dinsdag: 18u00 tot 19u30 donderdag: 18u00 tot 19u30
{TITEL_VRIJE_ZONE}
Beoordeel dit blog
KSVO prov. U10a
31-03-2012
Uitslag Dender - KSV Oudenaarde
Voor de verplaatsing naar Dender werd een wijziging doorgevoerd. We moesten er een vooruitgeschoven wedstrijd afwerken. De wedstrijd werd al op woensdagavond gespeeld. Na een mooie lentedag werd de wedstrijd om 18u30 afgetrapt. Dender is een ploeg die 2 jaar terug nog uitkwam in de elitereeks. We zouden dus nog eens aantreden tegen U10 spelers, maar dan wel van heel hoog niveau. Onze mannen gingen heel goed van start en speelden aardig mee. Het ging heel snel heen en weer en de duels waren behoorlijk vinnig. We waren niet de mindere in het voetbal, maar onze efficientie was duidelijk niet van hetzelfde niveau. We kwamen op een 2 - 0 achterstand te staan, maar toch bleef men zoeken naar een voetballende oplossing. Zo konden we ook de aansluitingstreffer nog voor de rust laten noteren. de vraag was of men dit fysiek zou kunnen blijven aanhouden. En de schrik was niet onterecht want na de pauze ging het allemaal net iets minder. De duels werden nog amper gewonnen en de frisheid in onze passing was ook van mindere kwaliteit. Dat we dit zouden bekopen werd dan ook gedurende deze tweede helft steeds meer duidelijk. We kregen nog 3 doelpunten te slikken en verloren zo de wedstrijd met 5 - 1 tegen een fysiek sterk Dender. We onthouden dus vooral onze sterke eerste helft en moeten misschien wel iets gemotiveerder aan de tweede helft starten. Het geloof in eigen kunnen is hier misschien wel belangrijk.
Op een zonnige lentedag werd de derby tegen Deinze afgewerkt. Een ploeg die eveneens met U10 spelers aantreedt in een hogere reeks, al wisten we dat het een sterke ploeg was, mede door de uitslag die ze haalden tegen de ploeg van Gerdy. Onze mannen hadden een mooie start en konden deze ook verzilveren met doelpunten. Ze liepen tot 2 - 0 uit tegen een beter voetballend Deinze. Hierdoor konden ze niet beletten dat de bezoekers de bordjes weer in evenwicht wisten te brengen. Toch haalden we een mooie 2 - 2 vol tot bij het rustsignaal. Na rust werden we dan toch op achtervolgen aangewezen wanneer ze de 2 - 3 maakten. Toch kon men nog langszij komen, maar naarmate de wedstrijd vorderde kregen de bezoekers meer veldoverwicht en de betere kansen. We konden geen vuist meer maken en ze behaalden uiteindelijk nog een vlotte zege. Het werd 3 - 6 bij het laatste fluitsignaal. Ondanks de goede mentaliteit en gedreven inzet moesten we toch onze meerdere erkennen in een vlotter combinerend Deinze.
Hieronder vinden jullie nog de uitslagen van het vorige weekend, want deze was ik vergeten publiceren.
Afgelopen weekend kregen we de zware opdracht om op bezoek te gaan bij de leider van het klassement. Ze hadden amper één keer verloren, wat dus een onmogelijke opdracht leek te worden. Al van bij de start werd snel duidelijk dat ze weer een jaartje ouder waren. We werden in duel letterlijk en figuurlijk weggeduwd. Ze kwamen dan ook vanaf hun eerste serieuse tegenprik meteen op voorsprong. Toch probeerde men om ze goed op te vangen al waren ze ons telkens te snel af. We hadden dan ook moeite om de snelheid waarmee ze speelden te volgen. Men bleef zich fel verzetten en probeerden toch af en toe om aardig te combineren. Helaas konden we niet beletten dat we halfweg reeds 5 - 0 in het krijt stonden. Er was toen al veel energie verbruikt en wat gevreesd werd, is ook tot uiting gekomen. Gedurende deze tweede helft kregen we amper nog een kans bijeengevoetbald en werden als het ware overklast door een zeer sterk vortballende thuisploeg. We moesten dan ook huiswaarts keren met zware maar verdiende 15 - 0 eindcijfers. Ook volgende week wordt het waarschijnlijk geen lachertje,want dan bekampen we de ploeg die als enige dit Lokeren heeft kunnen kloppen met name Sottegem.
Hier alweer de uitslagenreeks. Gelukkig staan we er deze keer wel weer tussen en hebben we dus kunnen spelen. Het blijft wel de vraag of we onze laatste competitiewedstrijd zullen kunnen spelen, want Voorde gaf alweer forfait.
03-03-2012
11:30
OUDENAARDE
VCE.AALST 2002
2 - 8
03-03-2012
11:30
TERJODEN-WELLE
JONG GERAARDSBERGEN
10 - 0
03-03-2012
10:00
KVV.ZELZATE
WAASLAND-BEVEREN
0 - 4
03-03-2012
10:00
AALTER
DEINZE
7 - 3
03-03-2012
10:30
KSC.LOKEREN-O.VL.
ST.WETTEREN
16 - 1
03-03-2012
13:30
VOORDE
SOTTEGEM
0 - 5 forfait
03-03-2012
15:30
LEDE
SK.MALDEGEM
3 - 2
03-03-2012
10:00
EINE
FCV.DENDER EH
1 - 5
03-03-2012
11:00
MELSELE
LOVENDEGEM
2 - 3
Een volledig uitslagenbord. Dat is ook al een tijdje geleden. Hieronder ook nog het aangepaste klassement bij de U11.
We zijn reeds maart, en toch was het afgelopen weekend slechts de derde wedstrijd van het jaar. De vraag was vooral of men het nog wel zou kunnen, zeker als je weet dat we een klepper als Aalst moesten bekampen. Gelukkig kregen we de kans om eens op een mooi plein te spelen. Ons kunstgrasveld zou meer moeten toelaten om te voetballen, iets wat natuurlijk de tegenstander ook ten goede komt. We begonnen zeer scherp aan de wedstrijd en waren voetballend niet de mindere van de bezoekers. Alleen op kracht hadden we het wel wat zwaar te verduren maar dit werd gecompenseerd door hun inzet en vechtlust. We konden niet verhinderen dat ze 0 - 2 uitliepen, maar zoals reeds gezegd werden we zeker niet weggespeeld en verdienden dan ook de aansluitingstreffer die er halfweg de eerste helft kwam. Helaas moesten we ons nog voor het rustsignaal 2 keer gewonnen geven al kwamen die goals wel nogal stuntelig over. We hadden voetbal, inzet en vechtlust gezien en waren hoopvol voor de tweede helft al wisten we maar al te goed dat het leeftijdsverschil nog zwaar kon doorwegen. Over de tweede helft viel er minder te vertellen, alleen dat we hetzelfde doelsaldo als de eerste helft haalden (1 - 4), maar dit met veel minder samenspel. Al het positieve van de eerste helft was weer weg en dus al bij al nog zware 2 - 8 eindcijfers al hebben ze de eerste helft bewezen dat ze wel degelijk iets in hun mars hebben.