OPGELET : VANAF VOLGENDE WEEK ZIJN DE TRAININGEN DEFINITIEF VOORZIEN OP MAANDAG EN WOENSDAG OM 18H !!!! PROBEER ER EEN KWARTIER VOORAF TE ZIJN ZODAT WE OM 18H OP HET VELD STAAN.
Daar de mensen die bij de ingang staan niet altijd de ouders van de spelers kennen wordt er gevraagd om altijd het abonnementje ( blauw kaartje) op zak te hebben dit om discussies te vermijden.
Wanneer : Zaterdag 11 september om 10u30 Terrein : De Valkaart, A. Rodenbachstraat, 8020 oostkamp Scheidsrechter : Meul Jean Pierre Verzamelen in kleedkamer 6 om 9u30
Selectie na donderdagtraining Ilya, Joppe, Max, Thibault, Sammy, Dries, Bram H, Jochen, Diego, Thomas, Gregory, Gwylim, Tom, Bram G
We ontvangen zaterdag co-leider ieper en dit kondigt zich aan als weer een zware dobber. Met het maximum van de punten zijn ze alvast sterk uit de startblokken geschoten. Hun eerste twee partijen eindigden met één doelpunt verschil maar verleden week haalden ze zwaar uit tegen Wevelgem. Hopelijk geeft ons eerste puntje van verleden week ons het nodige vertrouwen om zaterdag ook een goeie partij af te werken.
Wedstrijdverslag :
Met enkele (administratieve) hindernissen die de concentratie voor de wedstrijd wat verstoorden begonnen we met een afgeslankte groep aan de wedstrijd tegen een ploeg die dit seizoen nog geen punt had prijs gegeven. Het was duidelijk dat deze met het jaartje ervaring in het nationaal voetbal en de bagage aan extra trainingen dat ze een stapje verder stonden dan ons. Dit zorgde voor een licht meesterschap met dreiging maar geen uitgespeelde kansen. Aan de overkant kregen we ook twee kleine mogelijk- heden maar er zat niet echt veel overtuiging in de afwerking. Na twintig minuten viel dan toch de 0-1 na een prachtig afstandschot en kort voor de rust werd de voorsprong verdubbeld na een mooie combinatie door het centrum. Rust 0-2 Een beetje aangslagen kwamen sommige jongens het veld af. De tweede helft zou beter moeten om geen pandoering te krijgen en het moet gezegd wat Oostkamp aan mentaliteit toonde de tweede helft mocht gezien worden. Dit zorgde voor een aangename en zelfs intense helft waar we per momenten fysisch zeker ons voet naast deze van de bezoekers konden plaatsen. Maar net toen we de indruk kregen dat er iets te rapen viel werden we door een snelle counter na onnodig balverlies ( goed inspelen en goed aannemen : we moeten er blijven aan werken !!) koud gepakt. Wie dacht dat bij de rood-witten het licht zou uitgaan had zich vergist want we bleven op zoek gaan naar wat nu enkel nog een eerredder kon zijn en kort voor tijd viel deze ook oververdiend. Joppe kon aan de eerste paal een hoekschop verlengen en Bram H was het duiveltje uit het doosje die kon binnentrappen. Einduitslag : 1-3
Een dikke pluim voor de mentaliteit (vooral de tweede helft), we weten waar we moeten blijven aan werken (hoop ik). We pikken stilletjesaan het hogere tempo op, onze tijd komt wel. TOT MAANDAG
Mooi weertje, veel volk en een goeie grasmat ( in tegenstelling met onze u17 buren), dus alles aanwezig om er een goeie pot voetval van te maken. De eerste vijf minuten waren een studieronde maar toen noteerden we in drie minuten evenveel doelpogingen. Twee voor de thuisploeg : een bal goed teruggelegd vanop de flank werd naast getrapt en iets later verscheen een aanvaller alleen voor Gregory die goed plat ging en zo begon aan een sterke wedstrijd. Tussenin had Thomas met een afstandschot voor dreiging gezorgd. Wetteren bleef gevaarlijk met goeie diepe ballen in de rug van onze verdedigers en zo kwam weer een thuispeler alleen schuin voor doel maar die besloot naast. Op het kwartier werd het dan toch 1-0 toen op een flankvoorzet aan de eerste paal goed werd ingelopen en zo de bal voor de neus van Diego in doel werd gedevieerd. De hoofdjes gingen niet naar beneden en we voetbalden per momenten degelijk mee. Diego mocht dan ook iets later van op meer dan twintig meter een vrijschop nemen; zijn pegel zoefde maar net boven de kruising. Twee minuten later kon Jochen na een individuele aktie in de rechtoek de punt van de schoen tegen de bal zetten en zo stond het opnieuw gelijk : ruststand 1-1 en een gevoel dat er weldegelijk een goed resultaat in zat. De eerste tien minuten na rust speelden zich voornamelijk af tussen de twee rechthoeken maar na twaalf minuten kwamen we goed weg toen weer een groen-gele alleen voor Gregory opdaagde maar niet binnen het kader besloot. Tien minuten voor tijd een HACHELIJK standje na weer een goed getrapte hoekschop ( waar we de hele wedstrijd last mee hadden) en na veel geharrewar Tom bijna in eigen doel trapte. Twee minuten voor tijd zag het er opnieuw naar uit dat we puntenloos gingen achterblijven toen op een afgeblokt schot van Wetteren alleen iemand van de thuisploeg goed gevolgd was om de bal in doel te duwen naast de weerloze Greg. Maar ons blijvend geloof in een ommekeer werd beloond toen Diego centraal een vrije trap in de rug van de verdediging dropte en Jochen er als de kippen erbij was om met zijn tweede potje van de namiddag ons eerste en in feite op basis van onze inzet niet onverdiende punt te bezorgen. Proficiat gasten, een opsteker voor iedereen en een basis waarop kan verder worden gewerkt, hopelijk zorgen jullie er verder op deze manier voor dat als iedereen wedstrijdfit geraakt de plaatsjes duur worden.
OP VERZOEK VAN PIETER STEYAERT ( TRAINER U12) GAAN DE TRAININGEN VANAF MAANDAG 13 SEPTEMBER DOORGAAN OP MAANDAG VAN 18H15 TOT 19H45 EN OP WOENSDAG VAN 18H TOT 19H30. DUS VOLGENDE WEEK NOG TRAINING OP DINSDAG EN DONDERDAG !!!
Zaterdag 4 september om 14:30 K. Standaard Wetteren - KSV Oostkamp Terrein : Massemsesteenweg 56 A, 9230 Wetteren Scheidsrechter : Monsaert Martin Afspraak om 12u50 parking schakel
Wedstrijdselectie : Gregory, Joppe, Sammy, Diego, Thibault, Max,Bram H, Thomas, Dries, Ilya, Jochen, Gwylim, Tom, Sean
Voorbeschouwing : Er zijn eenvoudiger opdrachten dan een verplaatsing naar co-leider Wetteren; een vereniging met heel wat ervaring in de nationale reeksen om te trachten onze eerste punt(en) binnen te rijven. De groen-witten behaalden hun twee overwinningen telkens met het kleinste verschil nml : 2-1 en 0-1
De eerste 20 minuten waren gelijkopgaand met vooral veel duels tussen de twee rechthoeken maar geen noemenswaardige kansen . Na die periode kwam er een eerste hechelijk standje toen Thibault een scherpe vrije trap voor de neus van Gregory nipt over het eigen doel kopte. Kort nadien kon aan de overzijde Jochen goed voor zijn man komen aan de eerste paal na een goeie voorzet van Bram G maar de doelman kon gepast tussenkomen. We hadden nu wat overwicht en Bram G kon aanleggen van binnen de rechthoek maar werd goed afgeblokt, een betere optie was de vrijstaande Max te bedienen. Nog voor de pauze kwamen er toch enkele kansen; na een schermutseling in de bezoekende rechthoek kon een verdediger zijn voet tussen een doelpoging steken maar de rebound viel jammer genoeg niet goed. Kort voor rust een grote kans voor de bezoekers toen een iets te hoog verdedigen bijna werd afgestraft door een diepe bal in de rug van thibault; geen buitenspel en de spits van Varsenare alleen op Gregory afstevende. Die bleef goed recht en maakte zich groot (wat niet zo moeilijk is ) en zorgde er zo voor dat de open kans liet liggen. Rust : 0-0 De tweede helft startte zoals de eerste met in het eerste kwartier vooral middenveldspel tot een vrije trap voor Varsenare slecht werd weggewerkt en onzeker verdedigen er voor zorgde dat we 0-1 in het krijt stonden. Even later DE kans op de gelijkmaker toen Joppe, Jochen perfect in het straatje stuurde maar zijn schot nipt over en voorlangs vloog. Op het uur een goeie hoekschop van Gwylim waar na een beetje flipperkast de bal niet voor de goeie voet viel en weg laatste mogelijkheid. Een mooie aanval van Varsenare na niet goed uitverdedigen bij ons zorgde vijf minuten voor tijd voor de doodsteek : 0-2 en wedstrijd gespeeld.
We mogen nu zeker de kopjes niet laten hangen , het seizoen is nog jong en de voorbereiding door de vele afwezigen nog niet echt gemakkelijk geweest. Er voor blijven gaan op training en in de wedstrijden is nu de boodschap !!!
Na de eerste thuiswedstrijden in de nationale reeksen hebben we kunnen vaststellen dat dit heel wat extra werk met zich meebrengt, nml om de inkomgelden te innen en de broodjes te bereiden zijn er toch wat mensen nodig. Daarom wordt de hulp van aanwezige en bereidwillige ouders ingeroepen. Een maal per maand zouden we per leeftijdscategorie verantwoordelijk zijn om Geert V Reybrouck een handje toe te steken bij het smeren van de boterhammen. Als iedere keer een viertal mensen deze taak op zich zouden nemen kan dit in een mum van tijd geklaard worden. De data van de thuiswedstrijden waar de U14 zich van deze taak mag kwijten zijn : 25 sept, 16 okt, 6 nov en 4 dec. Bedankt bij voorbaat voor de medewerking.
Arsene ( trainer U13) heeft mij gevraagd of we volgende week de training zouden kunnen wisselen, nml U14 op maandag en U13 op dinsdag. Dus training om 18h op maandag !!!
Bij nationale jeugdwedstrijden is het de gewoonte dat er inkom gevraagd wordt. KSVO was dan ook verplicht om, net als alle andere ploegen uit de reeks, dit ook te volgen. De inkomprijs is bepaald op 2,50 eur. Voor de thuiswedstrijden zal dit niet gelden voor de ouders van spelers van KSVO, zij zullen een pasje te beschikkking krijgen waardoor zij vrije toegang krijgen tot de wedstrijden.
Deze inkomprijs zal ook toelaten dat spelers steeds een bonnetje krijgen na de wedstrijd, uit en thuis, en dat zij na de wedstrijd ook boterhammen met beleg krijgen.
WEGENS EEN NIEUW OPERATIEF INGRIJPEN VOOR KEEPERTRAINER RIK DEMIL WORDEN DE TRAININGEN VOOR ONBEPAALDE TIJD UITGESTELD TOT ER EEN VERVANGER IS GEVONDEN.
DINSDAG GAAT DE TRAINING DOOROP HET NORMALE TIJDSTIP : 18H. DE TRAINING VAN DONDERDAG WORDT VERPLAATST NAAR WOENSDAG 28/8 OM 18H WAAR EEN WEDSTRIJD TEGEN EN MET ( WEGENS DE VELE AFWEZIGHEDEN) U13 WORDT GESPEELD
Wanneer : Zaterdag 21 augustus 2010 om 10u30 Terrein : SK Eernegem, Bruggestraat 104, 8480 Eernegem Vetrekken op de parking aan de Schakel in Oostkamp om 9u10
De eerste wedstrijd van het seizoen werd een intense partij met veel duels die vlot voetbal niet altijd bevorderden. Toch werd het een aangenaam kijkstuk alleen al door de spanning die heel de wedstrijd aanwezig bleef. We startten goed met een scherpe voorzet van bram waar Jochen een teenlengte tekort kwam om aan de eerste paal binnen te tikken en waar de doelman al een eerste goeie redding moest brengen. Jammer genoeg kon enkele minuten later de thuisploeg scoren wanneer een misverstand tussen twee verdedigers koel werd afgestraft; een te vermijden doelpunt. Vanaf dan ging het spel goed over en weer echter zonder grote doelkansen tot Diego besloot om vanaf eigen helft op avontuur te trekken. Hij stak met een rush het hele veld over zijn doelpoging werd geblokt waarop max in de herneming van buiten de rechthoek een bal onder de lat plaatste en de sterke thuiskeeper een fantastische save in huis had. Ook Eernegem had voor de rust nog twee goede mogelijkheden maar één belande in het zijnet op de andere kon Gregory redding brengen. Het rustsignaal kwam gelegen want er was mede door de warmte en het hoge tempo veel brandstof verbruikt. Na de rust geen wijziging in het spelbeeld en met na enkele minuten een knappe redding van Gregory op een poging van een thuisspeler schuin voor doel. Direkt aan de overkant de kans op de gelijkmaker wanneer Jochen zich in de rechhoek knamp vrijmaakt en goed terug legt op Sammy die beslist om de bal aan te nemen en zo iets te veel tijd nodig heeft om te besluiten. Sammy die het moet gezegd een hele sterk partij speelde. De wedstrijd kan dus alle kanten uit maar het is Eernegem die in de 47 minuut na een schermutseling de score kan verdubbelen. Onze mentaliteit blijkt in orde te zijn want slechts enkele minuten later kan Sven met een fantastische inspanning van 50m de bal tussen de benen van de uitkomende doelman tegen het net prikken. We hebben weer een wedstrijd, maar we dienen ook risico's te nemen door een mannetje extra door te schuiven en dit zorgt voor de nodige ruimte voor de thuisploeg om te counteren. Deze krijgen daardoor nog enkele goeie mogelijkheden maar slagen er niet deze te benutten mede door een attente Gregory. Het bleef bij 2-1; een niet onverdienstelijk resultaat tegen een goeie tegenstander en ondanks de vele afwezigen. Nogmaals dank aan de U13 jongens die kunnen terugblikken op een meer dan degelijke partij.