Hieronder vindt u het wedstrijdverslag afkomstig van de website van K.VV Coxyde
NU16 - K.SV.Oudenaarde 1 - 4
Geen beterschap in de tweede wedstrijd van de tweede ronde. Het beloofde een stevige wedstrijd te worden tegen een ploeg die in de eerste ronde niets verloor.
De laatste adem was nog niet uit de scheidsrechter zijn fluitje, na 50 seconden hadden de bezoekers al prijs 0-1. Centraal achterin werden we helemaal op een hoopje gespeeld, een krachtige opzettende nr 9 van Oudenaarde bedankte.
Oudenaarde zette met zijn stevig voetbal onze ploeg constant onder druk, bij ons veel balverlies en weinig recuperatie.
In de 13 toch een lichtpunt, Yorick neemt een mooie vrije trap, een streep naar de Oudenaardse doelman, die lost, de gelijkmaker stond op het bord 1-1.
Het stevig en soms mooi voetbal van onze tegenstrever dreef onze ploeg soms diep in het nauw, Koksijde kreeg weinig kansen toegespeeld.
26 met een constante druk van de bezoekers viel een tweede doelpunt, scherpe aanval via links, een hoge bal centraal voor doel, koel afgewerkt 1-2.
Het warme gevoel na de gelijkmaker, zakte terug naar koelere omstandigheden, de rust was voor sommigen broodnodig.
In de tweede helft trokken onze jongens iets steviger richting bezoekende doelman, maar afwerking en te weinig kansen, gaven ons geen extra punch.
53 Voor de zoveelste maal een sterke aanval van Oudenaarde, weer centraal door onze verdediging breekt, onze doelman mooi uitspeelde, maar mikt op de deklat. Het geluk zat effen aan onze kant.
Koksijde nam hierbij eventjes het hef in handen, Niels gaat fors door het midden, bediend Sebo, die schuin voor doel komt, maar het schot blijkt te zwak om de bezoekende keeper te verschalken.
Door het uitvallen van Dobbe en Nive, was vervangen terug onmogelijk, zodat we verder moesten roeien met de 11 die op het veld stonden.
61 De vele druk kon niet aanblijven, een derde doelpunt voor Oudenaarde, een hard afstandschotje in onze rechter bovenhoek 1-3.
Tot overmaat van ramp lopen onze doelman en Ronald tegen elkaar aan, bloedneus voor die laatste, met als gevolg in de 74 een vierde doelpunt voor de stevige ploeg van de bezoekers, meteen de eindscore 1-4.
Een verdiende overwinning voor Oudenaarde, tot nog toe de beste ploeg waar we dit seizoen tegen speelden.
Categorie:competitie
|