Inhoud blog
  • RS Waasland - Ksvo
  • ksvo- vrasene
  • verjaardag!
  • KFCE Zele - KSVO
  • KSVO - KSC Lokeren O-VL
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    KSVO U15Bijzondere

    13-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSVO - SK BEVEREN
    Dat het moeilijk ging worden tegen deze ploeg, gezien hun uitslagen,hadden we voorzien. Na een moeilijk begin, mede door de staat van de "weide" achter de sporthal, het is een ECHTE SCHANDE dat onze gasten hier compitie moeten op spelen, namen de bezoekers direct de match in handen, hun grote voorspelers waren een gesel voor onze verdediging en na enkele kansen voor hen, werden 2 foutjes afgestraft en was het 0-2  binnen de 3minuten. KSVO kon maar één kans afdwingen na een goeie actie van Jordy waarbij hij op de doelman besluit.Rust 0-2.Na de pauze trekken onze jongens vooruit, maar de laatste pass lukt altijd net niet, tot Jordy in de linkerhoek van het"veld" wordt aangespeeld, z'n tegenstrever voorbij gaat maar gehaakt wordt in de zestien. Penalty  en 1-2 Joran.Het lijkt wel een kopie van de eerste helft want binnen de 3minuten wordt Jordi diep gestuurd door Joran, de laatste man weet niet wat wat aan te vangen met de bal, Jordi verast hem en gaat alleen op de doelman, plaatst hem mooi in de linkerhoek 2-2.De bezoekende trainer grijpt in en wisselt 2 spelers.De kleinste van de 2 blijkt ons veel problemen te bezorgen.Op één van goede acties op rechts en evengoede voorzet komen de bezoekers 2-3 voor. De kopjes gaan naar beneden bij onze spelers na de onverhoopte terugkeer in de match.Het wordt nog 2-4, al dient gezegd dat een duidelijke duwfout op Colin niet gefloten werd zodat de aanvaller vrij kon scoren.De scheids moet de beelden nog bekijken! De 2-5 in de laatste minuut is er eentje voor de statistieken. We hebben vandaag verloren van een fysiek sterkere tegenstander! Kopjes omhoog en ons optrekken aan het feit dat we toch nog kunnen terug vechten uit verloren positie! Op naar de volgende wedstrijd!Dank aan Giacomo,Quilan,Tim(natU14) en Elias(natU15).       

    13-09-2009 om 10:40 geschreven door stephan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSV Sottegem - KSVO

    Na de moeilijke start vorige week tegen VB.Meldert (0-4verlies), hebben onze jongens het  zondag veel beter gedaan bij KSVS, een te duchten tgenstander. Een aftastend begin, maar daarna neemt KSVO de match in handen, met een paar kansjes en een grote op vrijschop door een paar spelers gemist van in de kleine rechthoek! En dan valt toch het verdiende doelpunt van Jordy alleen voor de thuisdoelman gelanceerd door Joran en goed afgewerkt, 0-1! De thuisploeg kan alleen maar dreigen met een schot tegen de paal.Rust 0-1! Na de pauze laten onze jongens zich vangen aan het spel van Ksv Sottegem en na slordig verdedigen waarbij de bal niet weggeraakt kan een thuisspeler ongehinderd trappen van buiten de grote rechthoek en verschalkt via onze doelman, Jacomo(nat),net onder de deklat, 1-1! Even twijfel maar KSVO reageert en  neemt terug de bovenhand ,wat resulteert in een paar grote kansen op de  1-2 ( Jordi alleen voor doelman, ThibaultVda vergeet de bal in laatste meters).Maar de 1-2 komt er toch via een goede aanval over verscheidene spelers tot bij Jens (nat U14) die een knappe voorzet in de voeten heeft waarop Simon opveert en krachtig binnekopt, 1-2! Ook Joran laat nog een mooie kans liggen na een individueele actie net naast de paal.De sfeer wordt grimmiger en de referee moet ingrijpen ,met als gevolg 2x geel voor KSVS en 1x voor KSVO.Kort voor het einde van de wedstrijd ontbindt Brecht z'n duivels , kapt de tegenstander uit en draait vanop de rand van de zestien prachtig, met links, in de verste bovenhoek van het doel,1-3! Een duegddoende en verdiende zege van onze jongens met veel inzet, waarbij bij momenten goed werd gevoetbald,en mits een betere afwerking, de score hoger zou opgelopen zijn! Proficiat aan alle spelers! Ook aan de spelers van de nationale om ons te helpen, Jacomo,Jens en Bryan, bedankt!    

    08-09-2009 om 23:05 geschreven door stephan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUW!
    Vanaf  dinsdag 8september kan je hier iets posten  over onze ploeg U15Bijz: hetzij een reactie , foto's en ander nieuws. Een verslagje van iedere wedstrijd zal er ook op komen en dit in samenspraak met onze trainer Peter  en de déligees Guido en Werner, om zo objectief mogelijk te blijven!

    08-09-2009 om 21:51 geschreven door stephan  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 16/11-22/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs