K.S.V. Sottegem - Website Provinciale Knapen
De kampioenstitel is binnen !! (met 78 punten !)
Foto
NA WINST OP DEINZE IS DE KAMPIOENSTITEL BINNEN !
Archief per maand
  • 09-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 09-2005
    Inhoud blog
  • Nieuwe website !!!!!!!!!!!!
  • Einde website
  • 26 mei : afsluitende match tegen ouders en BBQ in Heldergem
  • Barbecue op zaterdag 26 mei (terreinen van Heldergem)
  • The Bredene Story : part IV
  • The Bredene Story : part III
  • The Bredene Story : part II
  • The Bredene Story : part I
  • Foto
    De Ploeg


    1 Glen De Cubber
    2 Timothy Van Wynendaele
    3 Maarten Moreels
    4 Gianni Goossens
    5 Vincent Blommaert
    6 Yils Porrez
    7 Jen Van Den Berge
    8 Anthony Saint-Jean
    9 Kobe Van Ruyskensvelde
    10 Juan Gaethofs
    11 Jens De Rouck
    12 Lennart Mertens
    13 Brian De Bruyne
    14 Jonas Seeuws
    15 Jens De Turck
    Vincent De Puydt
    Sven De Winter
    Lins Van Den Berge
    Sander Nerinckx
    Domien Van Nedervelde
    Ruben Bernagie
    Leuke Links
  • bloggen.be
  • Nationale Miniemen van KSV Sottegem
  • 21-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Onze knapen winnen het tornooi van Bredene van donderdag, vrijdag 17, 18 mei !

    Nadat iedereen zo goed als op tijd was, konden we tijdig aanzetten naar ons tof verblijf “ Ons Geluk” (waarvoor Jo De Turck zeker een dank verdient ) in Bredene. Eenmaal daar genesteld en een spaghetti achter onze kiezen geslagen te hebben, konden we sterk vertrekken naar de terreinen.

    - Onze eerste wedstrijd was direct tegen Brugge (VV Eendracht), dat gewonnen werd met 2-0. In de eerste helft kon Timothy de score openen na een voorzet van Yils. Direct in de tweede helf mocht Jens Decordier de score verdubbelen na een doorsteek van Jens De Rouck. Brugge kon eens alleen doorgaan op onze keeper Sven, die zo vriendelijk was om zijn petje af te doen en zo de bal kon wegkoppen. Daarna kregen we nog verschillende kansen, maar de stand bleef op 2-0.

    - De tweede match was tegen de jongens van de geörganiserende ploeg Bredene. Deze jongens begonnen direct met aanvallend voetbal, zodat Glen al direct plat moest. Daarna namen onze jongens de match in handen met kansen van Lennart, Vincent Blommaert en Jen VDB. Halverwege de eerste helft een corner gegeven door Timothy en keihard ingekopt door Vincent B. In de tweede helft konden onze blauwgele er nog 3 goals bijdoen. Jens Decordier kan doorsteken, waarvan alweer Vincent B kan afwerken (2-0). Wat later kan Lins VDB de bal doorsteken naar Jens Decordier die er 3-0 van maakt. Juist voor het einde na talrijke goede kansen, een corner gegeven door Anthony en deze keer kon Sander de eindstand op 4-0 neerzetten.

    - Onze derde en laatste wedstrijd was tegen Jabbeke (volgens een bepaalde spler een Duitse ploeg). De spelers (allen eerstejaars) van Jabbeke speelden echter geen voetbal door met 10 spelers te verdedigen. Zowel in de eerste als de tweede helft konden we toch geen doelpunt maken na verscheidende kansen. Jabbeke heeft met dit spel zo verschillende ploegen punten kunnen afnemen. Maar met 2 zegens en een gelijkspel waren we toch zeker van de finaleplaats.

    The day after moesten we de finale spelen tegen Torhout 1992 Km, dat merendeels uit nationale bestond. Na een zware nacht en een nachtelijke training op de stranden van Bredene onder leiding van Jo De Turck en Rudy VW, moesten onze jongens toch wat vermoeid aan de match beginnen. De eerste 10 minuten waren vrijwel voor Torhout. Daarna kwamen onze diesels op temperatuur, waardoor de match in ons voordeel begon te kantelen. Hierdoor verkregen we kansen via Jens Decordier na een vrije trap van Jens De Rouck, Anthony’s voet was net iets tekort om een vrije trap van Jens De Turck binnen te leggen. De tweede helft was nog maar op gang gefloten en onze blauwgelen toonden direct wie er de finale wou winnen, maar middenin sloeg het noodlot toe. Een onnodig balverlies op het middenveld, waarvan Torhout dank u wel zei en zonder blozen de bal binnenlegt. Toch gaven onze nachtuilen niet op en in de laatste minuut mocht Jens De Rouck een vrije trap omzetten. Deze was zo perfect onder de lat gegeven, zodat de eindstand toch verdient op 1-1 kwam. Zodus kwamen er penalty’s aan te pas om te beslissen wie het tornooi kon winnen. Ieder ploeg mocht 3 penalty’s geven, en ja, Brian V Duysen, Jens D Rouck en Vincent Blommaert konden hun zenuwen onder controle houden om telkens de netten te doen trillen. Uit naam van trainer Danny Gaëthofs, begeleiders Rudy VW, Julien De Rouck , Jo De Turck en alle meegereisde ouders,supporters moeten we zeker al onze speler ’n dikke proficiat toewensen voor hun puike prestaties. ( Rudy VW )

    Sottegem speelde met: Sven De Winter, Timothy V Wynendaele, Maarten Moreels, Gianni Goossens, Vincent Blommaert, Yils Porrez, Jen VD Berge, Anthony Saint-Jean, Lennart Mertens, Jens De Rouck, Sander Nerinckx, Jens De Turck, Brian V Duysen, Brian De Bruyne, Lins VD Berge, Jens Decordier en Glen De Cubber.



    21-05-2007, 00:00 geschreven door Alain
    16-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi Bredene 17 en 18 mei 2007

    Hier dan de nodige gegevens omtrent onze uitstap naar Bredene.

    Zoals eerder vermeld verblijven we ginder op donderdag 17 mei ( Hemelvaart ) en vrijdag 18 mei.
    De meesten kregen al een tornooischema en we gaan dan nog eens ons beste beentje voorzetten.

    We zouden om 9.00u. verzamelen aan de parking van de Krypton zodat we ruim de tijd hebben om ons al te installeren. Daarna gebruiken we daar het middagmaal (afspraak om 11.30u). Op verzoek zou dit een spaghetti worden.
    We hebben dan tijd genoeg om rustig af te zakken naar het sportcomplex (Spuikom  Bredene).

    We rekenen op ieders medewerking en op een aangename sfeer.



    16-05-2007, 09:11 geschreven door Alain
    14-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze provinciale knapen winnen het eigen tornooi op KSV Sottegem !

    De provinciale knapen hebben, naast de kampioenstitel, ook de beker op zak van het eigen knapentornooi op KSV Sottegem.
    Zaterdag 12 mei schakelden zij in de voorrondes achtereenvolgens Moortsele (3-0), Hillegem (3-0) en Zegelsem (5-0) uit.
    Er werd slechts één misstap begaan: in hun vierde match verloren onze knapen hun match tegen hun makkers van de gewestelijke knapenploeg met een nipte 0-1.
    Zondag 13 mei dienden zij, als tweede geklasseerde uit hun reeks, uit te komen tegen de eerst geklasseerde van de andere reeks, nl. ex-tweedeklasser KSK Ronse !
    De match tegen Ronse werd een spannende partij, vol emotie en stevige duels.
    Onze blauwgelen haalden het echter op karakter en versloegen Ronse met 1-0, dank zij een wondermooi doelpunt van Anthony Saint-Jean.
    Door deze overwinning werd de finale behaald. De tweede finalist werd RAC Strijpen.
    De beslissende partij tegen Strijpen werd eveneens gewonnen met 1-0. Het was Jens De Rouck die voor het beslissende doelpunt zorgde en zo de fel begeerde beker in eigen rangen hield !
    Alweer een klinkende prestatie van onze blauwgelen ... eens te meer té sterk voor menig tegenstander !
    Proficiat aan alle spelers en aan hun trainer Danny Gaethofs !

    Sottegem speelde met : Glen De Cubber, Yils Porrez, Vincent Blommaert, Brian Van Duysse, Brian De Bruyne, Anthony Saint-Jean, Timothy Van Wynendaele, Juan Gaethofs, Maarten Moreels, Gianni Goossens, Jens De Turck, Jen Van Den Berge, Jens De Rouck, Kobe Van Ruyskensvelde, Lennart Mertens



    14-05-2007, 00:00 geschreven door Alain
    13-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afsluitende match + feest op zaterdag 26 mei
    Hou alvast zaterdag 26 mei vrij ...
    Dan gaan we het seizoen afsluiten met een match vaders (moeders ??) tegen onze knapen.
    Daarna zal er een barbecue zijn en dansgelegenheid.
    Dit zal plaats vinden op de terreinen van Sp. Heldergem.
     
    Info volgt later ... hou de website in het oog !

    Rudy VW


    13-05-2007, 00:25 geschreven door Alain
    12-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze jongens finalist in het tornooi van Merendree ! (06/05/2007)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Afgelopen zondag waren onze blauwgelen finalist in het internationaal tornooi van Merendree !
    In de voorrondes werd vlot gewonnen tegen Olsa Brakel (1-0), tegen organiserende ploeg Merendree (2-0) en tegen 2de klasser KSK Deinze (2-0). In de finale kwamen onze blauwgelen uit tegen niemand minder dan eersteklasser Zulte Waregem.
    De finale werd echter nipt verloren met 1-0.
    Toegegeven ... de jongens van Zulte Waregem speelden heel sterk ! Het verschil tussen eerste en vierde klasse is dan toch nog groot ...

    We dienen hier toch nog met enige fierheid aan toe te voegen dat onze doelman Glen De Cubber werd uitgeroepen tot beste keeper van het tornooi !
    Glen ... dikke proficiat ! ... "ge zijt den besten !"

    Ook te vermelden was de aanwezigheid van Zottegemnaar Koen De Vleeschauwer bij de aftrap van de finale.
    Koen was opgetogen bij het zien van al dit opkomend Zottegems talent !

    Méér foto's genomen op dit tornooi kan u zien op : tornooi Merendree

     

     



    12-05-2007, 00:00 geschreven door Alain
    05-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuws inzake het tornooi van Merendree (zondag 6 mei)
    Hierna vinden jullie de uren en de ploegen tegen wie onze knapen moeten spelen.
     
    09u25     Olsa Brakel - Sottegem
    12u05     LS Merendree - Sottegem
    15u25     SK Deinze - Sottegem
     
    De finalewedstrijden (ook 2x15 min) zijn voorzien om 17u00 ( 7/8 plaats ), 17u45 ( 5/6 plaats ), 18u30 ( 3/4 plaats ) en 19u15 ( 1/2 plaats ).

    We vertrekken 's morgens om 8.00 h (afspraak aan de Pallieter).


    05-05-2007, 19:39 geschreven door Alain
    01-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stem op Elsy ! (Miss voetbal 2007)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Elsy (mede-zaakvoerdster van Lounge Bar Vogue uit Zottegem) waagt haar kans als Miss Voetbal.
    Voor onze knapen is zij alvast kandidate nummer 1 !

    01-05-2007, 10:58 geschreven door Alain
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dankwoordje van afgevaardigde Julien De Rouck
    Beste spelers, langs deze weg bedank ik jullie voor dit prachtig seizoen en de goede samenwerking.
    Hoe het eruit ziet voor volgend seizoen dat weet ik niet, maar ik hoop dat we elkaar niet uit het oog verliezen.
    Ook Danny en Rudy van harte bedankt voor de samenwerking (en de lol) ... en dat het zo mag blijven.
    En ook de supporters zeker niet te vergeten voor het trouwe aanwezig zijn (santé).
    En nog een extra woord van dank aan Alain voor de prachige site .
    Julien


    01-05-2007, 10:50 geschreven door Alain
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reaktie op het voetbalverslag van Meldert van 9/12/2006

    De thuiswedstrijd tegen VB Meldert werd op 9 december 2006 gewonnen met 1-0.
    Een verslaggever (ene Koen H.) uit Meldert schreef toen hetvolgende :

    "Onze jongens verdienen duidelijk meer. Een onverdiende nederlaag op het veld van de koploper.
    Onbegrijpelijk dat dit Sottegem de heenronde wist af te sluiten met 15 winstpartijen op een rij."


    Beste Koen,

    Hetgeen voor mij onbegrijpelijk is :

    - het lef waarmee dit soort zaken geschreven wordt ... KSV Sottegem was dit seizoen de allersterkste van de reeks, en dit duidelijk op voetbaltechnisch vlak ! (of zijn de 26 overwinningen dan wekelijkse toeval geweest ???)

    - dat wij afgelopen zaterdag jammer genoeg in de val gelopen zijn, door jullie spelstijl aan te nemen met verre ballen, harde tackles en countervoetbal (en toegegeven ... in deze spelstijl waren jullie zaterdag duidelijk sterker). Jammer dat wij één enkele keer vergeten hebben onze eigen stijl aan te houden.

    - de manier waarop sommige Meldertse supporters (vrouwen) mondeling tekeer gingen tegen onze spelers: het soort verwijten dat zij naar hun hoofd geslingerd kregen, was héél laag !

    Sorry ... maar dit moest ik even kwijt !   



    01-05-2007, 10:45 geschreven door Alain
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afsluitende match tegen VB Meldert verloren (4-3)

    Onze knapen slaagden er, in hun laatste seizoensmatch tegen VB Meldert, niet in de competitie te beëindigen met het maximum aan punten !
    De uitwedstrijd werd met 4-3 verloren tegen VB Meldert, die op die manier meteen tweede eindigt na KSV Sottegem, zij het op RUIME afstand van onze knapen (zowel in punten als op voetbalgebied ...).
    De match begon nochtans zoals elke week met een eerste doelpunt van onze blauwgelen: het was Juan Gaethofs die de bal kon binnentikken na een corner genomen door Kobe Van Ruyskensvelde (0-1).
    In de 25' van de eerste helft kon Meldert tegenscoren: een ver geplaatste lobbal verschalkte onze doelman Glen De Cubber (1-1).
    Nog steeds was er geen vuiltje aan de lucht, want in de 31' kwamen we alweer op voorsprong met een kopbaldoelpunt van Lennart Mertens na een corner genomen door Jens De Rouck..
    In de tweede helft zette Meldert alles op alles en zij voetbalden in echte oorlogsstijl: verre ballen ("weg is weg"), harde tackles, ...
    Deze weinig oogstrelende stijl beloonde hen echter met een voorsprong: tot net voor het einde stond het 4-2.
    In de slotminuten kregen onze knapen nog een penalty toegekend. Deze werd door Jonas Seeuws omgezet in een doelpunt, meteen ook de eindstand van de partij (4-3).

    Sottegem speelde met: Glen De Cubber, Vincent Blommaert, Lennart Mertens, Jonas Seeuws, Kobe Van Ruyskensvelde, Brian De Bruyne, Anthony Saint-Jean, Timothy Van Wynendaele, Yils Porrez, Jen Van Den Berge, Jens De Turck, Gianni Goossens, Jens De Rouck, Juan Gaethofs, Maarten Moreels



    01-05-2007, 10:25 geschreven door Alain
    27-04-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afsluitend etentje na de match tegen Meldert
    Beste voetbalvrienden,

    Zaterdag 28/4 zijn we reeds toe aan de laatste competitiematch (op verplaatsing naar Meldert - match om 15.00 h).
    We willen dit super-seizoen gepast afsluiten met een etentje.  

    De locatie ligt vast: het etentje zal doorgaan in een taverne "Huys te Oudenhove" in Sint-Goriks-Oudenhove !
    Ga alvast eens een kijkje nemen op hun website (waar ook de menu terug te vinden is) : http://www.sintgoriks.be/

    We worden er verwacht tegen 19.00 h.

    Mocht u nog niet verwittigd hebben, dan graag een seintje op onze GSM's (Danny, Rudy, Julien of Alain)

    Tot zaterdag !



    27-04-2007, 17:33 geschreven door Alain
    23-04-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huldiging op het stadion (deel 1)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen BLOEIT ER IETS ?
    (de lente is in het land ...)


    23-04-2007, 22:57 geschreven door Alain
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huldiging op het stadion van Sottegem ! (deel 2)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Onze kampioenen werden afgelopen zaterdag gehuldigd op het stadion en dit in aanwezigheid van een ruim opgekomen publiek.
    Onze jongens kregen een warm applaus van de vele KSVS-supporters en werden bloemen overhandigd uit handen van de voorzitster.
    Een unieke belevenis ...

    U kan een reeks foto's bewonderen via de volgende link : huldiging op het stadion.

    23-04-2007, 22:56 geschreven door Alain
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afsluitend etentje na de match tegen Meldert (zaterdag 28/04)
    Beste voetbalvrienden,

    Zaterdag 28/4 zijn we reeds toe aan de laatste competitiematch (op verplaatsing naar Meldert - match om 15.00 h).
    We willen dit super-seizoen gepast afsluiten met een etentje.  

    Dit etentje zou doorgaan in een taverne in het Zottegemse ... de plaats wordt u zo snel mogelijk medegedeeld !

    We dienen uiteraard een idee te hebben van het aantal "eters" ! (spelers inbegrepen)

    Mogen wij u daarom vragen aan onderstaande personen te laten weten met hoevelen jullie zouden aanwezig zijn ?
    Graag jullie berichtje vóór woensdagavond 25/4.

       - Danny Gaethofs :
    djdanny@telenet.be

       - Rudy Van Wynendaele : rudy.van.wynendaele2@pandora.be

       - Julien De Rouck : julien.de.Rouck1@pandora.be

       - Alain Blommaert : alain.blommaert@pandora.be

    Tot zaterdag !



    23-04-2007, 17:48 geschreven door Alain
    22-04-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag KSV Sottegem - St. Gillis Waas (8-1) van zaterdag 21/4
    De match begon zoals verwacht met veel kansen voor KSV Sottegem. Een kopbal van Jens De Rouck na voorzet van Anthony Saint-Jean, vloog in de 13' rakelings over. In de 15' suisde een loeier van Yils Porrez net naast.
    Maar in de 25' was het eindelijk zover: een verrassend schot van Jonas Seeuws belandde binnen in de linkse hoek (1-0).
    In de 30' volgde een corner van Kobe Van Ruyskensvelde, die in één tijd werd binnengetrapt door Juan Gaethofs (2-0).
    En in de slotminuten van de eerste helft kon Vincent Blommaert openen op Jonas Seeuws, die mooi rechts kon binnenplaatsen, meteen zijn tweede doelpunt van de dag (3-0 aan de rust).
    In de tweede helft kregen we hetzelfde spelbeeld gepresenteerd: éénrichtingsvoetbal met veel kansen en doelpunten voor KSVS !
    In de 6' volgde mooi samenspel tussen Kobe Van Ruyskensvelde en Jens De Rouck. Juan Gaethofs bood zich aan als afwerker en plaatste mooi binnen (4-0). In de 15' volgde dan toch een verrassende doorbraak van St. Gillis Waas. Onze doelman Glen De Cubber werd hierbij geklopt met een geplaatste lobbal (4-1).
    In de 23' werd de score nog verder uitgebreid: Vincent Blommaert opende op Timothy Van Wynendaele, die verlengde tot bij Kobe Van Ruyskensvelde. Kobe kon hierbij ongehinderd binnentikken (5-1).
    In de 24' vloog een voorzet-schot van Lins Van Den Berge onverwacht over de bezoekende keeper binnen (6-1) en dit tot grote woede van deze laatste ! Onmiddellijk daarna kon Vincent Blommaert zélf zijn doelpuntje meepikken na een gemeten voorzet van Jen Van Den Berge (7-1).
    Het werd uiteindelijk nog 8-1 (en niet 7-1 zoals verkeerdelijk werd vermeld op het scheidrechtersblad !) nadat een vrije trap door de keeper gelost werd en door Lennart Mertens werd binnengetikt. Einduitslag van de voorlaatste competitiematch : 8-1 ! 

    Sottegem speelde met : Glen De Cubber, Timothy Van Wynendaele, Maarten Moreels, Vincent Blommaert, Yils Porrez, Jen Van Den Berge, Anthony Saint-Jean, Kobe Van Ruyskensvelde, Juan Gaethofs, Jen De Rouck, Lennart Mertens, Jonas Seeuws, Brian De Bruyne, Sander Nerinckx, Lins Van Den Berge

    22-04-2007, 00:00 geschreven door Alain
    15-04-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenmatch tegen VCE Aalst op woensdag 18/4
    Trainer Danny meldt ons dat er op woensdag 18/4 om 18.30 h een oefenmatch zal gespeeld worden tegen VCE Aalst (nationale U16).
    Deze oefenmatch gaat door op onze eigen jeugdterreinen.

    15-04-2007, 22:55 geschreven door Alain
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag Lebeke Aalst - KSV Sottegem (1-4)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Het sympathieke Lebeke-Aalst verwelkomde onze blauwgelen met een wondermooi boeketje bloemen, en dit n.a.v. onze kampioenstitel.
    Kapitein en doelman Glen De Cubber nam de bloemen in ontvangst en bedankt de thuisploeg voor deze fijne attentie.
    Maar van bij het matchbegin werd het duidelijk dat het bij bloemen ging blijven als geschenk ...
    Lebeke-Aalst kende een heel sterk start, met opeenvolgende snelle en snedige aanvallen.
    Het doelgevaar bleef dan ook niet uit: we noteerden verschillende kansen voor de thuisploeg. Vooral de grote aanvaller, Justine genaamd, woog heel sterk op onze defensie en zorgde zelf voor verschillende doelkansen.
    In de 20' was het zover: een vrije trap van Lebeke-Aalst belandde in doel, na een misverstand tussen onze verdediging en onze doelman (1-0).
    Onze kampioenen dienden de achtervolging in te zetten, en dit was hen nog niet eerder overkomen dit seizoen.
    De reaktie bleeft echter niet uit: in de 23' zendde Jens De Rouck zijn ploegmaat Jonas Seeuws op het doel af. Jonas legde aan en schoot meteen vanop rechts de gelijkmaker hard binnen (1-1). 
    Onze knapen konden de rust ingaan met dit gedeeld resultaat en dit na een zwakke eerste helft, vnl. tot verdienste van de sterke thuisploeg !
    Tijdens de rust werd door trainer Danny Gaethofs één en ander duidelijk gesteld, zodat onze blauwgelen de tweede helft heel wat agressiever aanvatten.
    Reeds in de 1' kon Anthony Saint-Jean doorzetten op rechts, gevolgd door een voorzet op Kobe Van Ruyskensvelde, die vlot binnentikte (1-2).
    In de 5' volgde een soortgelijk scenario: Anthony zette alweer op kracht door en verlengde tot bij Lennart Mertens, die zuiver afwerkte in de linkse hoek (1-3).
    In de 8' werd een penalty-fout gefloten in ons voordeel. Vaste strafschopnemer Vincent Blommaert miste echter zodat de stand ongewijzigd bleef.
    In de 16' was het toch zover: een voorzet van Kobe Van Ruyskensvelde belandde bij Juan Gaethofs, die maar binnen te tikken had (1-4).
    Lebeke-Aalst, dat door dit overweldigend samba-voetbal, duidelijk aangeslagen was, creëerde in de slotminuten nog een aantal doelkansen, maar een immer alerte Glen De Cubber voorkwam een tegentreffer.
    Onze kampioenen speelden een heel sterke tweede helft en demonstreerden op die manier waarom zij torenhoog en volledig terecht op de ereplaats prijken. 
     
     
    Sottegem speelde met: Glen De Cubber, Brian De Bruyne, Maarten Moreels, Timothy Van Wynendaele, Vincent Blommaert, Jens De Turck, Gianni Goossens, Juan Gaethofs, Jen Van Den Berge, Yils Porrez, Jonas Seeuws, Lennart Mertens, Jens De Rouck, Kobe Van Ruyskensvelde, Anthony Saint-Jean.


    15-04-2007, 00:30 geschreven door Alain
    14-04-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe mascotte Provinciale Knapen !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Voor de match tegen Lebeke-Aalst, werd onze nieuwe mascotte geïntroduceerd.
    Het is het 6 weken jonge hondje van Jens, Fabienne en Julien !
    De naam ontsnapt mij ...

    14-04-2007, 23:58 geschreven door Alain
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mooie foto's genomen in de finale van het paastornooi op Dikkelvenne
    Tijdens de finalewedstrijd tegen Drongen, werden door dhr Albert Smekens uit Drongen wondermooie actie-foto's gemaakt.
    Jullie kunnen deze bekijken op :
    http://kvedrongen-jeugd.fotopic.net/c1251803.html

    Met dank aan dhr Smekens !!!!
     

    14-04-2007, 20:54 geschreven door Alain
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De overige uitslagen in onze reeks (14/4/2007)
    WAASLAND OUDENAARDE  

    7

    1

    LEBEKE-AALST SOTTEGEM  

    1

    4

    KSC.LOKEREN-O.VL. KFCE.ZELE  

    2

    5

    OPSTAL TEMSE  

    0

    4

    DEINZE EVERGEM  

    1

    1

    ST.GILLIS-W. VB.MELDERT  

    0

    6

    KRC.GENT-ZEEH. SK.MALDEGEM  

    2

    1

    VCE.AALST 2002 Bye      

    Bron : Rudy VW

    14-04-2007, 20:44 geschreven door Alain
    Foto
    Foto

    VOLGENDE WEDSTRIJD

    VB Meldert - KSVS
    Lààtste match ! 
    Zaterdag 28 april om 15.00 h

      EINDSTAND
    (2006-2007)

    Ploeg GS Punt
    1 KSV Sottegem
    KAMPIOEN !!

    27

    78

    2 VB Meldert

    27

    65

    3 Leb-Aalst

    27

    62

    4 Evergem

     

     

    5 KFCE Zele

     

     

    stand na speeldag 28
    Startpagina !
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs