Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Jeugdblog KSTW - U11
Geboortejaar 2003
Dit is de blog van de spelers van Koninklijke Standaard Wetteren, categorie U11 - seizoen 2013-2014.
18-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.St - Wetteren - Horebeke 5-1
Vandaag in de wei voor de thuiswedstrijd tegen Horebeke, ik kreeg te horen van hun trainer dat zij een zeer sterke ploeg hadden en tot nu toe hadden ze in de competitie nog maar 2 keer verloren.  Ik dacht bij mezelf dan wordt dit de derde keer al moest ik even slikken.  Bij ons was iedereen aanwezig ook Francis net terug van reis gisteren. 

Met Geoffrey in doel,  Dennis centraal achterin en op de flanken Brenthon en Nassim met in punt om beurten Francis en Senne starten we veel belovend aan de wedstrijd, het was zeker geen makkie en al vlug kwamen we tot de conclusie dat we wel degelijk tegen een tegenstander speelden van kaliber met een paar goed uit de kluiten gewassen jongens en daarbij 2 meisjes die zeer sterk waren aan de bal maar onze jongens waren niet onder de indruk van de 2 mooie blondines.  Het bleef zeer lang 0-0 en dat was niet in het minst de verdienste van een weerom sterk keepende geoffrey die tot 4 x toe goed uitkwam op een doorgebroken speler van Horebeke, ook een schitterende vrije trap maakte hij onschadelijk, wij daarentegen voetbalden goed mee maar kwamen moeilijk aan kansen en moesten het eigenlijk hebben van de tegenaanval en dat deden onze jongens zeergoed, bij balrecuperatie gingen we resoluut langs de flanken en uit 3 kansen konden we 2x scoren en uitlopen tot 2-0, op het einde van de tweede helft was er een misverstand tussen de sterk spelende Nassim en Dennis waardoor één van hun blondines de bal in de bovenhoek binnenknalde, Geoffrey kon er alleen maar naar kijken. 
2-1 bij de rust.

Eigenlijk vreesde ik een klein beetje de tweede helft maar in voetbal moet je ook een beetje het geluk aan uw zijde hebben en bij de eerste doelpoging was het meteen raak en 3-1.  Nu kwam Horebeke pas echt opzetten en we kwamen onder druk te staan maar verdedigen is ook een kunst en dat deden onze jongens als de beste om dan telkens weer gevaarlijk uit te breken,  Dennis ging vaak mee diep maar haakte dan juist op het goede moment af om om achteraan de deur op slot te houden, onze flankspelers Nassim en Brenthon hebben een marathon gelopen, aanvallen en terugplooien fantastisch en onze aanvallers Francis en Senne bleven op de loer liggen en zetten veel druk op hun laatste man en niet te vergeten Geoffrey speelde een berewedstrijd en hield zijn doelvlak schoon.  Goed onze tegenaanvallen waren ook gevaarlijk en uiteindelijk na een foutje van hun doelman die de bal door zijn benen liet en een verre trap in de hoek liepen we tot 5-1 uit en op basis van de ongelooflijke inzet en de positie,s die we zeergoed beliepen mag dit een verdiende overwinning heten al mogen we de tegenstander uit Horebeke niet vergeten want zij waren ook sterk maar tornden op tegen een ploeg die nooit afliet en een schitterende doelman.

Proficiat jongens. 

Peter.

18-04-2009 om 14:23 geschreven door Peter  


16-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geen training voor U6 en U7 Vrijdag 17 April 2009
Om onze kleinsten wat rust te gunnen na het paaskamp en de twee zware tornooien is er geen training op Vrijdag. 

We spelen wel onze wedstrijd zaterdag, Voor de U7 is dat op zaterdag 18 April thuis tegen Horebeke om 10 uur.
Afspraak om 9u15 op St-Wetteren. 

Volgende spelers worden verwacht : Geoffrey, Brenthon, Nassim, Dennis, Senne? en Francis?

Tot zaterdag, peter.

16-04-2009 om 09:11 geschreven door Peter  


15-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbalsets voor kinderen
Beste,

Ik heb voor Denzel een paar weken terug een nieuw voetbalset gekocht
van Manchester-City via kapaza.
De prijs 20 euro, wel replica maar super kwaliteit.
Nu krijg ik een mail van die man dat er sinds kort ook een website bestaat.
Daarom plaats ik een link op ons blog voor wie intresse heeft.


http://www.henkfcvoetbal.tk/

Replica shirts van de grote europese topclubs en landen van super kwaliteit,
en voor een heel voordelige prijs.

Msg.
David

15-04-2009 om 13:33 geschreven door Bart  


14-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi Tubize

Zondag 12 april tornooi voor U7 op Tubize:

Trainer Peter heeft al een verslag geschreven en ik heb nog
enkele foto's om daar aan toe te voegen.
Zoals Peter ook al vertelde een heel mooi tornooi maar het terrein
( kunstgras ) dat was godgeklaagd 1ste klasse onwaardig.
Zo meteen de foto's want het was wel reuze plezant.
Nog iets anders nu, als jullie de groepsfoto van U7 aan klikken
zullen jullie zien dat trainer Peter en Nassim er bij staan nu ik een foto heb.
De groepsfoto van U7 is nog niet inorde omdat die er niet allemaal waren.









PROFICIAT DUIVELTJES

Supportes bedankt voor de mooie 2 daagse



14-04-2009 om 17:52 geschreven door Bart  


13-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duiveltjestornooi St-Wetteren
Prachtig tornooi prachtig weer, en onze U7 aangevuld met 3 spelertjes van de U6 na een lastig tornooi in Tubize en niet te vergeten hadden de meeste er een sportkamp van een week erop zitten terug in de wei voor ons eigen tornooi,  2 wedstrijden van de 5 konden we winnend afsluiten de andere 3 waren er net iets te veel aan want onze jongens waren doodmoe, elke valpartij eindigde met een huilen wat toch duid dat onze jongens er compleet doorzaten,  toch bedankt voor de aanwezigheid en de enorme inzet, ook onze supporters waren die 2 dagen fantastisch en een enorme steun voor onze ploeg.   Ik zie jullie terug Woensdag op training waar we het toch wel kalm zullen aandoen,  Brenthon oververmoeid en krachtloos van de atibiotica moet verplicht rusten en wordt vrijdag maar terug op de training verwacht, toch een dikke pluim dat hij er was,  ook Nassim krijgt verplichte rust om zijn gekweste knie te laten helen en wordt tevens ook vrijdag verwacht.

Profiteer nog van de laatste week vakantie en we kijken al uit naar de volgende competitiewedstrijd thuis tegen Horebeke aanstaande Zaterdag.

Groetjes Peter.

PS,  David bedankt om mij deze morgen te vervangen.

13-04-2009 om 22:06 geschreven door Peter  


12-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U7, Tornooi Tubize
Onze jongens speelden een voortreffelijk tornooi in Tubize we konden 3 x winnen we beten ook 3 x in het zand, 
de eerste wedstrijd verloren we met 5-0, om daarna met 13-0 en 6-0 te winnen waardoor we tweede waren in onze groep, voor de plaatsingswedstrijden kwamen we tegen de eersten terecht van de andere groepen daarbij verloren we nipt met 1-0 na een knappe prestatie en wonnen we nipt met 1-0, uiteindelijk moesten we dan weer de duimen leggen tegen Tubize A (eerste klasser nationaal) weerom met 5-0 en wat raad je uiteindelijk zijn de twee ploegen die ons met ff cijfers klopten wel de finalisten en zijn wij nog de ploeg die het minste moest incasseren tegen hen door een enorme werklust en een goede doelman.   Een dikke proficiat aan alle jongens zeker daar de U7 2 spelers moesten missen en met Denzel en Santiago 2 spelertjes van de U6 moesten invallen en dat met verve deden nooit had ik de indruk dat onze ploeg zwakker stond, tel daarbij een halve Brenthon die door de medicatie maar de helft van anders was en ik kan niet anders dan een tevreden trainer zijn. 

David onze gelegenheidsafgevaardigde zal nog wel iets over het tornooi vertellen op het blog en erook foto,s aan toevpoegen. 
Onze Nancy werd omgedoopt tot verzorgen en had het meer dan druk daar met het kunstgras dat meer op een tapijt en schuurpapier trekt dan op een voetbalveld, toch een prachtige organisatie aldaar en een schiterend tornooi.

Veel geluk morgen. 

Peter.

12-04-2009 om 00:00 geschreven door Peter  


09-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stw - R. Wetteren U6 + Filmke
Zaterdag 4 april Stw - R.Wetteren U6: uitslag 9 - 2

Duiveltjes:
Arno, Denzel, Jarno, Robin, Santiago, Yarne

We hebben van de derby terug een filmke.
 
Veel kijkplezier, het is weer de moeite.

Ik zou langs deze weg Bart nog eens willen bedanken.

Ook de vele supporters die weer aanwezig waren en

natuurlijk onze acteurs de duiveltjes niet te vergeten.

PROFICIAT DUIVELTJES


09-04-2009 om 11:31 geschreven door Bart  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U7 Tornooi op STW maandag 13/04

Reeksindeling:

Reeks A:
  KSV OUDENAARDE, DE PINTE, FC MERE, R.S. WAASLAND, KSTW

Reeks B:  SV SOTTEGEM, LAUWE, NAZARETH-EKE, MOERBEKE, R.B.D.B.

Wedstrijdenschema KSTW:

- 10u         KSTW - R. WAASLAND
- 10u30     De PINTE - KSTW
- 11u30     FC MERE - KSTW
- 12u30     OUDENAARDE - KSTW

Daarna is er nog één wedstrijd voor de plaatsen Bv: 1ste reeks A - 1ste reeks B

Zowel zondag op Tubize als maandag op St-Wetteren is
Iedreen welkom hoe meer supporters hoe meer ambiance !!! 

09-04-2009 om 11:29 geschreven door Bart  


06-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi U7 Tubize Zondag 12/04/09

Schema Wedstrijden :

13u20  Kst-Wetteren - Le Lorrain Arlon
14 uur  RSC Brainos - Kst-Wetteren
14u40  Kst-Wetteren - AS Saintoise

Daarna nog 3 wedstrijden,  de uren zijn afhankelijk van het klassement  1 punt bij scoorloze draw, 2 punten bij draw met goals en 3 voor een overwinning. 
Ik stel voor dat wij allen afspreken om 11u15 aan de parking van de Safti.

Volgende spelertjes gaan al zeker mee,  Geoffrey, Nassim, Brenthon, Denzel,  van Francis, Dennis, Robin(U6), Santiago(U6 en Senne wil ik zo vlug mogelijk zekerheid en moeten mij contacteren op het nr 0486/993262 of via mail peter.vanlierde@telenet.be

Woensdag trainen we om 16u30 ipv 16 uur.  Vrijdag  is er geen training.

Sportieve groeten Peter.

06-04-2009 om 10:58 geschreven door Peter  


05-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ninove - St-Wetteren uitgesteld!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DE U7 ON TOUR.

Zaterdagmorgen 8u45 iedereen op post voor de uitwedstrijd bij Ninove, behalve Senne die had even daarvoor ziek afgemeld.  De rit naar Ninove verliep prima en op een mum van tijd waren we aan de afrit van Aalst richting Ninove,  niemand die kon denken wat ons daar te wachten stond na een km rijden richting Ninove kwamen we in een file terecht die zo goed als stilstond we hadden zelfs de tijd om een praatje te slaan uit de auto,s langs de weg, daartussen een hoop wielertoeristen waarvan er ook wel een paar wielerpiraten waren en amper 700 meter vooruit geraakt op 40 minuten tijd.  Uiteindelijk zijn wij rijkelijk te laat in Ninove geraakt en was er van de wagens met Dennis en Nassim nog geen spoor.  Er zat niks anders op dan om 10u30 het scheidsrechtersblad in te vullen en terug naar huis te keren richting Wetteren.  De wedstrijd zullen we herspelen na de competitie en tornooien indien mogelijk.  Eigenlijk had Ninove ons daarvoor op de hoogte moeten stellen hun voetbalveld ligt in Meerbeek juist daar waar morgen de ronde van Vlaanderen vertrekt.  Dat de dag voordien daar maar liefst 19000 wielertoeristen (piraten) opaf komen hadden we niet verwacht er was geen doorkomen aan.

Eigenlijk blijven we pech hebben, we hadden op Velzeke al een afgelasting toen we op een terrein kwamen die meer op een gletsjer leek dan op een voetbalveld,  en thuis tegen Boekel en Geraardsbergen kwamen onze tegenstanders niet opdagen.

Enfin,  Groetjes Peter.

05-04-2009 om 09:29 geschreven door Peter  


03-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U7 Zaterdag 04/04/09 om 10 uur KVK Ninove - St-Wetteren
Zaterdag spelen we uit bij KVK NInove,  we spreken af om 8u45 op de parking van de Safti.

Worden verwacht : Geoffrey, Dennis, Nassim, Brenthon, Francis en Senne.
Adres KVK NINOVE :  Denderstraat 32, 9402 Meerbeke.  

Gr Peter.

03-04-2009 om 09:32 geschreven door Peter  


01-04-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wichelen - Stw U6
Zaterdag 28 maart Wichelen - Stw U6: Uitslag 3 - 2

Duiveltjes:
 Arno, Denzel, Jarno, Robin, Santiago, Yarne

Wedstrijd:

Zoals jullie kunnen lezen hadden wij vandaag een nieuw duiveltje in ons team Jarno


P1000423.jpg 28/03/09 image by KSTW2003

Op naar de wedstrijd dan, het veld lag er verschrikkelijk bij en voor de doelen

lag er een grote plas water.

Het voetbal dat we speelden was eigenlijk op dit veld nog vrij goed

maar eens de bal centraal in het veld was bleef hij overal plakken in de modder

of plas waardoor de snelheid uit het spel was.

Wichelen kreeg wel de éérste mooie kans, een mooi hard schot

maar onze keeper Arno legde hem er zelfs voor met zijn hoofd,

met alle gevolgen van dien...;-)

Wij probeerden dan door van iets verder op doel te schieten

wat we heel goed deden maar daar stond ook een goede keeper in doel,

hij redde tot 5 maal toe en 2x bleef de bal voor de lijn liggen.

Wichelen scoorde dan toch de 1-0, de bal bleef voor ons doel hangen

tot een spelertje van Wichelen toch zijn voet er tegen kreeg en daar was de 1-0.

Voor de rust maakten we dan toch nog de 1-1, Denzel trapte van ver op de paal,

Wichelen trapte de bal weg maar daar was Robin alweer met het volgende schot

en deze was wel raak.

 

2de helft:

Terug hetzelfde beeld als de éérste wij met de kansen maar Wichelen met het doelpunt,

Arno die nu voor de 1ste keer startte als keeper was gevraagd om bij spelhervattingen

snel in te gooien of passen naar de buiten speler wat hij ook deed

maar daar kwam ééntje van Wichelen van achter de trainer zijn rug

om de bal binnen te schotten 2-1 voor Wichelen.

Ik wil ook nog eens tussen de lijntjes zeggen onze nieuwe aanwinst Jarno
speelde zeer goed voor zijn 1ste wedstrijd en Yarne die normaal tijdens de wedstrijd
een beetje schrik heeft om in duel te gaan maakte daar vandaag ook geen probleem van. 

De keeper van Wichelen kwam weer goed tussen beiden op een schot van Denzel

maar moest wel een hoekschop toestaan, Robin paste de hoekschop naar Santiago

die controleerde de bal en trapte op doel wat denken jullie? Binnen of niet binnen...

Goooooal 2-2

Maar in de laatste min maakte Wichelen er toch nog 3-2 van,

wij hebben zeker niet slecht gespeeld en onze tegenstander was zeker niet beter

maar zij maakten 3 doelpunten.

Persoonlijk vind ik dit niet erg, zolang onze duiveltjes maar plezier hebben
en dat we weten dat we er alles voor gedaan hebben om verzorgd voetbal te spelen.

Volgende week is het thuis de derby tegen de Racing
gelieve terug allemaal aanwezig te zijn, met toeters en bellen.

Wie de foto's van op Wichelen wil zien klik op deze link:
http://s712.photobucket.com/albums/ww130/KSTW2003/090328%20Wichelen%20STW/

Met sportieve groeten David

01-04-2009 om 10:48 geschreven door Bart  


28-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.u7 St-wetteren - Munkzwalm 10-0 !!
Na de wedstrijd op Ardennen en de thuiswedstrijd tegen Lochritie kon ik voor vandaag terug op de volledige ploeg en een fitte ploeg rekenen, we hadden Vrijdag een goede training achter de rug waar we vooral gewerkt hebben op inspelen van de bal met beide voeten en op afwerking.  Ik zag dat onze jongens deze morgen geconcentreerd waren dat zag je ook al bij de opwarming en uit de vorige wedstrijden had ik vooral onthouden waar het mis liep, zo liet ik Nassim (linkspoot) tegen zijn voet op rechts spelen en haalde ik Brenthon weg uit de spits om hem tegen zijn voet op links te laten spelen op die manier konden na uitverdedigen en intrappen van onze doelman aan wie ik had uitgelegd dat zowel Nassim als Brenthon de bal moesten opvragen langs de hoeken dat hij steeds bij Brenthon op zijn linkse voet en bij Nassim op zijn rechtse voet moest inspelen, Geoffrey had het onthouden Brenthon draaide telkens goed weg via buitenkant rechts en Nassim omgekeerd om dan langs de flanken meer centraal te gaan waardoor onze spitsen Francis en Senne ook goed centraal bleven lopen veel in het spel voorkwamen en ook scoorden.  Centraal achteraan had ik terug Dennis gezet die dat in de tweede helft op Lede zeergoed had gedaan, daarbij was Dennis zeergoed geconcentreerd zodat ik nooit echt heb moeten zeggen dat hij moest aansluiten het ging vanzelf,  zijn uitverdedigen en verdedigen waren ook zeergoed en we hebben toch niet tegen een zwakke ploeg gespeeld die zeker in de eerste helft een 5 tal keer goed kwam opzetten maar dan stond onze doelman pal die zich voorgenomen had de nul te houden en dat ook met verfe deed, zeker toen hij op vrijschop van Munkzwalm met een schitterende safe uitpakte en zo een gemaakt doelpunt hield voorkomen,  bij de rust was het 3-0 en waren we zeker nog niet binnen maar we bleven goed geconcentreerd spelen en allen door onze veldbezetting goed verdedigen (de ruimte kleinmaken bij balverlies) en met 2 rake tegenaanvallen met goed werk van onze flanken Brenthon en Nassim konden we tot 5-0 uitlopen en toen was de veer gebroken bij een verdienstelijk spelend Munkzwalm en liepen we uit naar een 10 de goal en een meer dan verdiende overwinning.  We gaan zeker nog niet beginnen zweven maar verder gedreven werken op de training om  volgende week uit bij Ninove onze huid duur te gaan verkopen. 

Een dikke proficiat aan al mijn spelertjes en tot woensdag. 

Speelden voor St-Wetteren : Geoffrey, Dennis, Nassim, Brenthon, Francis en Senne.

Groetjes,  Peter.

28-03-2009 om 15:57 geschreven door Peter  


27-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag 28/03/09 om 10 uur U7 St-Wetteren - Munkzwalm
Zaterdag spelen we om 10 uur thuis tegen Munkzwalm. 

Volgende spelertjes worden verwacht :  Geoffrey, Nassim, Brenthon, Dennis, Senne en Francis. 

Tot morgen,  groeten peter

27-03-2009 om 14:41 geschreven door Peter  


25-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vriendschappelijk U7 St-Wetteren - Lochristie 1-9
Na nieuwjaar onze zwaarste nederlaag weliswaar vriendschappelijk tegen een ploeg die er in zijn reeks torenhoog bovenuitsteekt en volgens hun trainer te goed is om gewestelijk te spelen.  Wel ik heb daar zo mijn mening over want als je de uitslag ziet zou je zeggen dat de mannen van Lochristie over ons zijn gelopen maar niks is minder waar, wij hebben vrank en vrij,  goed meegevoetbald en in het veldspel waren wij bij momenten zelfs de betere ploeg maar het blijft hetzelfde broertje ziek afwerken is ons probleem,  kansen genoeg gehad maar wij krijgen de bal er gewoon niet in en we gaan er tijdens de trainingen aan werken.  De ene moment willen we met de bal erin lopen en de andere moment hebben we tijd om een paar meter dichter te gaan en de bal naast de doelman te plaatsen en dan trappen we van te ver.  Ik moet er ook aan toevoegen dat ik eigenlijk een beetje verwonderd was over de spelwijze van Lochritie op geen enkel moment voetballen ze uit langs vanachteren wat wij wel steeds doen en ik vind dat dit goed gaat,  steeds weer trapte de doelman van de bezoekers de bal zeer ver uit naar een spelertjes die op 7 meter van ons doel stond te wachten en daar voor geen meter week op die manier scoren ze ook 5 goals,  jammer maar dit is geen voetbal ik zal het nooit toelaten.  Dit doet niks af aan de verdienste van de tegenstrever want in het voetbalspel draait het om scoren en wie dat het meeste doet wint ook zijn wedstrijd natuurlijk,  enfin een wedstrijd waarin het goed op en af ging met doelkansen aan beide zijden maar bij ons willen de klokken vooralsnog niet luiden,  misschien veranderd dit nog naar pasen toe en gaan we wel beginnen afwerken. 

Heb alvast aan Nick gevraagd om naar een spits uit te kijken, Akpala, Sonck, Ruiz (1 van de twee), Perbet, Mbokani, Jovanovic enz..

Nick doe Uw best.   

Bijzonder weetje.  Al onze strafschoppen gaan erin,  de 7 spelertjes van Lochristie lukte geen enkele ook met dank aan onze doelman.
Het zal maar wezen.........................

Groetjes en tot vrijdag.

25-03-2009 om 21:18 geschreven door Peter  


24-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woensdag 25/03/09 om 17u30 St-Wetteren - Lochristie
Morgen spelen we vriendschappelijk tegen Lochristie,  naar verluid een sterke ploeg (zie reactie verslag KVV Ardennen - STW.

We spreken af ten laatste om 16u45 op St-Wetteren. 

Volgende spelertjes worden verwacht : Geoffrey, Benthon, Nassim, Senne, Fancis en eventueel nog toe te voegen van de U6. 
Dennis kan er niet bij zijn. 

Tot morgen, Peter

24-03-2009 om 20:00 geschreven door Peter  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U6 Edeboys - Stw

Zaterdag 21 maart U6 Edeboys - Stw: Uitslag 5 - 6

Duiveltjes:
Arno, Denzel, Jonas, Robin, Santiago, Yarne

Wedstrijd:

Onze cameraman Bart was weer van de partij
Ik zou wel een verslagske willen neerpennen maar ik stel voor
om samen naar de bioscoop te gaan
Veel plezier met het filmke van onze U6.



Zo, alweer een dikke proficiat voor onze duiveltjes

Bart onze cameraman ( papa van Arno ) heeft mij gevraagd om het volgende op ons Blog te plaatsen.
Zonet is het vierde filmpje van onze U6 op YouTube gezet. En ik zal er waarschijnlijk nog een stuk of 2 maken.
Ik heb van iemand een verzoek gekregen om deze filmpjes op een DVD te branden.
Dit is natuurlijk geen probleem en ik zal dat doen.
De beeldkwaliteit zal zelfs wat beter zijn dan die op de site.
Wie nog geïnteresseerd is om deze beelden op DVD te hebben, mag hier een reactie plaatsen.
Dan zal ik jullie op het einde van het seizoen een DVD bezorgen met al de wedstrijden op. De prijs is 2 €.
De verslagen zijn natuurlijk altijd te bekijken op http://www.youtube.com/user/KSTW2003
Foto's kun je zelf downloaden van http://photobucket.com/KSTW2003

 
Groeten, Bart.

24-03-2009 om 14:10 geschreven door Bart  


21-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KVV Ardennen - St-Wetteren 7-6 U7
OM TE WINNEN MOET JE SCOREN EN DE KANSEN AFWERKEN. 

De verplaatsing naar KVV Ardennen liep niet meteen van een leien dakje, vooreerst stonden we op het foute adres in Etikhove en na veel rondgevraag kwamen we te weten dat de kleintjes in Schorisse speelden zo,n kleine tien km verder, in al dat tumult en gezoek zijn we de mama van francis kwijtgeraakt, we konden haar niet bereiken via de telefoon en zo waren we maar met 5.  Op de koop toe kreeg Dennis krampen in de buik en zag hij er toch maar ziek uit.  Toch een proficiat want Dennis nam toch het besluit om te spelen zodat wij niet met 4 kwamen te staan natuurlijk had hij het moeilijk in de wedstrijd en kon hij geen duels winnen maar zijn ploeg liet hij niet in de steek.  Ik kon niet anders dan herschikken en speelde met Senne in doel, Dennis achteraan, Geoffrey rechts, Nassim links en in punt kwam onze altijd lachende Brenthon die ondanks een harde bal in de edele delen van de man en 3 seconden later een bal in zijn volle gelaat gewoonweg bleef verder doen.  Zijn papa zegt dat hij een aardje naar zijn vake geeft.  De wedstrijd zelf was eigenlijk volledig voor ons 2 trappen op doel van de thuisploeg waren goed voor telkens een goal, wij daarentegen kregen kans voor kans maar scoren 3 keer zodat de rust in ons voordeel stond.  De tweede helft speelden we eigenlijk nog beter, en ik ga nu niet overdrijven maar 13 loepzuivere doelkansen waarvan 9 keer oog in oog met de thuisdoelman werden vakkundig de nek omgevrongen,  de thuisploeg daarentegen had aan 6 kansen genoeg om 5 keer te scoren.  Wij konden ook nog drie mooie goals maken maar de wedstrijd verliezen we hoe hard het ook is.  Ik ben alvast een beetje haar kwijt en ben zeker grijzer geworden maar ik kan ze er niet intrappen voor de jongens spijtig genoeg.  

Toch is er iets dat mij aan de competitiewedstrijden opvalt na nieuwjaar,  we spelen nu gewestelijk en voor nieuwjaar nationaal laat ons eerlijk wezen nationaal was voor onze beginnende jongens iets te hoog gegrepen maar gewestelijk staan we meer dan ons mannetje en elke wedstrijd waren wij telkens de beste voetballende ploeg, tevens blijven we voetballen zoals het nationaal hoort geen verre trappen naar voor maar uitvoetballen langs van achteren en een doelman die moet meevoetballen achter de centrale verdediger, ook uittrappen mag onze doelman niet en week voor week gaan we daarop vooruit,  toch gaan we moeten werken op afwerking want als wij al die kansen blijven missen wordt het moeilijk om wedstrijden te winnen natuurlijk ook al loop je Uw tegenstander van het veld, voetbal is scoren en daar gaat het om. 

Ik stel voor dat iedere speler vraagt om een doel in de salon te zetten thuis en te oefenen vanzodra er geen vazen en vensters sneuvelen gaan we ook onze doelpunten maken op het veld.  (grapje). 

Woensdag gaan we ons herpakken tegen Lochristie,  iedereen op post ik deel het uur nog mee op de site. 

Groeten Peter.

21-03-2009 om 17:42 geschreven door Peter  


20-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U7 Zaterdag 21/03/2009 om 10 uur, KVV Ardennen - St-Wetteren
Morgen spelen we uit bij KVV Ardennen, we spreken af om 9u aan de parking van de Safti. 

Adres : KVV Ardennen,  Nederholbeekstraat 7A  Etikhove.

Volgende spelers worden verwacht : Geoffrey, Senne, Brenthon, Francis, Nassim en Dennis. 

Gr Peter.

20-03-2009 om 16:15 geschreven door Peter  


17-03-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STW-Woluwe

Beste ouders,

Zoals jullei wel weten spelen de eerst ploeg in de derde nationaal mee voor het kampioenschap. Op 04/04/09 speelt Standaard Wetteren - Woluwe, dit is natuurlijk een zeer belangrijke wedstrijd want dat zou kunnen leiden tot kampioenschap als ze deze wedstrijd winnen. Ze zoeken dan ook 11 spelers die samen met de spelers het terrein willen oplopen.

Als jullie kinderen bereid zijn hiervoor mee te doen.
Zeg me het dan op een van de volgende trainingen.

Sportieve Groeten

Thomas Zwart

17-03-2009 om 17:51 geschreven door Thomas  




Zoeken in blog


Links:
  • Wedstrijdkalender
  • Adressen
  • Infosite Jeugdwerking
  • Blog U10
  • Filmpjes YouTube
  • Foto's Photobucket
  • STW



  • Laatste commentaren
  • Veel succes met het tornooi. (Mauro en Tom)
        op Tornooi FC Mere
  • gelukkige verjaardag Ralph ! beetje laat maar beter dan niet (franky RENZO)
        op Verjaardag Ralph
  • happy one (Johan)
        op Verjaardag Nathan
  • een fijne verjaardag Nathan ! spoedig herstel ! (franky RENZO)
        op Verjaardag Nathan
  • MDK-RSCA (Johan)
        op Verjaardag Mylan
  • Gastenboek
  • Score STW - Schellebelle
  • Zondag 21 oktober - Match U10 Bijz
  • Verblijf
  • papa Moses
  • dank u Bart

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs