NEEM EEN KIJKJE IN ONS GASTENBOEK!!!
Sponsors
Foto
Foto
Training? 09/3601160
Trainingsuren U10:
woensdag
17.00-18.15
vrijdag     
17.30-18.30
Trainer
Koen Vanden Houten
Foto
Spelertjes U10:

Foto
Bram Van Eerstvelde 15/07/'01
Foto
Nolle Coessens 02/09/'01
Foto
Andreas De Coninck 01/02/'01
Foto
Andres Galle 07/05/'01
Foto
Yentl Pletinckx 01/10/'01
Foto
Aiko De Gent 01/03/'01
Foto
Adriano Renda 12/09/'01
Foto
Ines Van Der Biest 30/09/'01
Foto
Jorben Matthys 15/04/'01
Foto
Wout Van der Meulen 28/03/'01
Foto
Niels Vercouillie 29/01/'01
Jente De Meulenaere 05/02/'01
Elias De Tandt 01/03/2001
Archief per maand
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
    KSV Sottegem Preminiemen U11

    31-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U8 - La Louvière: 11-1

    Duiveltjes KSVS :U8 – La Louvière

     

    De spelertjes wonnen in La Louvière met enorm grote cijfers…maar La Louvière had zich de laatste weken versterkt met enkele krachtige spelers en dat zullen onze U8 geweten hebben!

    De match zat vast van bij het begin, Andreas De Coninck had zijn handen vol met verdedigen. Er moest gevochten worden voor elke bal! Onze spelertjes leken een beetje aangedaan door de harde duels van de bezoekers… De trainer moest constant wisselen omdat de spelers niet in de match kwamen. Aiko De Gent moest zijn ploeg rechthouden met een paar prima reddingen! Even later kapte Nolle Coessens zich vrij en gaf de bal mee aan Andres Galle, die plaatste de bal in de linker benedenhoek:1-0!

    Yentl Pletinckx knokte zich door de linkerflank maar het ging moeizaam. De stand na 15 minuten bleef staan op 1-0.

    De trainer bracht Andriano Renda in de ploeg maar Adriano kon de opening ook niet maken, we kregen hetzelfde spelbeeld… enkel Nolle kon scoren door een bal op de slof te nemen:2-0. Andres, Yentl en Nolle probeerden te combineren maar niets lukte voorlopig… Na half wedstrijd was het 2-0.

    Trainer Joost sprak nu in op zijn mannen, en het effect was er want Andreas kon de flankspelers beter bereiken. Een mooie actie met Andres en Nolle eindigde in een doelpunt van Andres,3-0. Een beetje later was het Nolle die mocht scoren, 4-0. Adriano kreeg er ook zin in en op aangeven van Yentl kon ‘Adriano Italia’ de 5-0 binnentrappen.

    In de laatste 15 minuten kwamen onze duivels volledig in hun spel…de passes waren er de snelheid enz. Aiko zorgde steeds voor een snel en goed begin van de aanval. Adriano kreeg vertrouwen door zijn doelpunt en plantte er nog 2 na mekaar in het doel van de tegenstander:7-0. Na een mooie dribbel werd Nolle neergelegd, hij trapte de vrije trap zelf binnen,8-0. Na een mooie aanval tussen Andreas, Yentl, Adriano en Yentl kon Andres alweer scoren:9-0. Enkele seconden later scoorde Yentl een verdiend doelpunt bij een afstandsschot:10-0. Nolle vond het nog niet genoeg en plaatste de bal in het hoekje:11-0. Toch kon La Louvière de eindstand vastleggen op 11-1 na een misverstand in onze defensie.

     

    Speelden voor KSVS U8:Adriano Renda, Andres Galle, Nolle Coessens, Yentl Pletinckx, Andreas De Coninck, Aiko De Gent

     

    Trainer: Joost Van Israël

    31-10-2008 om 17:52 geschreven door pieter  


    28-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Torhout-U8: 5-19
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Duiveltjes KSVS : Torhout-U8

    Onze duiveltjes kwamen ietwat verzwakt, qua ploegopstelling, aan de start door de afwezigheid van onze sterkhouder achteraan. Bram mocht even proeven van een match bij de U9 alwaar hij ook zijn doelpuntje wist mee te pikken.

    Door zijn afwezigheid kon Andreas ook nog eens bewijzen dat hij meer dan een waardige vervanger was op die stek.

    In het eerste kwartier was het echt zalig om naar te kijken, de spelertjes vonden mekaar blindelings, Nolle blonk uit in zijn

    dribbels, passes, voorzetten, noem maar op....alles lukte en het scoren liet hij aan zijn ploegmaten die maar hoefden binnen

    te tikken. Zo liep de score in het eerste kwartier al op tot 1 - 8.

     

    In het tweede kwartier besloten de spelertjes blijkbaar om het wat rustiger aan te doen, met wat tegendoelpunten en maar één eigen goaltje als gevolg. Adriano had het blijkbaar wat moeilijk om in de match te komen, maar na het scoren van zijn eerste doelpunt kreeg hij blijkbaar het nodige vertrouwen waardoor hij nog 2 doelpuntjes kon meepikken.

     

    Yentel had minder geluk in de afwerking, 2 x op de paal, net naast, net over,...toch kon hij een doelpuntje meepikken via een own-goal. Maar anderen kunnen niet scoren zonder de inzet van de flankspelers. Zowel Nolle als Andreas pikten elk 3 goaltjes mee, het laatste doelpunt van Andreas was à la Bram ; keihard en van vrij ver. Aiko keepte zoals we hem intussen kennen, altijd bij de pinken en zeer goed de bal terug in het spel spelen, vol vertrouwen dribbelt hij soms wel eens een aanvaller uit.

     

    Ook nog een woordje over 'speedy' die vandaag blijkbaar veel wou scoren, waardoor hij anderen soms in betere posities geen pas gaf. Ook bij Andres lukte vandaag alles, hij kon zo goed als alle kansen verzilveren ( 9 doelp. ) die hij meer dan eens op een dienblaadje kreeg aangeboden van Nolle, Yentl en Adriano.

     

    Eindstand 5-19 voor onze U8!

     

    Om te besluiten ; een sterk collectief, met naar mijn mening als man van de match ; Nolle.

     

    Verslaggever van dienst ; Bartman

     

    Speelden voor KSVS U8:Adriano Renda, Andres Galle, Nolle Coessens, Yentl Pletinckx, Andreas De Coninck, Aiko De Gent

     

    Trainer: Joost Van Israel

    28-10-2008 om 21:54 geschreven door pieter  


    22-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U8 - St. Wetteren: 13 - 11
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Duiveltjes KSVS :U8 – St. Wetteren

     

    Onze spelers wisten dat het geen gemakkelijke wedstrijd ging worden…vorige keer verloren we de wedstrijd met 3 goals verschil!

    Maar vanaf het begin was het duidelijk dat de duiveltjes van Sottegem het beste voetbal brachten. Zo kwamen we snel op voorsprong met een knal van Bram Van Eerstvelde: 1-0. Enkele minuten later zette Andreas De Coninck zich goed door op de rechterflank en schoot de 2-0 binnen. De tegenstander werd harder en harder met enkele zeer zware fouten tot gevolg. De duels werden bitsig, maar daar trokken onze duivels zich niet veel van aan. Nolle Coessens dribbelde enkele spelers en werd uiteindelijk neergelegd door een verdediger van de bezoekers. Via de vrije trap maakte Bram er 3-0 van. Door concentratieverlies kwam Wetteren terug tot 3-2 na een kwartiertje spelen.

    Tijdens het volgende kwartiertje liep alles mis, Bram kon wel 2 keer scoren maar de stand kwam op 5-7 te staan na half wedstrijd! Trainer Joost Van Israël moest zijn mannen oppeppen, hij gaf ze het nodige vertrouwen…en blijkbaar met effect want via een mooi samenspel van Yentl Pletinckx, Andres Galle en Nolle kon Nolle de aansluitingstreffer maken 6-7! Ondertussen kwam Aiko De Gent een paar keer goed tussen en kon zijn ploeg zo in de wedstrijd houden. Toen was het tijdperk aangebroken van BOEM BOEM BRAM, hij kon 4 keer op rij scoren met enkele mooie afstandschoten en enkele vrije trappen, zo werd het na 3 kwartier 10-8 in het voordeel van de thuisploeg. En daar had de aanhang van Wetteren het zeer moeilijk mee… De sfeer werd zeer gespannen.

    De 7-jarigen van trainer Joost werden vooruitgestuurd door hun coach en dat had effect. Enkele mooie kapbewegingen van onze spelertjes, mooie passes en dribbels zorgden voor enkele hoogstandjes op het veld. Nolle dribbelde en werd voor de zoveelste keer neergemaaid…Bram scoort op vrije trap 11-8. Adriano Renda, met een sleepbeweging op de linkerflank, gaf de bal mee aan Andres, die kaatste naar Nolle… die behield het overzicht en gaf de bal terug aan Andres die zo een prima doelpunt kon maken: 12-8. De kopjes van Wetteren gingen naar beneden en daar profiteerde Nolle van met alweer een mooie combinatie met Yentl en Andres, Nolle maakte de 13-8! Toch kon Wetteren de eindstand vastleggen op 13-11.

     

    Speelden voor KSVS U8:Adriano Renda, Andres Galle, Bram Van Eerstvelde, Nolle Coessens, Yentl Pletinckx, Andreas De Coninck, Aiko De Gent

     

    Trainer: Joost Van Israel

    22-10-2008 om 00:00 geschreven door pieter  


    14-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.!!!GEEN BUS NAAR TORHOUT VOOR OUDERS!!!
    Door zo goed als geen interesse...geen bus naar Torhout voor de ouders!

    14-10-2008 om 00:00 geschreven door pieter  


    13-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lauwe - U8: 2-8

    Duiveltjes KSVS : Lauwe-U8


    Op een mooie herfstdag vertrokken we voor de derde keer dit seizoen met de bus. Deze keer een beetje gespannen want Lauwe had nog niet verloren… Toch leken onze spelertjes wakker, al zingend stapten ze de kleedkamer binnen.

    Tijdens de opwarming waren de U8 niet bij de pinken maar trainer Joost Van Israel slaagde erin om zijn spelers van bij het begin van de match wakker te schudden! De duiveltjes van KSVS slaagden erin de ruimte te benutten, de bal ging zeer snel rond en we waren beter in de duels… Dat zette zich om in doelpunten! Op aangeven van Nolle Coessens wist Andres Galle zich mooi te draaien en binnen te kegelen, 0-1! De flankspelers hadden hun tegenstanders in de tang, Yentl Pletinckx speelde een supermatch. Op aangeven van Yentl kon Bram Van Eerstvelde de tweede van de dag vastleggen:0-2! Lauwe leek wat aangeslagen door het snelle voetbal van onze duivels en daar profiteerde Bram van met een subliem afstandschot:0-3! Even later kon Aiko De Gent goed tussenbeide komen en onmiddellijk de bal meegeven met Nolle…die dribbelde door de defensie van de tegenstander en gaf de bal aan Andres, Andres kaatste naar Yentl en die kon de volgende tegen de netten plaatsen, 0-4. Zo sloten de onzen de eerste wedstrijdhelft af met een voorsprong van 4 doelpunten.

    De tweede helft begon nu met Adriano Renda, Andreas De Coninck en Gregory Vanden Houwe. Ze tikten de bal zeer goed rond en Lauwe kon daar heel weinig tegen beginnen. Onze keeper Aiko kwam een paar keer heel goed tussen en kon zo zijn netten proper houden… Adriano vond zijn maatje Gregory blindelings maar scoren lukte voorlopig niet! Andreas beukte zich zoals gewoonlijk door de rechterflank.

    Bram vond dat het al lang genoeg geduurd had en stampte boem…boem de 5-0 binnen.

    Lauwe kwam ietsje meer opzetten maar kon het spel niet overnemen van KSVS, toch scoorden ze de 5-1. Maar lang duurde het niet want Gregory kon met een mooi doelpunt 6-1 maken. Lauwe begon nu helemaal te plooien… Andreas kon met twee doelpunten op rij de stand op 8-1 brengen. Nolle bewees nog eens dat dribbelen in zijn bloed zit en kon zo drie man in de wind zetten maar scoren lukte hem vandaag net niet… Lauwe daarentegen kon de eindstand vastleggen op 2-8!

    De sfeer was goed, een meer dan verdiende overwinning voor de U8. Dank aan supporters voor de sfeer! Dank ook aan de fotograaf Willy die steeds mooie sfeerfoto’s maakt van de spelers en de supportersgroep.


    Speelden voor KSVS U8:Adriano Renda, Andres Galle, Bram Van Eerstvelde, Nolle Coessens, Yentl Pletinckx, Andreas De Coninck, Aiko De Gent, Gregory Vanden Houwe

     

    Trainer: Joost Van Israel








    13-10-2008 om 21:09 geschreven door pieter  


    06-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Regenjasjes van Topmen!
    De spelertjes kregen afgelopen zaterdag allemaal een regenjasje van hun sponsor 'TOPMEN'!
    Dank daarvoor!!!





    06-10-2008 om 00:00 geschreven door pieter  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U8 – Rac. Waregem

    Duiveltjes KSVS : U8 – Rac. Waregem

     

    Zoals steeds kwamen onze duiveltjes gretig aan de aftrap.

    De bal was nog niet warm of Bram had hem al droogjes tegen de netten gekleefd, 1-0 voor KSV.

    In de eerste time rolde de bal vlotjes rond met een tweede doelpunt van Bram als gevolg. Waregem liet zich zo maar niet opzijzetten en bood het nodige weerwerk, toch konden ze niet verhinderen dat Bram zijn hattrick scoorde: 3 - 0.

    Waregem vond dat het welletjes was en ze gingen een tandje bijsteken, met een goal als gevolg: 3 - 1.

    Trainer Joost liet de eerste garde eens rusten en bracht Adriano en Andreas op het plein, die direct toonden dat ze hun plaatsje in het team meer dan verdienen, beiden scoorden. Adriano scoorde na echt 'werkvoetbal' tweemaal en Andreas beukte zoals we hem kennen, ook hij werd beloond met een doelpunt. Intussen was de score opgelopen tot 6 - 1 en de concentratie zakte wat weg. Onze keeper speelde een dijk van een wedstrijd, hij slaagde erin om de score meer dan beperkt te houden, doch moest hij nog 2 keer de bal laten doorgaan. 6 - 3 , Bram, Andres en Nolle begonnen nu mooi te combineren en zo slaagde Nolle erin om op 5 minuten tijd 2 fraaie doelpunten te maken, het vertrouwen was terug. Na een vrije trap....u raadt het al...Boem boem  Bram knalde hem tegen de netten: 9 - 3. Andres was na al die doelpunten ook wakker geworden en zo pikte hij ook nog 2 doelpuntjes mee. Yentl beukte erop los zoals steeds stond hij zijn mannetje! Om de match helemaal af te ronden, maakte Gregory er 12 - 3 van, een doelpunt met het hoofd, na het volharden op de keeper, ook al had hij nadien waarschijnlijk wel wat last van een beetje hoofdpijn. Een proficiat aan al onze spelertjes, maar ik wil onze keeper toch uitroepen tot man van de match, door al zijn tussenkomsten slaagde hij erin een ietwat overdreven score neer te zetten: 12 - 3.

    Hopelijk zijn onze spelertjes zondag e.k. opnieuw gedreven, het belooft alvast een spannende match te worden tegen Lauwe.

    Tot slot nog een woordje aan onze trainer en supporters: Bedankt.

     

    Verslaggever voor één dag ; Bartman.

     

     

    Speelden voor KSVS U8:Adriano Renda, Andres Galle, Bram Van Eerstvelde, Nolle Coessens, Yentl Pletinckx, Andreas De Coninck, Aiko De Gent, Gregory Vanden Houwe

     

    Trainer: Joost Van Israel

    06-10-2008 om 00:00 geschreven door pieter  




    Foto


    Laatste wedstrijd:


    Volgende wedstrijd:


    Gespeelde matchen:
    U10(k)-Lokeren:11-1

    Terj-Welle-U10:4-1
    DenderA-U10(k):6-4
    U10-Kerksken:4-0
    U10(k)-Wetteren:5-4
    DenderB-U10:6-5

    U10-O.BrakelB:1-1
    E.AalstB-U10(k):2-2
    U10(k)-Beveren:4-2
    U10-Drongen:1-4
    U10-Leb. Aalst:5-8
    Ouden.-U10(k):1-11
    U10(k)-E.AalstA:5-2
    Voorde-U10:0-5
    Rc.Gent-U10(k): 0-11
    U10(d)-Merelb.:8-1
    U10(k)-Petegem:5-1
    Eine-U10(d): 0-2
    U10(k)-Deinze:2-3
    Ninove-U10(d):4-1
    U10(k)-Hamme:5-2
    Ouden.-U10(d):1-1
    Ronse-U10(k):1-5
    Lokeren-U10(k):0-4
    U10(d)-Terjode:7-5
    U10(d)-Dender:4-3
    Wetteren-U10(k): 4-2
    Drongen-U10(d):5-1
    Beveren-U10(k):6-3
    U10(k)-Ouden.:2-2
    E.Aalst-U10(k):4-1
    Leb.Aalst-U10(d):1-5
    U10(d)-Voorde:6-0
    Merelb.-U10(d):2-6
    U10(k)-Gent ZH:4-6
    U10(d)-Eine:1-0
    Wett.-U10(d):0-4
    Petegem-U10(k):1-4
    U10(k)-Waasl.:3-4
    U10(d)-Ninove:2-4
    Deinze-U10(k):6-5
    U10(k)-StNikl.:2-0
    Brakel-U10(d):0-0
    U10(d)-Ouden.:0-1
    Hamme-U10(k):1-4
    U10(k)-Deinze:2-3
    U10(k)-Ronse:5-1
    E.Aalst-U10(d):2-1
    U10(d)-Meldert:4-0
    Deinze-U10(k): 3-7








    Trainer
    Danny Gaëthofs

    Foto

    Spelertjes U10:

    Foto

    Cobe


    Foto

    Briek


    Foto

    Jarne


    Foto

    Joachim


    Foto

    Len


    Foto

    Lukas


    Foto

    Sander


    Foto

    Simon


    Foto

    Simon V


    Foto

    Thomas


    Quinten


    Gregory


    Milan


    Adressen Clubs:
    Dender: Thontlaan 9470 Denderleeuw
    Waasland Beveren: Watermolenstraat 104 9111 Belsele
    Beveren: Lindenlaan 23/31 9120 Beveren-Waas
    E. Aalst: Zandberg 4 9300 Aalst
    KSC Lokeren: Daknamstraat 91 9160 Lokeren
    St. Wetteren: Massemsesteenweg 56a 9230 Wetteren

    Oudenaarde: Rode Los(achter sporthal)9700 Oudenaarde
    Gent-Zeehaven: Eikstraat 85a 9041 Oostakker
    Sp. Petegem: Gaverse steenweg 240 9800 Petegem a/d Leie
    Deinze: Stadionlaan 5 9800 Deinze
    Sint-Niklaas: Meesterstraat 112c 9100 Nieuwkerken-Waas
    VW Hamme: Sportpleinstraat 11 9220 Hamme
    SK Ronse:
    Biestraat 9600 Ronse


    Gastenboek
  • tornooien????
  • Deinze bijlage A
  • zaterdagmatch
  • sander wijndaele
  • sander wijndaele

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • KSV Sottegem
  • KSV Sottegem Jeugd
  • Deinze jeugd
  • Waasland Beveren U10
  • St. Niklaas jeugd
  • St. Wetteren U10
  • VW Hamme U10
  • Sp. Petegem U10
  • Deinze U10


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs