Welkom op de blog van de nationale miniemen U13 van KSV OUDENAARDE. Hier vindt u alle informatie over ons team.

Trainingsdagen :
Dinsdag : 18.00u-19.30u
Woensdag : 18.15u-19.45u
Vrijdag : 18.00u-19.00u

Thuiswedstrijden
Zaterdag om 10u

Foto
Trainer :
Philippe Naessens
0485/31.81.30
naessens_philippe@hotmail.com
Afgevaardigden :
Philip Desmet
Tom Lodens
Spelerskern :
Arno Audoor
Ken Casieris
Lucas Deparcq
Thomas De Puydt
Gianni Desmet
Andreas Geamanu
Glenn Hanssens
Joren Lodens
Branko Opsomer
Jasper Piers
Taildeman Brian
Robin Van Cauwenbergh
Henri Van Den Abeele
Bram Vandenberghe
Giany Vanderschueren
KSVO (seizoen 2010-2011)
De bende van '98
03-03-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSVO - FCV DENDER EH
ZA 05/03 10:00 -13 NATION. A - REEKS 1 K.SV.OUDENAARDE(00081) -
FC.V.DENDER E.H.(03900)
B-CMP. SV.OUDENAARDE - TERR.D
RODE LOS (ACHTER SPORTHAL)
9700 OUDENAARDE(2525)
0477/88.19.74
REF:BUYSSE STEFAAN(5)

27-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN 22e SPEELDAG (26/02/11)
R.RC Gent-Zeehaven Sporting WI Harelbeke 2-0
FCV Dender EH VC Eendr. Aalst 2002 2-2
R.RC Peruwelz R. Tournai FC 1-3
KV Oostende K.SV Oudenaarde 2-1
K.SK Beveren K. Racing Waregem 1-1
K. Rupel-Boom FC KV RS Waasland-Beveren 2-3

26-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG KV OOSTENDE - KSVO

  2-1  






Voor tweede keer van het seizoen mochten onze jongens afzakken naar 't Zeetje waar KV Oostende ons ontving. Ook vandaag was ons team niet op zijn volledige sterkte. Jasper is nog steeds niet helemaal hersteld en Branko zat met communieverplichtingen. Onze trainer werd vervangen door Tom Lodens.
Beide ploegen kregen een heel zwaar veld voor de voeten geschoven waarop onze geelzwarten het best uit de startblokken schoten. Het merendeel van de tijd speelde het gebeuren zich af op de Oostendse helft, maar echte doelkansen konden we niet creëren. Bij de eerste aanval van de thuisploeg werd een hoekschop toegestaan. De bal raakte de rug van een Oostendenaar en verdween in doel (1-0). KSVO bleef het spel domineren maar in de zone van de waarheid ontbrak er steeds iets. Henri trapte van heel ver, maar zijn bal viel op de dwarsligger en even later kon Lucas de geloste bal van de doelman niet over de doellijn krijgen. We gingen rusten met een 1-0 achterstand.

De tweede helft was een heel ander verhaal. Deze keer kon de thuisploeg zijn wil opleggen en werden onze jongens weggedrukt. Reeds na 4' werd een dekkingfout afgestraft en stonden de bordjes op 2-0. KSVO liet de moed niet zakken en probeerde toch nog het tij te keren. Uitgespeelde kansen kreeg KSVO niet maar op stilstaande fases dreigden de geelzwarten iets meer. Een eerste vrijschop van Bram viel op de lat, maar zijn tweede was goed genoeg om de goalie te verschalken (2-1). In de laatste drie minuten probeerde KSVO tevergeefs nog een gelijkspel uit de brand te slepen. Enkel een gele kaart voor Arno kon nog worden genoteerd.

Opnieuw een nederlaag voor onze U13. Toch moeten we de positieve dingen onthouden en dat was vooral dat onze groep veel agressiever voor de dag kwam en dat men zelfs bij een ruime achterstand de moed niet liet zakken.

KSVO speelde met Brian Taildeman, Henri Vandenabeele, Lucas Deparcq, Giany Vanderschueren, Bram Vandenberghe, Thomas De Puydt, Robin Van Cauwenbergh, Gianni Desmet, Andreas Geamanu, Joren Lodens, Ken Casieris, Glenn Hanssens en Arno Audoor
Doelpunt : Bram


25-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KV OOSTENDE - KSVO
ZA 26/02 10:30 -13 NATION. A - REEKS 1 KV.OOSTENDE(00031) -
K.SV.OUDENAARDE(00081)
STEDELIJK SPORTPARK DE SCHORRE - TERR.1
SPORTPARKLAAN 1
8400 OOSTENDE(1615)
059/50.18.11
REF:BERNAERT DANIEL(3)


De spelers worden ter plaatse verwacht om 9.30u

21-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S
Klik op de afbeelding om de link te volgen De fotografes waren weer op post en legden deze wedstrijd opnieuw vast op de gevoelige plaat. Zie fotoalbum.

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN 21e SPEELDAG (19/02/2011)

K. Racing Waregem K. Rupel -Boom FC 1-5
Sporting WI Harelbeke K. SK Beveren 1-3
KV Oostende FCV Dender EH 1-1
R. Tournai FC VC Eendr. Aalst 2002 1-1
KV RS Waasland-Beveren R.RC Peruwelz 0-3
K. SV Oudenaarde R. RC Gent-Zeehaven 0-2


19-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG KSVO - GENT-ZEEHAVEN

   
0-2  







Voor de tweede keer mochten wij op eigen veld onze provinciegenoten uit Gent bekampen. De uitwedstrijd werd vanwege de slechte weersomstandigheden afgelast. Iedereen was benieuwd of onze jongens op hun elan van vorige week gingen verder doen, toen we een verdiend gelijkspel behaalden op het veld van SK Beveren.
Onze jongens begonnen zwak aan de wedstrijd, weinig samenhang, veel slechte passes en er werden amper duels gewonnen. Na 4' werd onze verdediging uit verband gespeeld en we waren al op achtervolgen aangewezen (0-1).
KSVO probeerde in de wedstrijd te komen maar had heel moeilijk om zijn spel op te dringen. Na 10' had Lucas pech dat kopbal net naast vloog en een plaatsbal van Branko spatte via de deklat terug in het veld. Op het einde van de 1e helft had Branko een mooie actie in de benen, legde de bal panklaar voor Ken, maar diens schot was niet hard genoeg om de doelman te verschalken.

In de tweede helft werd de pionnen herschikt en werd Gent-Zeehaven vroeger onder druk gezet. Dit leverde toch iets meer balbezit op voor onze jongens, maar echt rijpe doelkansen werden niet gecreëerd. Het waren echter de bezoekers die van een oplettenheid konden gebruik maken om de score te verdubbelen (0-2).
KSVO bleef kranig vechten voor elke bal en Gent kreeg het bij wijlen moeilijk. De wedstrijd werd bitsiger en de vrouwelijke scheids moest voor beide ploegen de gele kaart uit de zak halen. Zowel Branko als Bram hadden nog een goeie kans aan de voet, maar hun schoten gingen hoog over doel.
De score wijzigde niet meer en daardoor leden onze jongens een jammerlijke nederlaag.

Voor KSVO speelden : Brian Taildeman, Arno Audoor, Lucas Deparcq, Robin Van Cauwenbergh, Bram Vandenberghe, Gianni Desmet, Henri Vandenabeele, Glenn Hanssens, Branko Opsomer, Joren Lodens, Ken Casieris, Thomas De Puydt en Giany Vanderschueren.
Kaarten : Glenn (geel)


17-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSVO - GENT-ZEEHAVEN om 14U
ZA 19/02 14:00 -13 NATION. A - REEKS 1 K.SV.OUDENAARDE(00081) -
R.RC.GENT-ZEEHAVEN(00011)
B-CMP. SV.OUDENAARDE - TERR.D
RODE LOS (ACHTER SPORTHAL)
9700 OUDENAARDE(2525)
0477/88.19.74
REF:GEERTS VICKY(5)

16-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERJAARDAG BRIAN
Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag is Brian Taildeman jarig.

Een dikke proficiat vanwege de spelers, trainer, afgevaardigden, ouders en grootouders.

15-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BERICHT VAN DE JEUGDVOORZITTER

Beste Ksvo-ers,

Het is zover. De afrekening is voltooid en ikzelf heb er een vrij goed gevoel bij.

Er zijn namelijk 1.520 kalenders verkocht van de 2.000 exemplaren. Wij hadden een doel gesteld van minimum 1.250 exemplaren te verkopen met een maximum van 1.750 exemplaren (rekening houdend met het feit dat per 5 verkochte exemplaren er 1 gratis exemplaar was). De verkochte exemplaren liggen er dus middenin en dat stemt ons bijzonder tevreden. Proficiat aan allen die hebben meegewerkt aan dit prachtig resultaat.

De ploeg met het hoogste gemiddelde is :

  1. U11 NAT (Vanommeslaeghe Sebastien)         11,55
  2. U10 PROV B (Sobrie Philippe)                        10,25
  3. U14 NAT (Vanderstraeten Jeroen)                  7,29     

Spelers met de meest verkochte exemplaren :

  1. Vandeputte Thibault – U14 NAT (had geen andere keus J)              50 st
  2. De Preester Ewout – U10 PROV B (had ook geen andere keus J)    40 st
  3. Gerniers Alexander en Larno Jarne – U11 NAT                                 29 st (elk)

Mijn bijzondere felicitaties voor deze ploegen en spelers.

Maar er kan er maar één de eerste zijn en zoals afgesproken zal de ploeg van Sebastien (U11 NAT) een training mogen bijwonen onder leiding van de spelers en trainers van het eerste elftal maar vooral uitgenodigd worden als VIP-gast bij een thuiswedstrijd (inclusief wedstrijdvoorbereiding, bezoek aan de kleedkamers, hapje en drankje tijdens de rust en na de wedstrijd in de VIP-kantine).

De 4 spelers met de meest verkochte exemplaren (waarvan er reeds 2 in de ploeg van Sebastien zitten) worden tevens uitgenodigd op deze VIP-behandeling als dank voor hun medewerking en inzet.

Volgend jaar brengen we opnieuw de kalender rekening houdend met enkele positieve opmerkingen. Wij zijn er dan ook rotsvast van overtuigd dat we het aantal verkochte exemplaren zullen kunnen verhogen.

Namens het voltallige KSVO-Jeugdbestuur, van harte dank aan allen die aan dit project hebben meegewerkt en dit project hebben ondersteund . Met deze spaarpot hiervan trekken we nu richting sportdienst om ervoor te zorgen dat de terreinen er stukken beter zullen bijliggen dan dit seizoen.

Met sportieve groeten,

Kurt Vandeputte
Jeugdvoorzitter


13-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN 20e SPEELDAG (12/02/11)

R.RC Gent-Zeehaven KV Oostende 1-1
FCV Dender EH R. Tournai FC 1-0
R. RC Peruwelz K. Racing Waregem 5-0
K. SK Beveren K. SV Oudenaarde 2-2
VC Eendr. Aalst 2002 KV RS Waasland-Beveren 4-2
K. Rupel-Boom FC Sporting WI Harelbeke 0-1


12-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG SK BEVEREN - KSVO

 

  2-2  









Met een klein hartje trokken we voor de tweede keer dit seizoen naar het Freethiel. Beveren overklaste ons op de eerste speeldag waar wij op hun grote veld veel te veel ruimte weggaven en zwaar onderuit gingen, maar in de 2de ronde konden we op een diefje de 3 punten in Oudenaarde houden. De supporters hoopten vooraf dan ook dat de jongens de schade vandaag zouden kunnen beperken.
Het goede nieuws deze week is dat het grote blessureleed achter de rug is. Jasper en Thomas konden na een lange periode van inactiviteit terug met de groep meetrainen. De wedstrijd vandaag kwam nog te vroeg, maar volgend weekend hopen we op Jasper en Thomas beroep te doen voor de topper tegen Gent-Zeehaven.

We startten de wedstrijd zeer gedreven, we wonnen veel duels en speelden de bal goed rond. Na 4 min kon Branko zich op rechts doorzetten en de bal voor doel brengen naar Andreas die niet twijfelde en ons op voorsprong schoot 0 - 1. Je zag het vertrouwen in de ploeg groeien. Na een één-twee tussen Branko en Arno, kon Branko de bal terug voor doel gooien waar Glenn aan de 16 klaar stond om af te werken maar de bal botste hoog op zodat Glenn zijn schot over het doel zag belanden. Ons centraal duo achterin, Lukas en Giany VDS deden het uitstekend, toch was er op het kwartier wat geluk nodig toen na een tegenstoot van Beveren een afstandsschot op de lat belandde. Gianni DS en Henri waren aan een berepartij bezig op het middenveld.
Na 20 min kon Henri op links Andreas de diepte insturen die alleen op doel afging maar zijn poging werd geweerd door de doelman. We leken te gaan rusten met een verdiende 0 – 1 voorsprong maar de scheidsrechter besliste daar anders over. Hij legde de bal maar al te graag op de stip na een lichte overtreding. Ruststand 1 – 1.

Na de rust was er terug wat onzekerheid in onze rangen. Na 2 min in de tweede helft kwamen we goed weg na onvrijwillig handspel van Lucas. De scheidrechter herstelde zijn fout van in de eerste helft en liet het spel nu gewoon door gaan (compensatie??). Een paar minuten later was het dan toch raak voor Beveren, na een dribbel in de zestien en de bal mooi achteruit gespeeld te hebben, schoot een Beverse spits de bal in het doel: 2 - 1.
De reactie van Oudenaarde kwam er vrij snel. Ken speelde naar Bram die op links het lijntje afliep, de bal voor doel bracht waar Branko aflegde voor Joren die de gelijkmaker kon binnenglijden: 2-2.
We vochten voor iedere bal: Robin, Gianni DS en Glenn liepen hun ziel uit het lijf op het middenveld. Door de vermoeidheid was er bij beide ploegen nog weinig sprake van combinaties. Gianni DS probeerde nog een hoekschop rechtstreeks binnen te draaien maar zijn schot spatte op de paal. Brian haalde op een schot van Beveren nog een wereldsafe uit de kast, maar kende geluk toen in de laatste minuut een bal op de lat belandde.
We behaalden op schitterende wijze een gelijkspel op Beveren. Samengevat: een eerste helft op klasse en een tweede op karakter. Proficiat mannen, trek deze lijn door!!!

KSVO speelde met Brian Taildeman, Henri Vandenabeele, Lucas Deparcq, Giany Vanderschueren, Arno Audoor, Bram Vandenberghe Glenn Hanssens, Gianni Desmet, Branko Opsomer, Joren Lodens, Andreas Geamanu, Ken Casieris, Robin Van Cauwenberghe.
Doelpunten : Andreas en Joren

Verslaggever : Fangio Opsomer


06-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S RUPEL-BOOM - KSVO
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Anja was opnieuw paraat om onze eerste overwinning van 2011 op de gevoelige plaat te zetten. Veel kijkplezier !


05-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN 19e SPEELDAG (05/02/11)
FCV Dender EH R. RC Gent-Zeehaven 5-0
R. Tournai FC KV RS Waasland-Beveren 4-0
R. RC Peruwelz Sporting WI Harelbeke 4-0
K. SK Beveren KV Oostende 1-3
VC Eendr. Aalst 2002 K Racing Waregem 6-1
K. Rupel-Boom FC K. SV Oudenaarde 1-3

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG K. RUPEL-BOOM - KSVO

   
1-3  








 

Vandaag mochten we op de middag de verste verplaatsing van het seizoen maken naar het juist onder ons gerangschikte Rupel-Boom. Voor deze wedstrijd konden we nog steeds geen beroep doen op de gekwetste spelers Thomas en Jasper.
Van bij de start zagen we dat de gure wind een belangrijke rol kon spelen. Bij het begin van de wedstrijd was er dan ook van beide ploegen veel balverlies, slechte passes en was het zoeken naar openingen.
Na een kwartier kwamen onze jongens op achterstand na een voorzet die aan de 2de paal netjes werd binnengetikt (1-0). We leken niet aangeslagen en probeerden wat druk te zetten naar voor.
Pas na 28 min werden we beloond via een mooie vrije trap van Henri (1-1). Kort daarop werd Joren de diepte ingestuurd door Giani D maar zijn schot ging naast.
Net voor rust kon Branko doorzetten op rechts waar hij foutief werd gestopt door een verdediger. Die terecht een geel karton onder zijn neus kreeg gestoken. Op deze herneming draaide Bram de bal mooi voor doel en het was Joren die in 2 keer de doelman kon verslaan (1-2). Een gedroomd scenario voor te gaan rusten.

In de tweede helft kon Robin na lange inactiviteit nog eens aantreden. We verwachten na de rust druk van de tegenstand maar onze verdedigers hielden alles mooi op slot. Op een doorsteek bal van Glenn kon Andreas niet voldoende afwerken door het verdedigend werk van Rupel-Boom, zijn schot ging net naast. Diezelfde Andreas probeerde vanuit een korte hoek de bal in doel te werken, maar de bal draaide de verkeerde kant op. Rupel-Boom probeerde maar kon enkel na een slecht uitverdedigen van onze jongens voor wat gevaar zorgen. Toch moest Brian nog eens alles uit de kast halen voor een schot op doel onschadelijk te maken.
Net voor afsluiten namen we met zekerheid de 3 punten mee naar huis na een lucky maar verdiende goal van Joren (1-3).
Een mooi resultaat na een povere wedstrijd maar wel met een terechte winnaar.
Volgende week wacht de moeilijke verplaatsing naar Sk Beveren.

KSVO speelde met Brian Taildeman, Henri Vandenabeele, Lucas Deparcq, Giany Vanderschueren, Arno Audoor, Bram Vandenberghe Glenn Hanssens, Gianni Desmet, Branko Opsomer, Joren Lodens, Ken Casieris, Andreas Geamanu, Robin Van Cauwenberghe
Doelpunten : Henri en Joren (2)

Verslaggever : Fangio Opsomer.


30-01-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN 18e SPEELDAG (29/01/11)

KV RS Waasland-Beveren FCV Dender EH 2-2
K. Racing Waregem R. Tournai FC 2-4
K.SV Oudenaarde R. RC Peruwelz afg.
R.RC Gent-Zeehaven K.SK Beveren afg.
Sporting WI Harelbeke VC Eendr. Aalst 3-1
KV Oostende K. Rupel Boom FC 2-2


25-01-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIJZIGING TRAININGSUREN
Beste spelers,
 
als proef gaan we de vrijdag training inkorten.
Meerdere spelers trainen vrijdag, spelen zaterdag voetbal en zondag nog eens minivoetbal.
Om overbelasting en mentale vermoeidheid tegen te gaan en zaterdag frisser de match te kunnen aanvatten gaan we dit eens uitproberen.
Zonder tegenbericht is dit voor de rest van het seizoen.
 
Indien er iemand hier bezwaar tegen heeft, mag je mij dit zeker laten weten.
 
Het trainingsschema ziet er dan als volgt uit.
 
dinsdag training: 18:00 tot 19:30
woensdag training: 18:15 tot 19:45
vrijdag training: 18:00 tot 19:00
 
Msg,
Philippe

24-01-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN 17e SPEELDAG

KV RS Waasland-Beveren K. Racing Waregem 0-0
R.RC Peruwelz KV Oostende 3-2
R. Tournai FC Sporting WI Harelbeke 3-0
K.SK Beveren FCV Dender EH 2-3
VC Eendr. Aalst 2002 K.SV Oudenaarde 7-1
K. Rupel-Boom FC R.RC Gent-Zeehaven 3-1


23-01-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDVERSLAG E.AALST - KSVO

   
7-1  







De verplaatsing naar E. Aalst kwam voor ons team heel ongelegen. Vier van onze kernspelers (Robin, Jasper, Thomas en Andreas) lagen in de lappenmand en daarbij nog moest Bram zijn schorsing uit zitten. Slechts 10 spelers beschikbaar waardoor Philippe genoodzaakt was beroep te doen op Dries en Sander.

Al snel was duidelijk dat deze wedstrijd geen wedstrijd zou zijn. Onze jongens werden van de eerste minuut fel onder druk gezet door een sterke thuisploeg. Na 20' stonden de bordjes al op 3-0. Even was er een sprankeltje hoop toen Ken kon tegenscoren na een mooi uitgesponnen aanval, maar Aalst had geen genade en ging rusten met een 4-1 op het bord.

Na de rust kregen we hetzelfde scenario. KSVO deed wat het kon, gezien de omstandigheden, maar Aalst bleef de lakens uitdelen. Onze jongens moesten zich beperken tot verdedigen. De thuisploeg kon nog drie keer scoren waardoor een pijnlijke 7-1 werd genoteerd.
 
KSVO speelde met Brian Taildeman, Henri Vandenabeele, Lucas Deparcq, Giany Vanderschueren, Arno Audoor, Glenn Hanssens, Gianni Desmet, Joren Lodens, Sander De Preester, Branko Opsomer, Ken Casieris en Dries Depauw.
Doelpunt : Ken


15-01-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROGRAMMA OUDENAARDSE VOETBALSTAGE 2011
Klik op de afbeelding om de link te volgen

 




Foto



FOTOALBUM
  • Foto's U13

  • Onze tegenstanders
  • VC E. Aalst 2002
  • KSK Beveren
  • FCV Dender EH
  • KRC Gent-Zeehaven
  • Sporting WI Harelbeke
  • R.RC. Peruwelz

  • KV Oostende
  • K. Rupel Boom FC
  • RFC Tournai
  • KV Red Star Waasland
  • K. Racing Waregem

  • Websites en blogs van KSVO
  • KSV Oudenaarde (off. site)
  • U11 (nationaal)
  • U12 (nationaal)
  • U14 (nationaal)
  • U15 (nationaal)
  • U16 (nationaal)
  • U17 (provinciaal)
  • U19 (provinciaal)
  • U6
  • JEUGDSITE KSVO

    Interessante websites
  • Koninklijke Belgische Voetbalbond
  • Sportwereld (uitslagen)
  • Oudenaardse Voetbalstage

  • Archief per maand
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs