Op naar Rumbeke vandaag, we spelen iets later dan anders, om 15h15.
Voor ons waren de U12 aan het spelen, daarna was het aan ons.
En ja hoor, waar de jongens samen met Pierre al weken aan werken, is vandaag gelukt ! KSV Rumbeke - KSK Steenbrugge : 2 - 3
In de eerste helft missen we een paar mooie kansen, maar vooral, we laten Rumbeke niet spelen. Er is super inzet van alle spelers, en Aydan slaagt er in de eerste helft in om de 0 - 1 op het bord te zetten.
Vol goede moed gaan we de tweede helft in, en als snel slaagt Aydan er in om weer te scoren. De doelman lost de bal, waardoor Aydan de kans krijgt om hem er in te tikken, helaas, de scheidsrechter keurt het doelpunt af !
Rumbeke scoort ook tegen, maar we geven de moed niet op.
Maar niet getreurd, we zien ook een tweede helft met heel mooi voetbal van Steenbrugge, en Aydan slaagt er nog 2 keer in om te scoren, mede door de goed aangespeelde ballen van de medespelers natuurlijk.
In de laatste 5 minuten slaagt Rumbeke er nog een tweede keer in om te scoren, waardoor de spelers en supporters nog een spannende 5 minuten beleven. Uiteindelijk kan KSK de lang verwachte sliding voor de supporters maken en was het groot feest in de kleedkamer.
Waren present: Maxim, Rob, Tibo, Aydan, Jelle, Pieter, Michiel M, Louis, Laxmi, Benjamin, Tjorven, Brecht, Niels
Trainer : Pierre
Afgevaardigde: Francis
15-04-2012 om 11:28
geschreven door Francis 
|