Na een fysieke veldslag met 10 spelers op Dosko Beveren begonnen we ook tegen KM Torhout zonder wisselspelers. De U12 hielp ons uit de nood met 2 spelers die het beste van zichzelf hebben gegeven, Timo en Lukas.
Het begin van het eerste kwartier was voor KSKV Zwevezele, dit resulteerde ook in een 1 - 0 voorsprong. Thibeau werd door Kiarno alleen voor doel gestuurd, zijn schot werd gered door de keeper, maar een attente Maxim knalde de bal tegen de netten. De tegenstander was even van slag maar kwam beter en beter in de wedstrijd. Byron kon af en toe mooi redden. Toch gingen we rusten met een 1 - 2 achterstand.
Aan de rust stond het 1 - 3 . Er waren kansen langs beide kanten. Thibeau knalde tegen de paal, Lukas tegen de dwarslat. Geen geluk.
Net na de rust kwam het direct 1 - 4 . Ons spel was beneden alle peilen, geen flankwissels, geen communicatie.
Het laatste kwartier kwam KSVK er terug door, zowaar met 10 man. Timo had nog de beste kans van de wedstrijd maar kopte net over.
De wedstrijd eindigde op een overdreven 1 - 8 .
|