tijdelijk wat ijs (of een ice-pack) tegen het botheuveltje aanhouden om de pijn te verzachten. Wikkel het ijs in een theedoek om de huid tegen bevriezing te beschermen.
• Als de pijn tijdens of na het sporten duidelijk erger wordt, dan moet je de knie minder belasten.
• Als je veel pijn hebt, kan het helpen gedurende één tot drie maanden minder aan de sport te doen die de pijn uitlokt of de training aan te passen. Vooral sprint- en sprongoefeningen moeten geschrapt worden. Ga eventueel voorlopig op zoek naar andere sporten die minder pijn veroorzaken, bijvoorbeeld zwemmen of fietsen. Forceer jezelf niet, ga niet door met sporten als je pijn hebt. Het is wel goed om voorzichtig in beweging te blijven. Als de klachten zijn verminderd, kun je geleidelijk weer meer gaan sporten.
• Gebruik tijdens het sporten eventueel een patellapeesbandje of brace. Hierdoor wordt de (punt)belasting op de aanhechting aan de tuberositas tibiae van de kniepees over een groter gebied verspreid, waardoor de belastbaarheid van de knie toeneemt.
• Bij het naar school gaan liefst een fiets met versnelling nemen. Zet de fiets in de lichtste versnelling en gebruik een hoge trapfrequentie. Dit geeft de minste belasting van de knieën.
• Vermijd lang met opgetrokken knieën zitten en lang in dezelfde houding zitten.

Terry

28-09-2011 om 12:46 geschreven door webmasterU9  

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bijz U9
Beste spelers, ouders, supporters,
Bijz.U9
Zoals jullie al weten is de wedstrijd verlegt naar zondag 02/10/2011 om 09u30.

RV om 08u45 op Lebbeke.
Ximm, Maarten B, Maarten G, Milan, Lars, Destin en Henri

Adres:
CMP: JEUGDCOMPLEX KSK.LEBBEKE - TERR.1
ZIEKENHUISVELDBAAN
9280 LEBBEKE(2132)
052/41.43.92

28-09-2011 om 12:21 geschreven door webmasterU9  

27-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSVO CUP
De voorlopige stand van de KSVO Cup kun je vinden op

http://www.bloggen.be/ksvojeugd/

Je kan deze link later altijd terugvinden rechts onder Jeugd Ksvo

27-09-2011 om 12:34 geschreven door webmasterU9  

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bijz U9
Wedstrijd KSK LEBBEKE - Bijz.U9 Van zaterdag 01/10 wordt verplaatst naar zondag 02/10 om 09.30hr

27-09-2011 om 09:07 geschreven door  

26-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSVO U9 provinciaal - Lovendegem 25/9

Dankzij opnieuw een late wijziging in de kalender onze 4e thuismatch op rij tegen Lovendegem. Helaas moesten we daardoor onze Thibaut missen.

In de oefenmatch in augustus werd het een 5-5 gelijkspel, dus we mochten deze tegenstander niet onderschatten. Maar zeker na de nederlaag van vorige week wilden we toch iets rechtzetten.

En dat hebben de jongens uit Lovendegem geweten! Onze start was meer dan verschroeiend, want na nog geen 10 minuten stond het al 5-0. Al tijdens de opwarming was gebleken dat we scherp stonden, maar dat het zo gemakkelijk zou gaan hadden we zeker niet verwacht. Niet helemaal onlogisch gingen we daarna iets te snel voor eigen succes, waardoor we uit positie gingen lopen en te snel balverlies leden. De bezoekers geraakten daardoor toch iets meer in de match en konden er ook een paar keer scherp uitkomen. Maar de doelpunten bleven maar komen, al stond een prima doelman in het bezoekende doel. Zo stond aan de rust al een zware score op het bord: 11-4.
Na de pauze bleven we geconcentreerd voetballen en maakten we bij momenten handig gebruik van de geboden ruimte. Zelfs een flink aantal positiewissels kon ons niet uit het ritme halen en we zagen nog een paar zeer mooie combinaties en doelpunten. En ook al scoorden we minder, toch speelden we eigenlijk nog beter in die tweede helft.

 

Proficiat jongens met de reactie na de wedstrijd van vorige week. We zitten weer op het goede spoor al zullen we tegen de betere ploegen uit de reeks zeker nog een stapje sneller moeten kunnen spelen om ook daar punten te pakken. Te beginnen volgende week in Wetteren.

Niet te vergeten een dikke merci aan Lars die ons uit de nood hielp in doel en aan de scheidsrechter Timothy.

26-09-2011 om 12:20 geschreven door webmasterU9  

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ninove - Bijz. U9

Onder een stralend zonnetje begonnen onze spelers aan de match. Ninove verkoos om 2x30’ te spelen. We keken al snel tegen een 0-2 achterstand aan. Onze spelers liepen uit positie en we zagen geen goede passes. Toch werden we wakker geschud en door mooi samenspel werd het 1-2 en vervolgens 2-2. Ninove was eventjes van slag en onze jongens bleven doorgaan.

Even wat verfrissing voor alle spelers en de scheids floot de 2de helft op gang. Het spel ging goed heen en weer en op het scorebord verscheen er 4-4. Wat een spannende match ! De tegenstander was het noorden kwijt en onze jongens vochten zich naar de overwinning. Eindstand 4-7

Tot op heden hebben onze jongens nog geen enkele match verloren.We kijken nu reeds uit naar de volgende clash.

Proficiat aan Ximm, Lars, Milan, Henri, Destin, Maarten B, Maarten G.

Tevens dank aan onze interimcoach Pieter

26-09-2011 om 09:46 geschreven door webmasterU9  

22-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U9 Provinciaal - Maldegem 18/9
Voor de geinteresseerden: het verslagje van onze tegenstander is te vinden op http://www.skmaldegem.be/, ga naar Jeugd en kies Provinciale duiveltjes U9. Klikken op de uitslag van onze wedstrijd.

22-09-2011 om 12:21 geschreven door webmasterU9  

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U9 Provinciaal tegen Lovendegem
Opgelet: de match tegen Lovendegem is ook weer op het laatste nippertje omgewisseld.

We spelen zondag thuis, verzamelen om 10u

ZO 25/09 10:45 UNDER 9 - PROVINCIAAL OUDENAARDE(00081) -
LOVENDEGEM(04732)
CMP: SPORTCENTRUM-RODE LOS - TERR.1
RODE LOS
9700 OUDENAARDE(2525)

22-09-2011 om 12:19 geschreven door webmasterU9  

21-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bijz. U9
OPGEPAST !!!! Bijz.U9

ZA 24/09 13:00 UNDER 9 - BIJZONDERE-B NINOVE(02373) -
OUDENAARDE(00081)
CMP: DE KLOPPERS - TERR.3
DENDERSTRAAT
9402 MEERBEKE(2531)
054334257
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN

We spelen op Ninove om 13u
RV. Aanwezig om 12u15 op Ninove

21-09-2011 om 21:31 geschreven door webmasterU9  

19-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSVO Prov U9 - Maldegem 18/09

Een match met frustratie, euforie en een onthutsende anti-climax, kortom, alles wat voetbal mooi maakt, alleen stonden we jammer genoeg deze keer in het verliezende kamp.

Volgens de trainer van Maldegem waren z’n jongens niet wakker bij de opwarming. Wat een geluk voor ons J ! Want net zoals in Melsen werden we in de eerste helft van het kastje naar de muur gespeeld. Onze doelman moest een wereldsave of 3 uit z’n mouw schudden om ons in de beginfase te behoeden voor een onoverbrugbare achterstand. Wij geraakten amper over de middenlijn maar bij de allereerste counter was het toch weer raak: 1-0. We begonnen weer te geloven in onze kansen maar Maldegem bleef de gaspedaal indrukken en het ging te snel voor onze jongens. Op een paar minuten stond het 1-2, maar we voerden één mooie aanval uit in deze eerste helft en hij leverde de gelijkmaker op: 2-2. Maar dan ging het licht eventjes uit, we gingen uit positie lopen, verloren elk duel en ook onze doelman kon het niet meer redden: 2-5 aan de rust, oververdiend.
Wat peptalk aan de rust zou ons wel goed doen en effectief, we begonnen beter aan de tweede periode. We kregen al snel een reuzekans maar misten en kort daarna het deksel op de neus : 2-6. Niemand die nog geloofde dat er nog iets te rapen viel, maar plots sloeg de vlam toch in de pan. Een schot in de korte hoek binnen, een vrije trap binnen, de doelman die een bal lost en binnen en Maldegem begon achter de feiten aan te hollen. KSVO was niet meer te stoppen en het onwaarschijnlijke gebeurde: kort voor tijd stond een onverhoopte 7-7 op het bord. Maar wat de trainer vreesde kwam ook uit: wij bleven maar vooruit stormen om de overwinning binnen te halen en liepen in de val: Maldegem counterde, een bezoeker mocht alleen op onze doelman af en faalde niet : 7-8.

De ontgoocheling bij onze jongens was enorm groot, de trainer had heel wat mentaal oplapwerk nodig. Maar hoe groot de frustratie om het niveau van ons spel ook is, toch is er ook een gevoel van trots om het karakter dat we getoond hebben in de tweede helft.

Al bij al een terechte overwinning voor een sterk Maldegem en wij weten waaraan te werken deze week. Hopelijk wordt Lovendegem volgende week het kind van deze rekening.

19-09-2011 om 12:28 geschreven door webmasterU9  

18-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSVO Provinciaal U9- Lede
Klik op de afbeelding om de link te volgen Eindelijk tijd gevonden om de foto's op te laden van de wedstrijd tegen Lede

18-09-2011 om 09:27 geschreven door webmasterU9  

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wetteren - Bijz.U9

De uitslag zegt niet alles, je zou zeggen het was een makkelijk partijtje maar niks is minder waar. We hebben hard moeten knokken om de U8 op hun knieen te moeten dwingen. De U8 gaven alles wat ze in huis hadden, en speelden soms heel knap. De meeste duels werden door de U8 gewonnen maar ze misten jammer wat kracht om te besluiten. Wij hebben het via passing moeten doen want het waren echte kuitenbijters die gastjes van Wetteren. Je had er nooit mee gedaan. Was je net voorbij dan keerde hij nog eens terug om je te beletten vrij naar doel te gaan. Als we dan eens een trap gaven naar doel zat er wel altijd ééntje tussen van de U8 wat soms wel eens een pijnlijk moment was voor de speler inkwestie. Maar toch bleven ze doorgaan. Wij hebben ons best gedaan met iets terughoudender te spelen, je zag dat we ons spel hadden aangepast aan die van de U8. Was het nu respect of van niet beter weten, hoe ga je als speler daarmee om? Wetende dat je tegen een jaar jonger speelt. 

Uitslag 4-21.

Proficiat aan beide teams.

U8 ST.Wetteren

Bijz.U9 Ksv Oudenaarde





18-09-2011 om 08:13 geschreven door webmasterU9  

15-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ksvo-Lede
Ons tweede wedstrijdje voor de bijz.U9.
We brengen mooi voetbal en dat is heel leuk om te zien, je ziet hoe door middel van pasjes geven doelkansen worden afgedwongen.
Met knappe acties van iedereen lopen we snel uit op onze tegenstander.
We moeten wel blijven werken aan ons verdedigende taak want sommige onder ons laten het wel eens afweten waardoor we tegendoelpuntjes slikken. We komen welsiwaar geen enkel moment in de problemen, maar niet iedereen is 100% geconcentreerd. Ik denk dat de meeste spelers al met hun gedachten bij de BBQ waren. Met een 12-4 score kan de wedstrijd afgesloten worden.
Ook de trainer was even het noorden kwijt, de 2x20min is voor U6 tem U8.
Voor de U9 gelden de 2x25min regel.

Snel douchen en hop naar de overheerlijke BBQ van KSVO.

15-09-2011 om 09:22 geschreven door webmasterU9  



Foto

Inhoud blog
  • Ambiance in Gavere
  • KSVO - Meldert
  • Champions League Eine
  • Voorde - U9
  • Dender - U9
  • U9 - VB Meldert
  • Voorde - U9
  • U9 - Dender
  • Verslag Eine U9 provinciaal
  • KSVO - Opstal

    KBVB Links
  • KBVB
  • VF Vlaanderen
  • Kampioenschappen 00081
  • Afgelastingen
  • Aanduidingen

  • Archief per maand
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011


    Jeugd Ksvo
  • U7
  • U9 Gewestelijk
  • U13
  • U14
  • U16
  • U17
  • KSVO CUP

  • Blog als favoriet !

    Gastenboek
  • Proficiat !
  • SHOBD
  • kous lars
  • kous lars
  • trui lange mouwen oudenaarde destin.

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    KALENDER U9 PROVINCIAAL


    31/08/2011 18:30 OUDENAARDE KSC.LOKEREN-O.VL.
      13 - 5  
    03/09/2011 10:00 MELSELE OUDENAARDE
      4 - 7  
    07/09/2011 18:30 OUDENAARDE LEDE
      10 - 6  
    11/09/2011 10:45 OUDENAARDE TERJODEN-WELLE
      18 - 7  
    18/09/2011 10:45 OUDENAARDE SK.MALDEGEM
      7 - 8  
    25/09/2011 10:45 OUDENAARDE LOVENDEGEM
      18 - 7  
    01/10/2011 10:00 ST.WETTEREN OUDENAARDE
      12 - 10  
    09/10/2011 10:45 OUDENAARDE JONG G'BERGEN
    18 - 7  
    16/10/2011 10:00 VCE.AALST 2002 OUDENAARDE
     19 - 10  
    23/10/2011 10:45 OUDENAARDE SOTTEGEM
    6 - 6  
    30/10/2011 10:15 DEINZE OUDENAARDE
    21 - 5  
    06/11/2011 10:45 OUDENAARDE FCV.DENDER EH
    4 - 12 
    13/11/2011 10:00 WAASLAND-BEVEREN OUDENAARDE
    15 - 6  
    20/11/2011 10:45 OUDENAARDE KVV.ZELZATE
    12  - 5  
    26/11/2011 14:30 EINE OUDENAARDE
    4  - 7  
    03/12/2011 10:00 AALTER OUDENAARDE
    8  - 14  
    11/12/2011 10:45 OUDENAARDE VOORDE
    8 - 4  
    17/12/2011 10:30 KSC.LOKEREN-O.VL. OUDENAARDE
       4 - 13  
    08/01/2012 10:45 OUDENAARDE MELSELE
    7  -  7
    14/01/2012 14:30 LEDE OUDENAARDE
    6  -  11
    21/01/2012 11:00 TERJODEN-WELLE OUDENAARDE
    7  -  8
    28/01/2012 10:00 SK.MALDEGEM OUDENAARDE    8 - 11 
    04/02/2012 10:30 LOVENDEGEM OUDENAARDE
      Afg  
    12/02/2012 10:45 OUDENAARDE ST.WETTEREN
      Afg  
    26/02/2012 10:00 JONG G'BERGEN OUDENAARDE
    6  -  14
    04/03/2012 10:45 OUDENAARDE VCE.AALST 2002
    6  -  12
    17/03/2012 10:00 SOTTEGEM OUDENAARDE
    5 - 5
    25/03/2012 10:45 OUDENAARDE DEINZE
    12 - 11
    01/04/2012 10:00 FCV.DENDER EH OUDENAARDE
    11 - 12
    08/04/2012 10:45 OUDENAARDE WAASLAND-BEVEREN
    9 - 10
    14/04/2012 10:00 KVV.ZELZATE OUDENAARDE
    6 - 16
    18/04/2012 10:45 OUDENAARDE EINE
    10 - 2
    22/04/2012 10:45 OUDENAARDE AALTER
    17 - 4
    28/04/2012 13:30 VOORDE OUDENAARDE    3 - 12  


    K.S.V. OUDENAARDE (00081)
    Uw selectiecriteria:
    • Afdeling : Under 9 - Bijzondere-B(Oost-Vlaanderen)
    • Tussen 2 data 06/08/2011 - 20/08/2012
    • Enkel de ploeg van K.S.V. OUDENAARDE
    Uitslagen en kalender
    Datum Uitslag
    04/09/2011 10:00 SOTTEGEM OUDENAARDE
    7 - 13
    11/09/2011 10:45 OUDENAARDE LEDE
    12 - 4
    17/09/2011 11:15 ST.WETTEREN OUDENAARDE      4 - 21
    25/09/2011  13:00 NINOVE OUDENAARDE
    4  - 7  
    02/10/2011 09:30 SK.LEBBEKE OUDENAARDE
    7 - 21
    09/10/2011 09:30 OUDENAARDE MUNKZWALM
     14 - 4 
    15/10/2011 13:00 OLSA BRAKEL OUDENAARDE
    7 - 13
    23/10/2011 09:30 OUDENAARDE VCE.AALST 2002
    AMC
    30/10/2011 10:30 DEINZE OUDENAARDE
    12 - 16  
    06/11/2011 09:30 OUDENAARDE FCV.DENDER EH
    24  - 2  
    12/11/2011 10:00 BERLARE OUDENAARDE
    3 - 20  
    20/11/2011 09:30 OUDENAARDE KERKSKEN
    13 - 12 
    26/11/2011 11:15 KV.ST.GILLIS OUDENAARDE
    4 - 15
    03/12/2011 09:30 OPSTAL  OUDENAARDE
    7  - 15  
    10/12/2011 10:00 VB.MELDERT OUDENAARDE
    2  -  8
    19/02/2012 09:30 OUDENAARDE SOTTEGEM
      -  
    10/03/2012 14:30 LEDE OUDENAARDE
    3 - 8  
    15/01/2012 09:30 OUDENAARDE ST.WETTEREN
    5 - 0 FF
    21/01/2012  13:00 OUDENAARDE NINOVE 
    9 - 11 
    29/01/2012 09:30 OUDENAARDE SK.LEBBEKE
    11 - 9  
    04/02/2012 10:00 MUNKZWALM OUDENAARDE
      -  
    17/03/2012 13:00 OLSA BRAKEL OUDENAARDE 
    11 - 7  
    26/02/2012 09:30 VCE.AALST 2002 OUDENAARDE
    AMC
    04/03/2012 09:30 OUDENAARDE DEINZE
    4  - 9  
    18/03/2012 10:00 FCV.DENDER EH OUDENAARDE
    7 - 16  
    25/03/2012 09:30 OUDENAARDE OLSA BRAKEL 
    5  - 11  
    31/03/2012 10:30 KERKSKEN OUDENAARDE
    8  - 2  
    15/04/2012 09:30 OUDENAARDE KV.ST.GILLIS
    17 - 2  
    21/04/2012 9:30 OUDENAARDE OPSTAL
    7  - 3  
    29/04/2012 09:30 OUDENAARDE VB.MELDERT
    5  - 8  


    Planning:

    09/04 Paasmaandag geen training

    11/04 U9(Terry) - Waasland Beveren om 18u00

    14/04 Zelzate - U9(Terry) om 10u00
    15/04 U9(Jo) - KV St Gillis om 09u30

    16/04 training om 17u30

    18/04 U9(Terry) - Eine om 17u15

    21/04 U9(Jo) - Opstal om 09u30
    22/04 U9(Terry) - Aalter om 10u45

    23/04 training om 17u30

    25/04 Dender - U9(Terry) om 18u00

    28/04 Voorde - U9(Terry) om 13u30
    29/04 U9(Jo) - VB Meldert om 09u30

    30/04 training om 17u30

    01/05 Tornooi EINE Prov + Bijz

    02/05 training om 16u00 en 18u00

    05/05 APOTHEOSE DAG KSVO

    Groetjes trainers Jo en Terry


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs